چین افتتاح یک بیمارستان تمام کارکنان توسط روبات

Bleep Bloop

به انبوه overworked بهداشت و درمان کارگران بسیار مورد نیاز استراحت CNBC گزارش چین تلاش چیزی جدید: نیروی انسانی کل بیمارستان صحرایی با روبات.

تسهیلات لقب هوشمند بیمارستان صحرایی انجام شده اولیه غربالگری وظایف مانند ردیابی و متوسط ضربان قلب و سطح اکسیژن خون مراقبت از گرفته شده توسط ربات حسن پکن مبتنی بر راه اندازی CloudMinds.

هدف: کاهش گسترش عفونت پس از روبات ها را می توان به راحتی به ضد عفونی و نمی تواند از بیماری ها با توجه به راه اندازی بنیانگذار.

می گویند Aaah

بیماران عینک هوشمند دستبند به خود را پیگیری اعضای حیاتی و موثر بدن. روبات های دیگر تمایل به بیماران با آوردن آنها غذا و نوشیدنی و همچنین به عنوان دارو. برخی از روبات های کوچک قرار داده رقص برای نگه داشتن بیماران سرگرم.

یک تیم از محققان حتی با موفقیت نشان داده یک ربات است که می تواند گرد و خاک بيماران گلو از راه دور به حداقل رساندن تماس برای کارکنان بهداشتی درمانی در بیمارستان.

“پزشکان دریافته اند که روبات ها و دستگاه های هوشمند مفید در نظارت بر علائم حیاتی بیمار از راه دور و بدون تماس مستقیم” CloudMinds موسس و مدیر عامل لایحه هوانگ گفت CNBC.

جاده به بازیابی

هوشمند بیمارستان صحرایی است که در حال حاضر در حالت آماده به کار در مورد وجود حیات COVID-19 نفر در کشور با توجه به CNET. CloudMinds مستقر شده بیش از 100 روبات به چینی, بیمارستان ها, هتل ها و مدارس.

این خبر پس از چین در گزارش جدید محلی صفر COVID-19 مورد در روز پنج شنبه. در حالی که این اعداد و ارقام باید با یک دوز سالم از نمک آن را نشانه امیدوار کننده است که این کشور است که شروع آن راه طولانی برای بازیابی.

ادامه مطلب: آنچه آمریکا می توانند یاد بگیرند که از چین را با استفاده از روبات و پزشکی از راه دور برای مبارزه با کروناویروس [CNBC]

بیشتر در چین: چین در گزارش جدید محلی صفر Coronavirus موارد دیروز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im