شیمی کیت از مل علم مناسب برای دانشمند دیوانه در زندگی خود

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.


به عنوان هر دانشمند – کار و یا در غیر این صورت – به شما خواهد گفت که علم است که اتفاق می افتد در اطراف ما. اما هر یک مناسب و معقول دانشمند نیاز تجهیزات برای انجام آزمایش های خود را. خوشبختانه مل شیمی از مل علم ارائه به عنوان بسیاری به عنوان سه آزمایش در هر ماه به درب خود را که مناسب برای علم و کودکان گرسنه و یا هر کسی که با علاقه در انجام آزمایشات علمی در خانه.

هنگامی که شما به اشتراک مل شیمی, شما ماهیانه بسته کامل از همه چیز شما نیاز به یادگیری در مورد یک موضوع علمی خاص. اشتراک هزینه های کمتر از 35 دلار در ماه و شامل یک رایگان MEL کیت استارتر (تصویر زیر) با تمام تجهیزات اساسی شما خواهید بود با استفاده از مطالعات خود را. این کیت شامل موارد زیر است:

  • ظرف شیشه ای بوروسیلیکات و فلاسک. بوروسیلیکات می توانید مسئولیت رسیدگی به تمام شیوه ای از دماهای بدون خطرات ناشی از ترک خوردگی و یا مخربی است که همراه با انواع دیگر شیشه ای.
  • هدست واقعیت مجازی. گوگل مقوا-الهام دکل است که تبدیل گوشی های هوشمند خود را به یک موقت VR مجموعه. همراه با مل شیمی, برنامه هدست اجازه خواهد داد که شما را به کشف مولکول های کریستال شبکه و ثروت از دیگر موضوعات دیجیتالی برای همهجانبه خود را لذت.
  • لنز ماکرو. ضربه محکم و ناگهانی این لنز خاص خود دوربین گوشی های هوشمند و voila گوشی خود را در حال حاضر یک میکروسکوپ قدرتمند.
  • گوشی های هوشمند/قرص خود ایستاده است. هیچ جدی دانشمند هرگز گرفتار شود بی مهارت با گوشی های هوشمند خود را در داخل آزمایشگاه. با این موضع شما نمی خواهد که به هر دو.
  • عینک ایمنی و سینی.
  • سوخت جامد اجاق گاز (سوز). با خیال راحت انجام هر گونه آزمایش هایی که نیاز به یک شعله باز با این ویژه foldable اجاق گاز است.
mel science kit
مل علم

هنگامی که شما کردم این کیت شما باید 28 بیشتر مجموعه شیمی به نگاه به جلو به هر یک با چند آزمایش در داخل. این شامل “مصنوعی دریا” با آن مواد شیمیایی جلبک دریایی و مواد شیمیایی چتر دریایی آزمایش و “شیمی و نور” است که به شما آموزش در مورد درخشان و مواد معدنی و شیمیایی سحابی.

وجود دارد 28 شیمی کیت و ده ها تن از آزمایش جداگانه در همه, همه برای $34.90 در هر ماه اگر شما ثبت نام برای یک ماه اشتراک. که به شما هزینه خواهد شد $298.40 برای تمام نه ماه با رایگان کیت و هیچ اضافی حمل و نقل و یا هزینه های حمل و نقل. این تخفیف از $15.70 در مقایسه ماه به ماه برنامه ریزی کنید. و اگر شما می خواهید به صرفه جویی حتی بیشتر شما می توانید ثبت نام برای 12 ماه اشتراک برای $376.90.

یکی از آخرین freebie است و شامل گواهی است که اسناد و مدارک این واقعیت است که کودک خود را پرداخت کرده است حق خود در آزمایش شیمیایی ترانشه. و اگر شما در حال خرید یک مل شیمی اشتراک به عنوان هدیه شما قادر به چاپ این گواهی و ارائه آن به کار دانشمند هر زمان که شما می خواهید.

برای خرید اشتراک و یا فقط به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد همه از مل مجموعه شیمی و خود را همراه با آزمایش های خاص, سر را به MEL علوم , سایت امروز.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de