چین است که ارائه یک بحث COVID-19 واکسن به آن نظامی

مقامات چینی به طور رسمی برنامه ریزی به اوایل COVID-19 نامزد به نام CanSino به چین, نظامی, رویترز , گزارش, پس از آزمایش های بالینی ثابت آن امن بود و نشان داد برخی از نشانه های امیدوار کننده.

این دارو به نام Ad5-nCoV یکی از هشت چینی واکسن تایید شده برای آزمایش های انسانی. کانادا نیز در حال حاضر در حال بررسی شات اثر از طریق تست انسان.

با توجه به دولتی چینی خروجی اخبار جهانی باراین حرکت در نظر گرفته شده است به “تشویق و ترویج COVID-19 واکسن تحقیق و توسعه (R&D) در میان زمان سختی وضعیت همه گیر.”

این واکسن تنها مورد تایید برای استفاده های نظامی با توجه به انتخاب. گسترش استفاده از این واکسن برای استفاده گسترده تر بوده است نه مجاز.

به تاریخ محاکمه واکسن نشان داد که مخلوط نتایج افزایش پاسخ ایمنی در تنها برخی از شرکت کنندگان است. حدود نیمی از داوطلبان که در زمان آن را کم و پاسخ ایمنی آمار گزارش شده در زمان. برخی از کارشناسان پیشنهاد واکسن می تواند مفید ترین در-خطر گروه های سنی.

این دارو یک “وکتور ویروسی واکسن” معنی آن شامل زندگی می کنند اما به طور قابل توجهی تضعیف شده بودند 5 (Ad5) است که بخشهایی از SARS-CoV-2 ویروس پیوند بر روی آن. در آدنوويروس نشان می دهد که سیستم ایمنی بدن چگونه برای شناسایی coronavirus.

“این داستان از Ad5,” کاترین ادواردز مدیر علمی Vanderbilt واکسن برنامه های تحقیقاتی در نشویل گفت: آمار در آن زمان است. “این نگرانی با Ad5 که شده است وجود دارد از ابتدا: که اگر شما از آنتی بادی برای, بردار, پس از آن شما نمی توانید به خوبی یک [واکسن] را.”

“چین هدف این بود که همیشه عکس در آغوش” پزشک آمریکایی و سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb توییتی امروز. “خود شرط است که حتی بخشی از محافظ COVID واکسن در حال رفتن به اندازه کافی برای بازگرداندن اعتماد به نفس و راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی است.”

گوتلیب همچنین اشاره کرد که شروع به دست کردن مانند یک واکسن است که “یک خطر بزرگ داده گمنام در مورد نه فقط اثر, اما ایمنی است.”

ادامه مطلب: CanSino را COVID-19 واکسن نامزد تایید شده برای استفاده نظامی در چین [ایسنا]

بیشتر در درمان: حتی با بیمه COVID مواد مخدر Remdesivir است تکان دهنده و گران قیمت

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de