چین پاشش کل شهر بلوک شامل شیوع

چینی, دولتی, روزنامه, روزانه مردم به آپلود یک ویدیو از ضد عفونی کار در شهر ووهان کانون شیوع کروناویروس که در سراسر جهان گسترش یافته.

کلیپ آخرالزمانی: کارگران رول ماشین های غول پیکر پایین خیابان های خالی انفجار بزرگ plumes از مواد ضد عفونی کننده اسپری. خطوط کامیون حرکت بزرگ بلوارها پر کردن هوا با شوم غبار سفید.

ویدیو های مختلف توسط دولت متعلق به روزنامه گلوبال تایمز نشان می دهد که فعالیت مشابه از جمله اصلاح ریکشا ورزشی یک ضد عفونی کننده توپ نصب شده به آن را به عقب.

این هنوز مشخص نیست که دقیقا چه چیزی مقامات در حال سمپاشی در ووهان. گزارش کسب و کار خودی نشان می دهد این ماده می تواند یک غلظت پایین سفید کننده و محلول در آب.

این خبر پس از چین قرار می گیرد تعدادی از شهرهای موثر در حدود 50 میلیون نفر تحت قرنطینه برای جلوگیری از کشنده coronavirus از گسترش. در مطبوعات زمان حداقل 910 نفر کشته شده اند از این ویروس با بیش از 40 ، 000 موارد تایید شده در سراسر جهان, به گفته جان هاپکینز’ coronavirus داشبورد.

شهر گسترده عقیم سازی مبارزات انتخاباتی است که به منظور متوقف کردن برنامه coronavirus از گسترش. اما برخی از کارشناسان استدلال کرده اند که پاک کردن سطوح در بیمارستان ها و بازارهای ارزشمند تر رویکرد توجه به کسب و کار خودی.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im