چین گفته هک واتیکان, کاتولیک دیگر سیستم های کامپیوتری

مقدس هک

دولت مورد حمایت هکرهای چینی گفته هدفمند هر دو واتیکان و اسقف کاتولیک هنگ کنگ در یک ماه-حمله طولانی.

این حملات برای اولین بار کشف توسط امنیت سایبر شرکت ثبت شده در آینده رخ داده است به عنوان واتیکان و دولت چین آماده شدن برای یک دور از مذاکرات دیپلماتیک با توجه به آسوشیتد پرس. چین به نام اتهام “بی اساس حدس و گمان” اما ثبت آینده نشان می دهد که دولت مورد حمایت گروه هکر RedDelta اقدام به چین یک پا تا در مذاکرات آینده.

مهاجم مذاکرات

در ماه سپتامبر واتیکان و دولت چین در حال میله میله برای شروع renegotiations از یک سال 2018 دیپلماتیک توافق در مورد اسقف قرار ملاقات در داخل کشور با توجه به AP اخبار. این معامله این است که یک بخش کلیدی از دو طرفین رابطه است.

“مشکوک نفوذ به واتیکان را ارائه دهد RedDelta بینش مذاکره موقعیت مقدس پیش از این معامله را در ماه سپتامبر سال 2020 تجدید” می خواند ثبت آتی’ گزارش.

زیرزمینی کلیسای کاتولیک

کلیسای کاتولیک شده است یک مشکل برای دولت چین: AP اخبار گزارش می دهد که این کشور 12 میلیون نفر کاتولیک هستند در نیمه تقسیم بین چینی-حمایت فرقه و کلیسای زیرزمینی که باقی مانده وفادار به پاپ.

2018 قرارداد و آینده تمدید شد تلاش برای متحد کردن دو جناح. این توافق اولیه به رسمیت شناخته وضعیت از هفت دولت منصوب اسقف که تا به حال نشده است تایید شده توسط واتیکان صاف کردن بیش از روابط بین این دو است.

ادامه مطلب: واتیکان گفته hacked by چین جلوتر از کلید مذاکرات [آسوشیتد پرس]

بیشتر در واتیکان: ترول بلافاصله حمله واتیکان سرور فوتبال

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de