چین آماده به پرتاب موشک به عنوان بخشی از فشار برای افزایش فضای برنامه

چین برنامه فضایی بی سر و صدا شروع به آماده سازی برای راه اندازی یک سری جدید از آوریل موشک به افزایش فضای آن قابلیت ها و انجام پروژه های بزرگ.

جدید طولانی مارس راه اندازی وسایل نقلیه طراحی شده برای حمایت از ساخت و ساز از کشور برنامه ریزی شده ایستگاه فضایی راه اندازی بزرگ ارتباطی ماهواره و احتمالا تلاش فالکون 9-سبک عمودی فرود.

این فعالیت به شرح زیر چشمگیر و موفق بازگشت-به-پرواز کشور, بزرگترین موشکطولانی مارس 5 در اواخر ماه دسامبر 2019.

مرتبط با: عکس های از چین فضاپیمای جدید به فضانوردان به ماه

هنوز هم از یک انیمیشن جدید چین طولانی مارس 8 موشک ساخت یک فالکون 9-سبک فرود بر روی زمین است. (اعتبار تصویر: یک تصویر از یک تصویر از چین تا 8 مارس پرتاب موشک. )

آماده سازی برای ماموریت برای اولین بار با یکی از جدید طولانی مارس 7A موشک در حال حاضر در جریان است. در اوایل ژانویه, Yuanwang-21یک ویژه طراحی شده محموله کشتی را به مقصد تیانجین, شمال شهرستان بندر که در آن برخی از چین مارس طولانی موشک تولید می شوند.

Yuanwang-21 جمع آوری آنچه که انتظار می رود برای اولین بار طولانی مارس 7A موشک یک نسخه 3.5 متر-قطر طولانی مارس 7 موشک که راه اندازی چین Tianzhou-1 باری فضاپیما در سال 2017.

در حالی که برای اولین بار طولانی مارس 7 موشک پرتاب شده به مدار زمین کم (LEO) جدید طولانی مارس 7A موشک خواهد بود قادر به راه اندازی فضاپیما به مدار بالاتر.

راهپیمایی طولانی 7A است با اصلاح اضافی سوم موشک مرحله از هیدروژن مایع و اکسیژن مایع از Long March 3B اجازه می دهد آن را برای بلند کردن محموله از بین 5.5 و 7 تن متریک به geostationary انتقال مدار (GTO).

در مدار geostationary ماهواره ها می تواند ثابت ماندن بیش از یک نقطه بر روی زمین به عنوان سیاره می چرخد. این مدار مفید برای تلویزیون و سایر ارتباطات ماهواره آب و هوا-ماهواره نظارت و اوایل-هشدار به ماهواره ها است که می تواند تشخیص نشانه های ثبتشده از موشک های بالستیک راه اندازی شد.

اجزای این جدید راه اندازی خودرو در حال حاضر در Wenchang ماهواره ای راه اندازی مرکز در جزیره هاینان در جنوب چین Sea, که در آن آنها را تحت ادغام عمودی در آماده سازی برای راه اندازی است.

این موشک به احتمال زیاد از راه اندازی ساحلی Wenchang در اطراف مارس (به عنوان آن نیاز به بلند کردن جلوتر از راهپیمایی طولانی 5B راه اندازی در مه) با حمل بار به مرموز ‘تکنولوژی جدید تایید ماهواره ای-6.’ قابل توجه این موشک می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک جایگزین برای Long March 3B که در حال حاضر راه اندازی از سیچوآن, است که در واقع عمیق داخلی و اغلب تهدید شهرک downrange.

جدید, موشک جدید crewed فضاپیما

اول مارس طولانی 5B, موشک, نسخه جدید , آنال, گی, آوریل 5طراحی شده است که برای راه اندازی ماژول های چینی ایستگاه فضایی به لئو نیز فقط در Wenchang. برای اولین بار تا به حال از آن استفاده می شود برای تست کردن یک فضاپیمای جدید برای چین فضانوردان.

