چین قدرت از طریق Coronavirus برای راه اندازی یک ماموریت مریخ

متصل کردن دور

با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس چین هنوز نسبت به آینده آن ماموریت به مریخ — و هنوز هم انتظار برای راه اندازی در ماه جولای به عنوان برنامه ریزی شده.

در حالی که نیروی کار در آژانس فضایی امکانات شده اند آمار COVID-19 شیوع در چین Space.com گزارش می دهد که تیم هنوز در حال کار برای تولید و تست هر دو فضاپیما و راه اندازی وسایل نقلیه برای آینده ماموریت. و در صورت عدم وجود اخبار رسمی به خلاف ماموریت به نظر می رسد مانند آن را هنوز هم در مسیر.

پایه

این بدان معنا نیست که چین در صنعت فضا بی پیرایه است ، مثلا Expace اندازی سازنده خودرو در خارج از ووهان این بیماری همه گیر را کانون که هنوز تحت مستند.

این شرکت انتظار می رود برای راه اندازی تا پنج راکت قبل از ژوئن اما که در حال حاضر به نظر می رسد به طور فزاینده ای بعید است در این صورت مداوم قرنطینه.

برنامه های جسورانه

حتی با Expace گرفتن بازدید, چین هنوز هم انتظار برای راه اندازی بیش از 40 راکت در این سال با توجه به Space.com.

که ممکن است تغییر به عنوان آینده COVID-19 همه گیر باقی مانده است دشوار است برای پیش بینی وجود دارد و تنها چهار ماه تا راه اندازی. اما تا کنون به نظر می رسد که اکتشافات فضایی زنده است و به خوبی در چین است.

ادامه مطلب: چین ماموریت مریخ به احتمال زیاد هنوز هم در مسیر تیر اندازی با وجود شیوع کروناویروس [Spcae.com]

بیشتر در چین برنامه فضایی: چین رونمایی طرح برای ارسال فضانوردان به مریخ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>