کودک پشتیبانی از سیاست های پس از زندان می تواند نتیجه معکوس

سیاست های دولت است که کمک به مردم برای پیدا کردن کار بعد از زندان آزاد لزوما کمک به پدران ارائه مالی, حمایت از کودکان, تحقیقات جدید نشان می دهد.

برخی از ایالت ها باید سیاست هایی که در حد یک کارفرمای بالقوه توانایی دسترسی یا استفاده از سوابق کیفری به عنوان بخشی از فرآیند استخدام.

“ما در پیدا کردن پدران با سابقه حبس کمتر ارائه پشتیبانی به فرزندان خود و تعلق بیشتر عقب افتادگی می گوید:” آلیسون دوایر اموری استادیار جامعه شناسی در دانشگاه بوفالو.

“بیشتر در کشورهای با محدود تر کردن دسترسی به سوابق پدران که هرگز زندانی کمتر ارائه رسمی پشتیبانی و تعلق بیشتر عقب افتادگی هر چند به نظر می رسد آنها را جبران کند با غیر رسمی پشتیبانی احتمالا به دلیل تبعیض نژادی علیه سیاه مردان در فرآیند استخدام.”

“ما می خواهیم به می دانم که اگر این سیاست ها در حال کمک به پدران بهتر است پدر و مادر و یا ساخت آن را سخت تر برای آنها را به بهتر از پدر و مادر است.”

آمده است که محدود کردن دسترسی به آنلاین کیفری پایگاه داده ممکن است کاهش هزینه های حبس برای پدران اما در همان زمان آنها ممکن است ایجاد فرصت برای نوع دیگری از تبعیض اگر کارفرمایان در صورت عدم وجود اطلاعات پیش فرض به کلیشه های نژادی.

“این دشوار است برای جدا کردن تبعیض بر اساس یک سابقه کیفری از تبعیض بر اساس نژاد و سیاست هایی که آدرس یکی را بدون دیگری ممکن است به طور کامل قادر به دستیابی به آنها به پایان می رسد می گوید:” دوایر اموری متخصص در خانواده, جمعیت شناسی, جرم شناسی و سیاست اجتماعی.

“پدران کار سخت به ارائه برای بچه های خود را. زمانی که تبعیض آمیز و بازار کار آن را دشوار است برای آنها را به پرداخت رسمی حمایت از کودکان آنها ارائه رسمی, نقدی, حمایت از کودکان خود را به جای آن— حتی به عنوان آنها در بدهی پرداخت نشده رسمی پشتیبانی می کند. ما باید مراقب باشید تا اطمینان حاصل شود که سیاست های حمایت از پدران’ امکان وجود دارد برای بچه های خود را.”

آیا سیاست های راهنما و یا صدمه دیده است ؟

“ما می خواهیم به می دانم که اگر این سیاست ها در حال کمک به پدران بهتر است پدر و مادر و یا ساخت آن را سخت تر برای آنها را به بهتر از پدر و مادر” او می گوید. “این سیاست به نظر نمی رسد همراه با پدران که سابقه حبس و پرداخت بیشتر پشتیبانی, اما آنها به نظر می رسد در ارتباط با پدران به خصوص پدران آمریکایی آفریقایی تبار که هرگز زندانی ارائه کمتر رسمی حمایت از کودکان.”

این محققان با استفاده از داده های شکننده خانواده و کودک به خوبی در حال مطالعه یک نمونه از عمدتا پدر و مادر مجرد بود که یک کودک در بزرگ شهر در 1990s به دنبال آن در طول زمان است.

این تحقیق همچنین شامل اطلاعات دولتی از هر سال از مجموعه داده از جمله که سیاست های آنها در محل به صورت خاص متحده در زمان های خاص در حالی که همچنین شکستن هر دو رسمی و غیر رسمی پشتیبانی که پدران برای ارائه کودک خود را.

رسمی حمایت از کودک است و حکم دادگاه است که مشخص می کند یک مقدار بدهکار هر ماه به یک پدر و مادر وادار سازد. اما برخی از زوج های غیر رسمی ترتیبات ساخته شده در خارج از دادگاه که در آن پدران کمک می کند زمانی که آنها را به پول یا به جای یا علاوه بر این به صورت رسمی پشتیبانی می کند.

محققان همچنین شامل عقب افتادگی در این مطالعه که بدهی پدران ساخت تا زمانی که آنها را پرداخت نمی رسمی حمایت از کودکان ،

“عقب افتادگی هستند به خصوص زمانی که فکر کردن در مورد پدران با سابقه حبس به دلیل در برخی از کشورهای عقب افتادگی می توانید در ادامه به تعلق در حالی که یک پدر زندانی” دوایر اموری می گوید.

“این پدران شروع کردن پشت در پرداخت های خود را بلافاصله پس از آزادی است که می تواند باعث یک چرخه که در آن به اندازه کافی بالا معوقه نهاد پدران بیشتر در معرض خطر زندانی در آینده است.”

یک رویکرد احتیاطی

“این سیاست ها هستند و ایده آل طراحی شده برای کمک به پدران را فراهم کند و برای خود و خانواده خود را, اما ما باید به درخواست و مطالعه اگر آنها در واقع ممکن است در راه به خصوص برای کسانی که به احتمال زیاد به برخورد تبعیض در بازار کار است.

“ما ممکن است به جای در نظر گرفتن سیاست های مختلف روش های است که نشانی از تبعیض نژادی در استخدام مستقیم, از بین بردن موانع مواجه پدران با سوابق کیفری مانند محدودیت های صدور مجوز و یا تغییر انگیزه کارفرمایان برای استخدام و یا جلوگیری از افراد با سوابق,” او می گوید. “ما نگران هستند که این می تواند کمک بین نسلی چرخه نقطه ضعف و تبعیض است.”

حبس و عواقب آن پس از زندان را تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از خانواده ها در ایالات متحده دوایر اموری می گوید. او تاکید می کند نیاز به تحقیقات بیشتری برای درک بهتر مکانیسم های که از طریق این انجمن کار برای تعیین سیاست می تواند پشتیبانی بهتر پدران’ توانایی ارائه برای فرزندان خود.

این یافته ها به نظر می رسد در این راسل سیج بنیاد فصلنامه علوم اجتماعی. اضافی نویسندگان از دانشگاه راتگرز دانشگاه کرنل و دانشگاه بوستون.

منبع: دانشگاه بوفالو

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net