چین دادن به مردم COVID واکسن نیست که انجام می شود در حال آزمایش

نامه ای به کارمندان دولتی چینی, سفر, شرکت ادعا می کند که در دو گروه آزمايش coronavirus واکسن ایمن و موثر — با وجود نداشتن تکمیل فاز سه بالینی به عنوان کوارتز ،

فاز سه آزمایش به طور کلی شامل تجویز واکسن نامزدها به ده ها هزار نفر از شرکت کنندگان به خود را ایجاد ایمنی و اثربخشی قبل از پاک کردن آنها به صورت گسترده استفاده کنید.

کارشناسان هشدار داده کوارتز است که ادعا می کند در مورد ایمنی و اثربخشی واکسن نباید ساخته شود تا تست کامل کامل است.

“حتی اگر واکسن خود را, خوش خیم است, اگر مردم فکر می کنم آنها در حال محافظت می شود زمانی که آنها می توانید آنها را در معرض خود را به خطرات آنها در غیر این صورت و جلوگیری از افزایش شانس خود را از سقوط بیمار” الکس جان و لندن و مدیر مرکز اخلاق و سیاست در دانشگاه کارنگی ملون گفت: کوارتز.

سه نفر از شش شرکت های دارویی در حال حاضر در حال انجام فاز سه محاکمه coronavirus واکسن در چین است. نامه ای به دولت متعلق به شرکت های مسافرتی بود که به قلم یک شرکت تابعه از یکی از این شرکت ها به نام SinoPharm با توجه به کوارتز.

این شرکت آغاز شد و در اواخر مرحله محاکمه در ابوظبی مربوط به 15,000 داوطلبان در اوایل این ماه با توجه به انتخاب.

مقامات چینی ادعا می کنند که یک واکسن آماده خواهد شد برای استفاده گسترده قبل از پایان سال در وال استریت ژورنال گزارش — بسیار تنگ مهلت که در واقع ممکن است ملاقات کرد. در مورد SinoPharm فاز سه دادگاه را در هر نقطه بین سه تا شش ماه رویترز گزارش.

اگر اثبات شده بالینی ایمن و موثر — هنوز بزرگ اگر — از مانع بعدی خواهد بود برای تولید انبوه و توزیع واکسن است که یک چالش عمده را در خود دارد.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net