چین در حال دستگیری مردم برای نوشتن در مورد کوروناویروس آنلاین

چین دستگیر حداقل هشت نفر برای “پخش شایعات” درباره کروناویروس اپیدمی آنلاین رسانه دولتی تایید کرده است. گزارش های تایید نشده نشان می دهد تعداد زیادی از مردم در زندان در همان اتهام می تواند به مراتب بالاتر است.

اما در حالی که توقف گسترش اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس می تواند نقش کلیدی در مهار آن مشخص نیست که آیا این افراد به زندان رفت چرا که آنها در واقع گسترش اطلاعات نادرست یا به این دلیل که آنها که می گفت دولت چین را تأیید نمی کند ،

در ژانویه 3, مقامات بازداشت هشت ووهان ساکنان برای “چاپ و نشر و یا ارسال اطلاعات نادرست در اینترنت بدون تایید.” سپس در روز یکشنبه دولت با صدور یک هشدار است که هر کسی گرفتار با استفاده از رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن coronavirus اطلاعات به دست آمده از هر نقطه اما رسانه دولتی یا سازمان را بین سه و هفت سال در زندان است.

همه هشت نفر از مردم در ابتدا دستگیر شد و بعد از آن گزارش می شود پزشکان شاغل شامل coronavirus — ساخت آن را به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد که چین در تلاش برای متوقف کردن گسترش هر غیر مجاز اطلاعات نه تنها نادرست و شایعات.

که نه تنها شواهد نشان می دهد که چین در حال بهره برداری از آن قوانین در برابر پخش شایعات به دقت کنترل coronavirus روایت است.

روز پنجشنبه چین بار دیجیتالکالیفرنیا-وب سایت مبتنی بر پوشش چین به دست آمده و منتشر شده یک پیام در آن ادعا می کند مقامات چینی صادر شده به کشور در رسانه ها.

در آن دولت سفارشات همه گیرندگان برای حذف یک مقاله خاص نوشته شده توسط دولتی هفتگی مجله خبری Sanlian زندگی هفته که به بررسی چگونگی سازمان بهداشت جهانی دخالت در coronavirus بیماری همه گیر ممکن است تاثیر اقتصاد چین است.

“یک بار کامل دخالت که باعث شده است به این معنی که ذات الریه بیماری تشدید می شود به یک رویداد بین المللی,” Sanlian نوشت: با توجه به آرشیوی از ترجمه مقاله. “تاثیر اقتصاد چین تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر غیر قابل کنترل و هدف از دو برابر اقتصاد چین در سال 2020 ممکن است دشوار برای رسیدن به.”

هر چند ما نمی توانیم برای برخی می گویند که مقاله ای است عاری از هر گونه واقعی خطاهای آنچه به نظر می رسد به خوبی تحقیق و حمایت قابل اثبات داده است. همچنین به بررسی برخی از این کمتر-از-نتایج مطلوب برای چین آن را به عنوان جنگ coronavirus بیماری همه گیر. اما به نظر می رسد که تا آنجا که دولت چین نگران است وجود دارد هیچ جایی برای چنین گمانه زنی آنلاین.

شاید عجیب و غریب ترین بخش از چین در تلاش برای کنترل هر گونه اطلاعات در مورد کوروناویروس این واقعیت است که ملت خود گرفتار شده است دروغ گفتن در مورد شیوع.

روز دوشنبه به عنوان مثال یک مقام دولتی و چند رسانه دولتی رسانه ها منتشر شده آنچه که آنها ادعا شد عکس هایی از یک سرعت ساخته coronavirus بیمارستان — اما در واقع تصاویر یک آپارتمان و ساختمان در چینگدائو.

به نظر می رسد تنها شایعات چین نمی خواهند گسترش کسانی هستند که رنگ آن coronavirus پاسخ در چیزی جز یک نور مثبت است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>