پرواز انجام خواهد شد : چین”s نسل بعدی سفینه فضایی برای انسان spaceflight. این uncrewed پرواز از این unnamed 21.6 تن فضاپیما را تست عملکرد آن در مدار و همچنین به عنوان چگونه آن را کرایه در سرعت بالا هنگام ورود دوباره گسترش چتر فرود و بازیابی. این فضاپیمای جدید اجازه خواهد داد که چین برای راه اندازی شش فضانوردان و کاهش هزینه ها به دلیل آن است که تا حدی قابل استفاده مجدد و مانند ناسا”s Orion spacecraft, که اجازه خواهد داد که crewed ماموریت به سفر به مکان های مانند ماه و مریخ و اعماق فضا.

لانچر جدید به تازگی به تصویب یک دور تست و آماده برای ماموریت خود با توجه به چین سرنشین دار آژانس فضایی (CMSA). کشتی های باری Yuanwang 21 و 22 تحویل قطعات از راهپیمایی طولانی 5B در فوریه. 6 با توجه به چین هوافضا علم و فناوری Corp. (CASC) کشور اصلی فضای پیمانکار است.

حمل بار برای این ماموریت است علاوه بر این قابل توجه است.

“راه اندازی طولانی مارس 5B را به پرده یک فصل جدید از چین فضایی سرنشین دار اکتشاف” یو Miao رئیس موسسه پکن فضا علوم و فناوری اطلاعات تحت CASC گفت: رسانه های دولتی.

راه اندازی اولین راهپیمایی طولانی 5B که 53.7 متر (176) از 5 متر (5 فوت) قطر و 849 تن متریک (936 آمریکا تن) در وزن تنظیم شده است برای اواسط تا اواخر مارس سال 2020 است.

اگر این پرتاب موفقیت آمیز چین قادر خواهد بود برای آماده سازی برای راه اندازی اولین ماژول چینی ایستگاه فضایی است. ماژول های 22.5-متریک تن “Tianhe” هسته ماژول پس از آن می تواند راه اندازی در دوم مارس طولانی 5B به عنوان به زودی به عنوان اوایل 2021.

قبل از این پرواز چین است که انتظار می رود برای راه اندازی آن در سال 2020 به مریخ مدارگرد و مریخ نورد ماموریت و چانگ خاوری-5 ماه نمونه بازگشت, ماموریت هر دو در استاندارد مارس 5 موشک از Wenchang.

طولانی 8 مارس پرتاب (و فرود)

یکی دیگر از جدید راه اندازی خودرو طراحی و توسعه توسط CASC که آماده خواهد شد برای اولین پرواز خود را در سال 2020 است طولانی مارس 8 موشک. اول طولانی 8 مارس راه اندازی خواهد شد و چین اولین تلاش در راه اندازی و فرود مرحله اول از یک مداری موشک — و اگر آن را با موفقیت آن خواهد بود تنها کشور دوم برای نشان دادن قابلیت است.

متحرک فیلم از پرتاب جدید نشان می دهد شبکه باله و فرود پاها شبیه به SpaceX Falcon 9 rocket که در ادامه به یکپارچه زمین برگشت به زمین است. اما متفاوت از فالکون 9 به 8 مارس را ظاهرا تلاش برای زمین با سمت بوستر هنوز هم متصل شده است.

طولانی مارس 8 طراحی شده است برای راه اندازی حدود 4.5 تن محموله به ارتفاع TK پا (700 کیلومتر) به sun-synchronous مدار پر کردن یک شکاف در زمان چینی قابلیت های.

وو Yitian معاون مهندس ارشد از 8 مارس حامل موشک گفت دوربین مدار بسته که این لانچر طراحی شده است که مقرون به صرفه است. “ما می خواهیم آن را به حیاتی نیروی جدید و نیروی اصلی برای رقابت در تجاری موشک بازار در خانه و خارج از کشور” وو گفت.

در آینده جدید چینی پرتابی خواهد بود تست شده توسط شرکای تجاری. سه سوخت جامد موشک — از-2 از چین موشک Co. Ltd. این Kuaizhou-11 موشک توسعه یافته توسط پیمانکار دفاعی CASIC و Ceres-1 از شرکت های خصوصی کهکشانی انرژی — به پرتاب, برای اولین بار در سال 2020 است.

دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>