چین است که ظاهرا با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به داد مردم در مورد کوروناویروس

در چین پلیس با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین مجهز به بلندگو به جستجو برای مردم راه رفتن در اطراف و بدون ماسک و با صدای بلند آنها را ترغیب به ماندن در خانه.

یک ویدئو اعلام شده متعلق به روزنامه گلوبال تایمز نشان می دهد پلیس صحبت کردن به یک دستگاه مخابره ترانزیستوری پخش پیام های خود را از طریق هواپیماهای بدون سرنشین که هشدار از خطر قریب الوقوع با توجه به کروناویروس 2019-nCoV.

آن را عجیب و غریب کلیپ — آن را نشان می دهد هواپیماهای بدون سرنشین و فیلم باطله یک زن در حالی که سرزنش خود را از طریق یک بلندگو در خانه بمانند مگر اینکه او می پوشد یک ماسک و سپس سوئیچ را به مشابه هشدارهای داده شده به ساکنان دیگر. آخرین فرد هواپیماهای بدون سرنشین admonishes در این فیلم یک کودک کوچک است.

“Coronavirus بسیار جدی… را اجرا کنید!!” خواندن ترجمه زیرنویس.

این ویروس گسترش یافته به هر منطقه از چین از موارد برای اولین بار تایید شد در ماه دسامبر و در حال حاضر بیش از 200 نفر کشته شده اند به عنوان یک نتیجه.

بنابراین در حالی که مفهوم داشتن پلیس جیغ وحشتناک هشدارهای مردم در خیابان به نظر می رسد غیر معمول واکنش به شیوع آن را حس می کند که مقامات چینی خواهد بیرون بکشد تمام متوقف می شود به عنوان آنها سعی می کنند برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im