چین در گزارش جدید محلی صفر Coronavirus موارد دیروز

جهان پر از غم انگیز اخبار در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس. مردم در حال مرگ هستند. کودکان در حال گرفتن بسیار بیمار است. کالج کودکان و نوجوانان نادیده گرفتن اجتماعی فاصله دستورالعمل به حزب, رخصتی بهار, پخش كردن, پاتوژن به عنوان آنها بروید.

در این صورت است که اخبار بد, اگر چه, نیویورک تایمز گزارش می دهد که چین به طور فوق العاده ای نقطه عطف در روز پنج شنبه گزارش نه تنها محلی جدید کروناویروس مورد در کشور در زمان پس از وقوع آغاز شد.

“آن را مانند جنگ به پایان رسیده است” گفت: Stefan کیرکبی آمریکایی که به دام افتاده در چین توسط COVID-10 شیوع در مصاحبه با روزنامه. “ما هنوز هم نمی تواند ترک هوبئی اما مردم محلی آزادی بازسازی شده است.”

وجود دارد چند مهم هشدارهای به اخبار با توجه به بار.

اول: چین انجام داد در واقع گزارش 34 مورد جدید پنج شنبه — هر چند همه آنها افرادی که به ظاهر آن را در کشورهای دیگر آورده و آن را به چین است.

و دوم این است که داده ها می تواند گمراه کننده توسط طراحی و یا در غیر این صورت. در برابر’ تجزیه و تحلیل آمار و ارقام جدید می تواند یک “آماری بر روی صفحه رادار.” یا مقاله تصدیق این امکان وجود دارد که چین دستکاری داده ها. و این احتمال نیز وجود دارد که حداقل یک تعداد انگشت شماری از موارد جدید که موفق به فرار از تشخیص.

هنوز چین در تلاش به نوبه خود وقوع در اطراف دلگرم کننده است — حتی اگر غذای آماده مسلما همچنان مبهم و مه آلود.

کارشناسان مضطرب به بار است که این کشور توتالیتر سرکوب که قرنطینه میلیون ها نفر از ساکنان یک سرکوب است که کارشناسان می گویند مخالف سابقه تاریخی است که در حال حاضر تضعیف اعتماد به نفس در حزب کمونیست ایران.

که می تواند به معنای تغییر سیاسی برای چین است, اما آن را نیز می تواند به این معنی است که آن را سخت تر به احضار اراده سیاسی برای مبارزه با کروناویروس تجدید حیات.

“این بسیار روشن است که اقدامات صورت گرفته در چین تقریبا به پایان آورده خود را در اولین موج از عفونت” سعید بن Cowling رئیس بخش اپیدمیولوژی و آمار زیستی در دانشگاه هنگ کنگ دانشکده بهداشت عمومی. “سوال این است که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر موج دوم به دلیل نوع اقدامات است که چین اجرا کرده است لزوما پایدار در دراز مدت است.”

همچنین مشخص نیست که آیا چین شدیدی در واکنش به شیوع چیزی است که می تواند تکرار در جای دیگر. و است که می تواند خبر بد برای کشورهای دیگر مانند ایالات متحده که در آن coronavirus هنوز در حال گسترش سریع تر هر روز.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im