شکوفه های گیلاس ظاهر اولیه به دلیل گرم شدن

تغییر آب و هوا خراب است با درختان گیلاس واشنگتن با وادار کردن گیاه به رنگ صورتی و سفید و شکوفه های پاپ پیش از آن در سال.

الگوی جدید و غیر قابل پیش بینی آن را می تواند گرفتار توجه دانشمندان اما محلی داران باید توجه داشته باشید بیش از حد به عنوان این تغییر می تواند تحت تاثیر قرار زمانی که گردشگران به دیدن کرکی شکوفه.

“روند بلند مدت در هر دو ایالات متحده آمریکا و ژاپن نشان می دهد که شکوفه های گیلاس در حال ظهور به طور فزاینده ای در زمانهای گذشته” مایک Litterst سخنگوی خدمات پارک های ملی در بیانیه ای گفت: به E&E News.

خدمات پارک سوابق نشان می دهد که درجه حرارت در جزر و مد حوضه که در آن واشنگتن شکوفه هستند پرکار ترین افزایش یافته است به طور پیوسته به میزان 1.1 درجه سانتیگراد در هر قرن از سال 1895 تا سال 2017.

“این مشاهدات سازگار با اثر افزایش درجه حرارت به عنوان شروع از درجه حرارت گرم شناخته شده کاتالیزور برای شکوفه های” Litterst اشاره کرد.

پارک خدمات پیش بینی شده در این هفته که اوج بلوم در این سال به احتمال زیاد رخ می دهد بین مارس 27 و 30 مارس — است که در حدود پنج سال زودتر از متوسط شکوفه خرما از قرن گذشته.

شکوفه دنبال در جهان گرمترین ماه ژانویه در بیش از یک قرن با توجه به گزارش اخیر توسط NOAA.

و با توجه به ملی ایالات متحده آمریکا فنولوژی شبکه بهار “برگ”—ظاهر برگ های کوچک که نشانه آغاز بهار و وارد 24 روز اولیه برای مکان هایی مانند واشنگتن است.

ترزا Crimmins مدیر ملی ایالات متحده آمریکا فنولوژی شبکه و یک دانشمند محقق در دانشگاه آریزونا گفت: “کافی اسناد و مدارک” از گرمتر زمستان و چشمه به طور کلی که بدان معنی است که زود گل برای بسیاری از گیاهان گلدار.

او گفت: معلوم نیست چه تغییر آب و هوا خواهد بازی کردن طولانی مدت برای شکوفه های گیلاس اما تغییر گرما الگوهای تقریبا قطعی به تاثیر زمان گلدهی.

است که می تواند بر دهه از سنت در واشنگتن است.

سه هزار درخت گیلاس هدیه شد به پایتخت کشور در سال 1912 توسط توکیو شهردار Yukio Ozaki به عنوان نماد دوستی میان ایالات متحده و ژاپن است. اولین نهال کاشته شد در طول جزر و مدی حوضه و آنها به تبدیل شدن به یک نماد پایدار از منطقه است.

با توجه به خدمات پارک ملی Cherry Blossom Festival جذب حدود 1.5 میلیون بازدید کننده به واشنگتن سالانه اضافه می کند که تا حدود 150 میلیون دلار به این منطقه است.

اما تحقیقات نشان می دهد که متغیر درجه حرارت در اواسط اقیانوس اطلس می تواند سالانه حج به جزر و مدی حوضه سخت تر برای برنامه ریزی. نویسندگان مستقر در سیاتل و سئول, کره جنوبی یافت می شود در سال 2011 که اوج شکوفه خرما برای درختان گیلاس واشنگتن هستند “به احتمال زیاد شتاب به طور متوسط پنج روز تا سال 2050 و 10 روز توسط 2080.”

فنولوژی کارشناسان—کسانی که مطالعه الگوهای فصلی از گیاهان و حیوانات—باید دنبال نوسانات در گلدهی گیاهان و حیوانات تحت تاثیر آنها را برای سال ها به علت تغییر آب و هوا.

ژاپن خود ساکورا شکوفه ها نیز کاهش یافته و در زمان های سخت با غیر قابل پیش بینی از فصل. محققان در سال 2009 یافت و پس از بررسی الگوهای گل از جشنواره قدمت آن به قرن نهم که کیوتو گیلاس شکوفه زودتر از آنها شده اند در آخرین 1200 سال.

تغییر آب و هوا مؤثر است دیگر شکوفه های بیش از حد.

آگوستا ملی باشگاه گلف—میزبان استادان قهرمانی مسابقات گلف—تا به حال مشکل با تنوع شکوفه آن azalea گل. اوایل بهار در سال 2017 برای بخش هایی از جنوب شرقی ایالات متحده چپ horticulturalists نگران است که رنگارنگ azaleas خواهد پاپ خیلی زود به اوج عملکرد برای مسابقه.

یکی دیگر از نگرانی های است که بیش از حد-شکوفه های اولیه می تواند ویران شده توسط یک بازگشت از آب و هوای سرد. اوایل گل قبل از اینکه متعاقب آن یخبندان می تواند باعث شدید اقتصادی اثرات برای تولید با تکیه بر گلدهی محصولات.

نوزاد برگ hardier از جوانه های گل Crimmins گفت. آنها می تواند گزاف گویی از اوایل فراست و تولید مثل است. “اما اگر این درخت در حال حاضر قرار دادن تمام این انرژی به تولید گل و کسانی که جوانه های گل و یا گل ضربه توسط فراست معمولا آنها نمی reinitiate تولید گل” او اشاره کرد. که به معنی وجود دارد هیچ میوه.

اما Crimmins همچنین اشاره کرد که برخی از گیاهان مانند شکوفه های گیلاس—تکیه بر خوب خنک را به طور کامل بلوم در دماهای بالاتر است که به دنبال. پس بدون که سرما برخی از گیاهان در واقع می تواند شروع به شکوفه دهی و حتی بعد از آن از حد معمول بسته به اینکه چگونه فصل در نوسان است.

“پس از آن واقعا یک نوع بازی شیر یا خط تا صادقانه به آنچه ممکن است در آینده اتفاق می افتد آیا اگر به دلیل افزایش گرما آنها را به پیشرفت و یا به دلیل کافی لرز آنها خواهید بود با تاخیر” Crimmins گفت: از شکوفه.

جدید الگوهای آب و هوایی هستند “افشای این فقیر گیاهان به شرایط است که آنها فقط استفاده نمی شود و ما واقعا نمی دانید چه اتفاقی ممکن است,” او اضافه شده است.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im