چین می گوید این دارو است “به وضوح موثر” علیه Coronavirus

با توجه به رسانه های ژاپنی, چینی, مقامات پزشکی دریافته اند که یک داروی ضد ویروسی به نام “favipiravir” نشان داده وعده در درمان COVID-19 بیماران نگهبان گزارش.

“این یک درجه بالایی از ایمنی است و به وضوح موثر در درمان” ژانگ خینمین رسمی در چین علم و فن آوری وزارت به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

از مواد مخدر استفاده شده است در گذشته برای مبارزه با شیوع ویروس ابولا در گینه. توسعه آن هنوز برای اظهار نظر در مورد ادعاهای ساخته شده توسط مقامات چینی.

این دارو همچنین شناخته شده با بازار آن نام Avigan و توسعه یافته توسط یک ژاپنی فوجی فیلم تابعه به نام Fujifilm تویاما شیمیایی شد و بنا به گزارش ها قادر به نوبه خود COVID-19 تست منفی برای کسانی که آلوده بودند و تنها پس از چهار روز به عنوان بخشی از یک آزمایش شامل 240 نفر از ووهان چین و 80 نفر در شنژن.

بدون درمان ميانه بود 11 روز با توجه به نگهبان.

این دارو همچنین به نظر می رسد برای بهبود بیماری ریوی در 91 درصد از بیماران در مقایسه با فقط 62 درصد که ریه شرایط بهبود یافته بدون دارو.

اما آن را به دور از کامل در متوقف کردن گسترش ویروس مرگبار است.

“ما به Avigan به 70 تا 80 نفر است اما به نظر نمی رسد به کار است که به خوبی زمانی که این ویروس در حال حاضر ضرب” ناشناس ژاپنی, وزارت بهداشت منبع گفت: ژاپنی رسانه ها به نقل توسط نگهبان.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de