چین سانسور تحقیقات به منشاء Coronavirus

در آنچه به نظر می رسد یکی دیگر از تلاش برای کنترل این روایت اطراف COVID-19 گیر دولت چین اعمال محدودیت های جدید دانشمندان در تلاش برای تحقیق چگونه coronavirus نشات گرفته است.

در حال حاضر هر مقاله در تلاش برای انجام این کار باید عبور اضافی چک و تایید شده توسط دولت قبل از آن را می توان منتشر سی ان ان گزارش. این مهم است که بحث تحقیقات پزشکی است که با دقت بررسی قبل از آن می رود به جهان بیرون, البته, اما دانشگاهیان تلاش برای مطالعه coronavirus می گویند دولت تحمیل سانسور جدید تحت پوشش تحصیلی دقت.

“من فکر می کنم آن است که یک تلاش هماهنگ شده از (این) دولت چین برای کنترل (به) روایت شده و رنگ آن را به عنوان اگر وقوع نمی سرچشمه در چین” ناشناس محقق که تا به حال کار خود را مسدود گفته سی ان ان. “و من فکر نمی کنم آنها واقعا تحمل هر هدف مطالعه حاضر بررسی منشاء این بیماری است.”

محدودیت های جدید را نیز در سمت چپ محققان اشتباه گرفته شود. برخی بر این باورند به سی ان ان گفته است که دست و پنجه نرم با افزایش حساسیت در اطراف یک موضوع بحث برانگیز. دیگران اشاره کرد که آنها همیشه به حال به از طریق چند دور از بررسی صلاحیت برای انتشار کار خود را در مجلات معتبر.

“این جای تعجب نیست که دولت به دنبال کنترل مربوط به تحقیقات علمی به طوری که این آموزشها را چالش خود را روایت در منشاء ویروس و دولت در واکنش به بحران” Yanzhong هوانگ جهانی بهداشت محقق در واشنگتن در شورای روابط خارجی گفت: سی ان ان.

“خطر این است که زمانی که تحقیقات علمی منوط به نیازهای کسانی که در قدرت” هوانگ افزود: “این بیشتر تضعیف اعتبار دولت, روایت, ساخت اتهامات underreporting و اطلاعات غلط قانع کننده تر است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>