چین با اعزام سنسورهای مادون قرمز برای تشخیص آلوده شهروندان در

مقامات چینی در شهرستانها شروع به استقرار سنسورهای مادون قرمز آن را می گوید می تواند اسکن مسافر در راه آهن و فرودگاه ها نشانه هایی از coronavirus 2019-nCoV.

سیستم توسعه یافته توسط فن آوری های غول پیکر Baidu, با استفاده از یک پرتو مادون قرمز برای اندازه گیری مسافران درجه حرارت آنها به عنوان راه رفتن با توجه به South China Morning Post. اگر آن را می یابد و هر کسی که با یک تب است که فرد می تواند پس از آن بود پرچم و به طور بالقوه مجاز به سفر در نتیجه محدود کردن مداوم شیوع.

درجه حرارت-ضبط سنسور فقط یکی از بسیاری از تکنولوژی بالا راه است که مقامات چینی در حال تلاش برای جلوگیری از coronavirus بیماری همه گیر از گرفتن هر گونه بدتر است.

بیمارستان ها در شانگهای به عنوان مثال با استفاده از تمیز کردن روبات ها برای ضد عفونی کردن بخش اختصاص داده شده به 2019-nCoV بیماران به طوری که برای حفظ آن از گسترش به بیماران در معرض خطر در جای دیگر در بیمارستان با توجه به SCMP.

آنها نیز شروع به استفاده از هوش مصنوعی chatbots برای پاسخ به تلفن و به سرعت در حال انصراف از توصیه هایی است که مردم یا در آمده برای غربالگری یا جدا ماندن در خانه خود را.

“داده های بزرگ و هوش مصنوعی است که نه تنها ابزاری در شهرستان افزایش بهره وری مدیریت و مراقبت های بهداشتی با پیشرفت های عمومی در طول حوادث اضطراری [مثل این],” Baidu, بنیانگذار و مدیر عامل شرکت رابین لی نوشت: در یک نامه داخلی تایید شده توسط SCMP: “اما همچنین می تواند قدرت تمام صنایع و تبدیل به یک نیروی محرکه.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de