چرنوبیل جنگل آتش سوزی از فضا دیده می شود به عنوان تابش خوشه (عکس)

جنگل در نزدیکی پیر نیروگاه هسته ای چرنوبیل در حال سوختن است و اثرات قابل رویت از فضا.

این Suomi NPP ماهواره اییک پروژه مشترک ناسا و ملی اقیانوسی و جوی (NOAA) اسیر یک عکس پنج شنبه (5 آوریل) انسان ناشی از آتش سوزی سوختن در اوکراین چرنوبیل منطقه ممنوعه. تابش شمارش در نزدیکی آتش ثبت نام کرده اند 2.3 microsievert در هر ساعت افزایش از معمولی 0.14 µSv/h با توجه به زندگی علم است.

“در این نقطه آتش است در حدود 250 هکتار (100 هکتار),” ناسا مقامات نوشت: در یک تصویر و توضیحات. “به طور فعال سوزی شناسایی حرارتی باند نشان داده شده به عنوان نقاط قرمز است.”

مربوط به: منطقه ممنوعه چرنوبیل در آتش و تابش سطوح خونتان

چرنوبیل, البته, سایت مرگبار بحران در تاریخ 26 آوریل 1986. گیاه راکتور شماره 4 منفجر شد و انتشار مقادیر زیادی از اشعه خطرناک. آلودگی آنقدر گسترده و افراطی است که دولت شوروی در اوکراین بخشی از اتحاد جماهیر شوروی — به سرعت دستور داد مردم را به ترک این منطقه راه اندازی 1,000-مایل مربع (2,600 کیلومتر مربع) منطقه ممنوعه. (نه همه اطاعت اما; حدود 200 نفر زندگی می کنند در منطقه امروز ناسا, مقامات گفت.)

منطقه ممنوعه است که هنوز هم به شدت آلوده خواهد شد و برای سال های بسیاری آمده است. آتش نیست کمک به چیزهایی که در حال حاضر هر دو; سطح تابش در منطقه در حال ظاهرا خونتان.

این Suomi-NPP عکس بدون جدا شده نقطه داده. ناسا و NOAA زمین-مشاهده ماهواره ها علاوه بر پیگیری روند بلند مدت در سیاره ما معمولا مانیتور آتش سوزی و بلایای طبیعی دیگر.

“با هم ناسا ابزار تشخیص فعال سوزاندن, آتش سوزی, مسیر حمل و نقل از دود از آتش سوزی ارائه اطلاعات برای آتش مدیریت و نقشه میزان تغییرات در اکوسیستم بر اساس میزان و شدت سوختگی زخم” ناسا مقامات نوشت: در این بیانیه است.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>