کودکان از رنگ بیشتر احتمال دارد به مرگ از سرطان

نژادی و اقلیت های قومی کودکان و نوجوانان مبتلا به سرطان هستند در معرض خطر بالاتر مرگ از غیر هیسپانیک سفید کودکان و نوجوانان یک مطالعه جدید نشان می دهد.

این مطالعه همچنین نشان می دهد شواهد برای بزرگتر نابرابری در بقا بیشتر برای درمان سرطان. وجود شواهد قوی است که وضعیت اجتماعی و اقتصادی نقش دارد و همچنین پژوهشگران می گویند.

“نتایج نشان می دهد که وجود دارد اصلاح نژادی و قومی و نابرابری در سرطان دوران کودکی بقا” می گوید: ارشد نویسنده مطالعه کیم جانسون استاد در قهوه ای در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

“نتایج حاصل از مطالعه ما تاکید بر نیاز به ادامه تحقیقات برای شناسایی و اصلاح عوامل که توضیح دهد که نابرابری به طوری که ما می تواند طراحی مداخلات برای از بین بردن آنها را قبل از تشخیص و در طول درمان,” او می گوید. “اگر چه ما بقای سرطان افزایش نرخ را در طول زمان تفاوت نژاد/قومیت باقی می ماند از جمله برای کودکان و نوجوانان است.”

در این مطالعه کوهورت از 67,061 آمریکایی کودکان از بدو تولد تا سن 19 با اولین اولیه سرطان بدخیم بین سال 2000 تا سال 2016 کسانی که با نژادی/قومی اقلیت وضعیت حال بدتر بقای سرطان در مقایسه با غیر هیسپانیک سفید کودکان و نوجوانان است.

در میان غیر اسپانیایی و اسپانیایی (همه نژادها) کودکان و نوجوانان این اختلاف به طور کلی بیشتر برای انواع سرطان با نرخ بقای بالاتر.

“در میان کودکان و نوجوانان نژادی/قومی و نابرابری در بقای سرطان به خوبی مستند شده است به خصوص برای کسانی که از آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی تبار” جانسون می گوید. “با این حال به دانش ما بدون مطالعه قبلی بررسی کرده است که چگونه این اختلافات مقایسه برای سرطان انواع مختلف بقای.”

سرطان که بیشتر متمایل به مداخله پزشکی ممکن است ارائه فرصت های بیشتر برای نابرابری به آشکار به مردم با منابع کمتر ممکن است چالش های بیشتری به دست آوردن یک تشخیص به موقع و درمان مناسب البته با توجه به مطالعه منتشر شده در JAMA Pediatrics.

با وجود در دسترس بودن دولت از-هنر درمانی و آزمایش های بالینی برای بسیاری از کودکان و نوجوانان مبتلا به سرطان در ایالات متحده, و همچنین این واقعیت است که وجود دارد بیشتر سیاست هایی که منجر به سلامت بهتر دسترسی به مراقبت برای کودکان نسبت به بزرگسالان نژادی/قومی بقا تفاوت باقی می ماند برای بیماران مبتلا به سرطان نویسندگان به نوشتن.

این اختلافات به احتمال زیاد ناشی از عوامل متعددی که می گویند از جمله تفاوت در کارآزمایی بالینی ثبت نام, بعد, تشخیص, پایبندی به درمان و بیماری و ویژگی های بیولوژیکی, محققان می گویند.

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>