چین اعلام کرد افزایش ویروس کشنده عفونت و مرگ و میر

مقامات در کمیسیون بهداشت استان هوبئی در چین — کانون مرگبار COVID-19 شیوع اعلام کرد یک چشم انداز مثبت در مورد روز پنج شنبه صبح, BBC گزارش.

“مرگ بسیار نگران کننده است وجود دارد افزایش تعداد مرگ و میر گزارش شده اما اگر شما نگاه کلی در مجموع تعداد مرگ و میر و تعداد کل موارد مرگ و میر نسبت در مورد همان است که از آن شده است — اما آن است که هنوز هم بالا به عنوان بالا به عنوان مرگ و میر در آنفلوانزا” پروفسور اپیدمیولوژی بیماری های عفونی از لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری دیوید Heymann گفت: بی بی سی.

مقامات گزارش اضافی 14,840 موارد و 242 بیشتر مرگ و میر به علت تغییرات در آنها موارد تشخیص داده و شمارش. به طور خاص این اعداد در حال حاضر شامل “بالینی موارد تشخیص داده شده” است که باید تشخیص داده شده توسط پزشک اما نشده است از طریق آزمایشگاه تست و در عین حال با توجه به ABC News.

تست تشخیصی کیت در تامین کوتاه مدت هستند و تا به حال آنها تنها راه مقامات قادر بودند به طور رسمی تعیین مجموع اعداد از عفونت با توجه به نگهبان.

که به ارمغان می آورد کل مرگ و میر در چین به 1,350 با فقط خجالتی از 60,000 عفونت مجموع به عنوان سفید را با هوبئی حسابداری برای بیش از 80 درصد از کل عفونت در کشور است. در این استان به تنهایی 3,411 بیماران بازیافت شده و تخلیه با توجه به سی ان ان.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی نیز وجود دارد 441 موارد تایید شده در 24 کشور دیگر. تنها سه مورد مرگ رخ داده در خارج از چین به عنوان الجزیره گزارش — یکی در هنگ کنگ یکی در فیلیپین و آخرین تأييد امروز در ژاپن است. در فوریه 13, مقامات در کمیسیون بهداشت هوبئی اعلام کرد یک چشم انداز مثبت در موارد COVID عفونت و مرگ و میر.

شیوع این بیماری نیز تاثیر چشم انداز سیاسی در هوبئی نگهبان گزارش با شلیک حزب رئیس هوبئی استان, شهر ووهان و سر از چین در هنگ کنگ و ماکائو امور.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im