استاد بزرگ شطرنج Kasparov: من “صلح” با ربات است که ضرب و شتم من

بیست و سه سال پیش — قبل از “یادگیری ماشین” یک ترم به طور منظم belched توسط luddites پنهان شدن پشت خنگ اواسط سطح بازاریابی buzzwords و چاپ کردن Recode پست — آی بی ام آبی عمیق AI ضرب و شتم حاکم جهانی شطرنج استاد بزرگ گری کاسپاروف ارسال تکان طریق انجمن شطرنج محاسبات و توطئه technophobes به عنوان ترس از حساس محاسبات به حال نفوذ لایه دیگری از فرهنگ پاپ.

در حال حاضر در یک مصاحبه جدید با سیمی, Kasparov انجام داده آنچه بسیاری از ما باید با بسیاری از انت چیزها در زندگی ما است که: آمدن به شرایط با آن (و سپس کشف کردن که چگونه به آن پرم به شخصی خود را روایت در بیشتر قابل عرضه در بازار راه ممکن).

سیمی مصاحبه Kasparov به مناسبت بحث به میزبانی انجمن پیشرفت هوش مصنوعی (یک.k.یک. اول آنهایی که به فروش بشریت را که به عنوان همه ما می دانیم که نمی توان در امان خود را برای خیانت به هر حال). در بالای این مصاحبه گفت: سیمی:

“من صلح من با آن است. در پایان روز بازی بود لعنت اما یک برکت و رحمت بود چون من بخشی از چیزی بسیار مهم است. بیست و دو سال پیش من فکر می کردم متفاوت است. اما همه چیز اتفاق می افتد. همه ما اشتباه است. ما از دست دادن. آنچه مهم است این است که چگونه ما در برخورد با اشتباهات ما با تجربه منفی.”

برای تلفن های موبایل مانند یک مرد است که ساخته شده است یک اشتباه گرفتن الاغ او را ضرب و شتم توسط یک کامپیوتر است. که گفت:, چگونه Kasparov در برخورد با آن در واقع برخی از ارزش برای بقیه از ما: ساخت یک مورد فوتی و فوری است که او اولین مرد به راستی outwitted در کار خود با کامپیوتر, او در حال حاضر تبدیل به یک متفکر پرسیدن سوال از اثرات A. I. است که فراتر از عملی یا ویژگی های, اما بیشتر به سمت فلسفی طبیعت از ماشین آلات.

ذهن مانند کاسپاروف را — که درک ماهیت پویا grand جارو هماهنگ متغیر حرکات می گیرید gambits و محاسبه variabilities به عنوان وسیله نسبت به پایان می رسد — این است که این نوع از تفکر در این زمینه می تواند احتمالا بیشتر از استفاده از. برای مثال, یک, کنار, Kasparov داد که سیمی از او پرسید که چگونه او معتقد است ما به انسان در سطح AI:

ما نمی دانیم که دقیقا چه اطلاعاتی است. حتی بهترین کارشناسان کامپیوتر, مردم در لبه برش از علم کامپیوتر, آنها هنوز هم شک و تردید در مورد دقیقا همان چیزی که ما در حال انجام است.

او را کاملا صحیح هر دو مورد ناشناخته طبیعت از آنچه ما انجام می دهیم و ماهیت هوش خود انسان و یا در غیر این صورت. تمام چیزی که ارزش خواندن اگر تنها برای دیدن یک مرد در نهایت به نظر دو دهه بعد از آن با گرفتن الاغ او را ضرب و شتم در شطرنج با کامپیوتر.

ادامه مطلب: شکست قهرمان شطرنج Garry Kasparov ساخته شده است که صلح با AI [سیمی]

بیشتر در شطرنج: Yasssss ملکه: شطرنج است در نهایت تبدیل شدن به بزرگ بعدی eSport

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de