چین ترس آن Coronavirus Coverup می تواند بی ثبات کردن کشور

جهانی واکنش

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد و مقامات و رهبران سیاسی در چین گزارش نیروبخش خود را برای یک موج جهانی واکنش به رهبری آمریکا بیش از چگونه آن را به کار گرفته شیوع.

چینی هوش وابسته به اتاق فکر به نام چین موسسات معاصر روابط بین الملل (CICIR) ارائه گزارش به رهبری چین است که استدلال می کند که ضد چینی احساسات است که کمترین آن بوده است از آنجا که سال 1989 میدان تیان آن من تظاهرات رویترز گزارش.

روشن نیست چه عمل اگر هر چین خواهد شد اما این گزارش نشان می دهد که چگونه مقامات نگران هستند بیش از واکنش آن همه گیر پاسخ.

Hush Hush

رهبران چینی بارها و بارها سعی در کنترل این روایت و پنهان unflattering گزارش در اوایل روز از وقوع رفتن تا آنجا که سانسور خط مقدم پزشکان مسدود کردن تحقیقات علمی و شستشو انتقاد از رسانه های اجتماعی و به طور بالقوه پنهان حد کامل از این کشور شیوع.

به عنوان یک نتیجه چین-روابط ایالات متحده در حال حاضر در طول تاریخ تیره و تار به خصوص به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای سپر بلا برای دولت او را شکست.

“پکن تلاش برای سکوت دانشمندان و روزنامه نگاران و شهروندان و گسترش دروغ تشدید خطرات ناشی از این بحران بهداشتی” یک سخنگوی وزارت گفته رویترز.

گسترده عدم قطعیت

دلیل انتخاب نمی بینم واقعی گزارش و مقامات چینی کاهش یافته است برای پاسخ به انتشار سوالات آن را دشوار است برای ارزیابی چگونه این کشور تغییر خواهد کرد ،

اما با توجه به رویترز‘ منابع CICIR هشدار داد که بین المللی واکنش می تواند تهدید چین اورژانس نقش به عنوان یک تجارت جهانی رهبر ملموس عکس العمل.

ادامه مطلب: منحصر به فرد: داخلی چین گزارش هشدار پکن چهره تیان آن من-مانند جهانی واکنش بیش ویروس [ایسنا]

بیشتر در چین coronavirus پاسخ: چین سانسور تحقیقات به منشاء Coronavirus

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>