شمپانزه لب بویش اشاره در گفتار بشر تکامل

یک مطالعه جدید بر روی شامپانزه های ارتباطی پشتیبانی می کند یکی از مهمترین تئوری برای تکامل انسان بیان.

تکامل از سخنرانی یکی از طولانی ترین ایستاده پازل تکامل است. Inklings از یک راه حل ممکن آغاز شده و در حال ظهور چند سال پیش زمانی که محققان نشان داد میمون سیگنال های مربوط به جانشینی سریع از دهان باز کردن و بستن چرخه به نمایش گذاشته همان سرعت از انسان زبان گفتاری.

“این dispels بسیار علمی انیگما که زبان تکامل نشان داده است تا کنون.”

در مقاله جدید در زیست شناسی, نامه, محققان دریافتند که ریتم شامپانزه لب بویش همچنین نمایشگاه یک سخنرانی مانند امضا—یک گام مهم به سوی یک راه حل ممکن برای این پازل از سخنرانی تکامل است.

درست مثل هر زبان در جهان, میمون, لب بویش قبلا نشان داده ریتم حدود 5 چرخه/دوم (یعنی 5 هرتز). این دقیق ریتم به حال شناسایی شده در دیگر گونه پستاندار از جمله گیبون آهنگ و اورانگوتان همخوان مانند و واکه مانند تماس.

هیچ شواهدی وجود دارد اما از میمون آفریقایی مانند گوریل بونوبوها و شامپانزه ها—که بیشتر از نزدیک مربوط به انسان به معنی آنکه این نظریه باقی مانده را در خود نگه دارد.

در حال حاضر محققان با استفاده از داده ها از چهار شامپانزه جمعیت را تایید کرده اند که آنها بیش از حد تولید دهن سیگنال در یک سخنرانی مانند ریتم.

این یافته ها نشان می دهد وجود دارد شده است و به احتمال زیاد یک مسیر مداوم در تکامل پستانداران دهان سیگنال با 5Hz ریتم. اثبات این است که تکامل بازیافت پستانداران دهان سیگنال به سیستم صوتی که یک روز قرار بود تبدیل به گفتار.

دانشمندان تا به حال هرگز مورد مطالعه قرار آفریقایی میمون های بزرگ, نزدیک ترین گونه به انسان برای ریتم خود را به سیگنال های ارتباطی. زمانی که محققان به بررسی ریتم شامپانزه لب بویش که تولید می کنند در حالی که آنها داماد هر یک از دیگر و در بر داشت که شامپانزه ها تولید لب بویش در میانگین سخنرانی-مانند ریتم 4.15 هرتز.

محققان با استفاده از داده ها در سراسر دو اسیر و دو توده وحشی با استفاده از فیلم های ضبط شده جمع آوری شده در ادینبورگ باغ وحش و باغ وحش لایپزیگ و ضبط شده از جوامع از جمله Kanyawara و Waibira جامعه هر دو در اوگاندا.

“نتایج ما ثابت کند که زبان گفتاری کشیده شد با هم در درون ما اجدادی نسب با استفاده از مواد تشکیل دهنده که در حال حاضر در دسترس است و در حال استفاده توسط سایر نخستیها و انسان ریخت ها می گوید:” آدریانو Lameira از گروه روانشناسی در دانشگاه وارویک. “این dispels بسیار علمی انیگما که زبان تکامل نشان داده است تا کنون. ما همچنین می تواند اطمینان که ما جهل بوده است تا حدودی در نتیجه ما بزرگ و کوچک شماری از آواز و ظرفیت های شناختی ما میمون بزرگ عموزاده.”

“ما در بر داشت تلفظ تفاوت در ریتم بین شامپانزه جمعیت نشان می دهد که این نه اتوماتیک و کلیشه ای سیگنال به طوری که اغلب نسبت به ما میمون عموزاده. به جای درست مثل در انسان, ما باید شروع به طور جدی با توجه به این که تفاوت های فردی قراردادهای اجتماعی و عوامل محیطی ممکن است نقش مهمی در چگونگی شامپانزه ها درگیر ‘در گفتگو با یک دیگر,” او توضیح می دهد.

“اگر ما همچنان به جستجوی سرنخ های جدید قطعا پرده خود را. در حال حاضر این ماده از تسلط سیاسی و اجتماعی قدرت برای حفظ این ارزش جمعیت های وحشی و همچنان دانشمندان را قادر می سازد به نگاه بیشتر” Lameira می گوید.

اضافی محققان از دانشگاه سنت اندروز دانشگاه نیویورک و دانشگاه وارویک کمک کند.

منبع: دانشگاه وارویک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net