چین فقط راه اندازی یک ماموریت به شکار برای زندگی در مریخ

Tianwen-1

چین با موفقیت راه اندازی Tianwen-1 — تقریبا به عنوان ترجمه “آسمانی سوال” ماموریت به مریخ است. این فضاپیما در نظر گرفته شده که به شکار برای زندگی در سیاره سرخ, شامل یک مدارگرد کاوشگر و مریخ نورد.

طولانی مارس 5 موشک در زمان خاموش از چین Wenchang فضاپیما, راه اندازی سایت, اوایل صبح روز پنجشنبه به وقت محلی لگد زدن به این کشور در ماموریت به سیاره سرخ پس از آن برای اولین بار تلاش ناموفق در سال 2011. آن را تنها چهارم زمان طولانی مارس 5 موشک از این نوع غول پیکر سنگین آسانسور راه اندازی سیستم با موفقیت ساخته شده است آن را خارج از زمین با توجه به آستانه.

رفت و آمد طولانی

این ماموریت است که انتظار می رود برای رسیدن به مریخ در ماه فوریه 2021.

چین در حال حاضر شانس خود را برای تبدیل شدن به تنها دومین کشور در جهان پس از ایالات متحده آمریکا به زمین کاربردی رباتیک فضاپیما بر سطح مریخ است. دیگر تلاش های اروپا و اتحاد جماهیر شوروی تا به حال تنها موفقیت محدود است. هر دو در اروپا تلاش شکست خورده در حالی که اتحاد جماهیر شوروی مریخ 3 فضاپیما موفق به زمین در سال 1971 — اما شکست خورده کمتر از دو دقیقه پس از فرود.

ناسا تا به حال قابل ملاحظه ای بیشتر موفقیت فرستادن چهار رباتیک وسایل نقلیه به سطح مریخ به تاریخ.

به دنبال زندگی

اگر کاوشگر باعث می شود آن را به سطح دست نخورده Tianwen-1 رور تلاش خواهد کرد خزیدن روی سطح مریخ به مطالعه سیاره زمین شناسی. آن را نیز تلاش برای پیدا کردن شواهد فعلی و گذشته زندگی, نقشه سطح و بررسی ترکیب خاک مریخ.

این خبر پس از امارات متحده عربی اخراج خود را در ماموریت به مریخ در جولای 19. این کشور تلاش خواهد کرد به بررسی جو مریخ و آب و هوا با استفاده از یک فضاپیما در مدار امید به نام.

آن روز گرم تابستان برای مریخ ماموریت با ناسا در حال برنامه ریزی برای راه اندازی آن پشتکار مریخ ماموریت در اوایل جولای 30, آب و هوا اجازه.

ادامه مطلب: چین با موفقیت راه اندازی سیارات ماموریت به مریخ با مریخ نورد در دو [آستانه]

بیشتر در سه ماموریت: سه جداگانه در کشورهای در حال راه اندازی مریخ ماموریت های این ماه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de