چین ممنوعیت روزنامه نگاران از عمده ما روزنامه

افزایش تنش

همه روزنامه نگاران آمریکایی برای کار وال استریت ژورنال, نیویورک تایمزو واشنگتن پست اخراج شده اند از کشور چین, با توجه به, سهشنبه اعلام, چین, وزارت امور خارجه.

مقامات چینی همچنین خواستار آن شدند که آنها می خواهم به می دانم که دقیقا همان چیزی است که در این روزنامه ها همچنین در صدای امریکا و زمان , مجله, عملیات, عنوان , نیویورک تایمز گزارش.

تلافی

در مارس 3, مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه مدیریت محدودیتی در تعداد از شهروندان چینی که می تواند کار در ایالات متحده برای پنج کشور خاص کنترل می شود, اخبار سازمان های 100. وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: حرکت بود به “ایجاد یک رسیده به سطح زمین بازی” به نیویورک تایمز گزارش داد در آن زمان است.

با توجه به بیانیه, اخبار امروز مستقیم تلافی به این تصمیم. و یا به عنوان دولت چین قرار دادن آن در حرکت است “در پاسخ به کاهش قابل توجهی در ایالات متحده و واقعی اخراج کارکنان از سازمان های رسانه ای در ایالات متحده است.”

اخراج

روزنامه نگاران آمریکایی تنها “ده روز” به “پشت دست خود را فشار دهید کارت” اگر آنها “با توجه به پایان می رسد قبل از پایان سال 2020 است.”

روزنامه نگاران در حال حاضر در چین “نمی شود مجاز به ادامه کار به عنوان روزنامه نگاران در جمهوری خلق چین از جمله آن هنگ کنگ و ماکائو منطقه ویژه اداری.”

چین شده است به طور فزاینده ای به اذیت و آزار روزنامه نگاران خارجی با برش طول ویزا. “مقامات چینی با استفاده از ویزا به عنوان سلاح در برابر مطبوعات خارجی مانند قبل از هرگز گسترش خود استقرار دراز مدت تهدید تاکتیکی به شرایط کار برای روزنامه نگاران خارجی در چین به شدت رو به وخامت گذاشته و در سال 2019” یک گزارش جدید توسط خبرنگاران خارجی باشگاه گفت: همانطور که به نقل از نیویورک تایمز.

چین در ارتباط با رسانه ها به طور کلی است که به شدت متشنج یک: در یک رتبه بندی جهانی از 180 کشور’ آزادی مطبوعات چین در حال حاضر در رتبه 177th. ایالات متحده ؟ 48.

ادامه مطلب: چین اعلام کرد که آن را اخراج روزنامه نگاران آمریکایی [نیویورک تایمز]

بیشتر در چین: Infinite تلاش برای سرکوب ویدئوها توسط کاربران آن تلقی زشت فقیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im