چین ممکن است شناسایی بیمار صفر در Coronavirus شیوع

این COVID-19 شیوع را نمی بزرگ بین المللی چلپ چلوپ تا اواخر ژانویه زمانی که چین قرنطینه کل شهر ووهان که در آن اپیدمی در حال ظهور — در حال حاضر شواهد در حال ظهور است که این بیماری آغاز شده و در اواخر سال 2019.

قابل توجه, جنوب چین صبح پست در حال حاضر گزارش داد که مقامات چینی ممکن است شناسایی “بیمار صفر” — اولین انسان به عبارت دیگر برای گرفتن SARS-CoV-2 ویروس در یک عفونت است که قدمت آن به اواسط نوامبر.

حرکت شبیه چمچه زنی است که در حال حاضر ساخت امواج در جامعه علمی است. در اینجا کوه سینا محقق Florian Krammer:

با توجه به اطلاعات دولت هر روز صبح پست, اولین فرد شناخته شده برای گرفتن اشکال است که 55 سال از هوبئی استان است.

که وسوسه انگیزی جزئیات است که می تواند به دانشمندان کمک کند شناسایی منبع رمان ویروس. نظریه غالب در میان محققان این است که گسترش آن به انسان از یک حیوان احتمالا یک خفاش.

اما روزنامه روشن می سازد آن را نیز ممکن است که وجود انسان مورد از این بیماری است که تاریخ به عقب و حتی زودتر از فوق هوبئی ،

منتقدان می گویند که همیشه زودتر موارد گزارش شده از coronavirus نشان می دهد که دولت چین شد بیشتر در رابطه با کنترل این روایت از شیوع بیماری از کاهش گسترش آن. در اینجا یک سابق نیویورک تایمز خبرنگار در هنگ کنگ:

و دیگران در این پژوهش جامعه مانند این فیزیکدان هسته ای در برخورددهنده بزرگ هادرون در حال تحقق چگونه نزدیک آنها آمد به ابتلا به ویروس.

چیزی که ما در حال حاضر می دانم برای مطمئن شویم که: این شیوع دم بود طولانی قبل از آن ساخته شده اخبار بین المللی.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de