سلیاک تشخیص احتمال زیاد با خون بالاتر از سطح آفت کش ها

کودکان و نوجوانان با خون بالا و سطح آفت کش ها—و با سطح بالایی از آفت کش های مربوط به مواد شیمیایی به نام dichlorodiphenyldichlorethylenes—دو بار به عنوان به احتمال زیاد برای دریافت یک جدید تشخیص بیماری سلیاک از کسانی که بدون سطوح بالا گزارش محققان.

افراد با سیستم ایمنی بدن اختلال شدید دارند واکنش های دستگاه گوارشی از جمله اسهال و نفخ, غذاهای حاوی گلوتن پروتئین موجود در گندم و چاودار و جو به گفته محققان که چراغ مطالعه. تنها درمان است, یک رژیم غذایی فاقد گلوتن می گوید: محقق سرب ابیگیل Gaylord دانشجوی دکتری در گراسمن دانشکده پزشکی دانشگاه نیویورک است.

این مطالعه همچنین نشان می دهد که تفاوت های جنسیتی وجود داشته برای بیماری سلیاک مربوط به سمی قرار گرفتن در معرض. برای زنان که اکثریت سلیاک موارد بالاتر از حد نرمال قرار گرفتن در معرض آفت کش ها به معنای آنها حداقل هشت برابر بیشتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به گلوتن را تحمل می کند. زنان جوان با افزايش سطح نچسب مواد شیمیایی شناخته شده به عنوان perflouoroalkyls یا PFAs از جمله محصولات مانند تفلون شد ساعت نه تا پنج برابر بیشتر احتمال دارد به بیماری سلیاک است.

مردان جوان, از سوی دیگر دو برابر به احتمال زیاد مبتلا به این بیماری اگر آنها تا به حال خون بالا سطح آتش سوزی-مقاوم در برابر مواد شیمیایی polybrominated دی فنيل اتر یا PBDEs.

مطالعه همکاری محقق و سلامت اپیدمیولوژی لئوناردو Trasande استاد در NYU Langone می گوید: مطالعات بيشتری لازم است تا نشان دهد که این مواد شیمیایی سمی مستقیم علت بیماری سلیاک است. اما او اشاره می کند که همه شناخته شده برای اخلال حیوانات و انسان سطح هورمون است که کلید برای کنترل هر دو جنسی توسعه و دفاع ایمنی بدن در برابر عفونت.

تحقیقات قبلی نشان داده است که ریشه های بیماری سلیاک که رنجور یکی در 100 بزرگسالان در سراسر جهان شد تا حد زیادی ژنتیکی و گذشت را از پدر و مادر به فرزندان. Trasande که همچنین به عنوان رئیس محیط زیست اطفال در گروه کودکان و همکارانش می خواستم برای بررسی اینکه آیا یک لینک وجود داشته بین محیط زیست قرار گرفتن در معرض مواد سمی و خطر خاص ایمنی بدن اختلال به طور مستقیم تحت تاثیر سطوح هورمون مانند بیماری سلیاک است.

“مطالعه ما ایجاد اولین اندازه گیری کراوات در بین محیط زیست قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی سمی و بیماری سلیاک می گوید:” ارشد مطالعه محقق ارمیا Levine اطفال متخصص گوارش.

“این نتایج همچنین افزایش این سوال که آیا وجود دارد بالقوه ارتباط بین این مواد شیمیایی و دیگر خود ایمنی روده بیماری است که همه حکم نظارت نزدیک و بیشتر مطالعه می گوید:” لوین استاد گروه کودکان.

Trasande می گوید که اگر مطالعات بیشتر نشان می دهد مشابه اتصالات چنین نتیجه می تواند در خدمت به عنوان شواهدی وجود دارد که پایه و اساس یا به علت زمینه ای برای بسیاری از این اختلالات خود ایمنی ممکن است فقط ژنتیک, اما همچنین محیط زیست.

برای مطالعه پژوهشگران تجزیه و تحلیل سطح مواد شیمیایی سمی در خون از 30 کودکان و نوجوانان سنین 3 تا 21 که به تازگی مبتلا به بیماری سلیاک است. محققان در مقایسه با نتایج تست با آن از 60 جوان دیگر افراد مشابه سن و نژاد. مردم با ژن HLA-DQ2 و HLA-DQ8 شناخته می شود بیشتر در معرض خطر مبتلا به بیماری سلیاک است. دیگر علائم بیماری سلیاک شامل اسهال و خستگی و کم خونی.

این تحقیق به نظر می رسد در مجله پژوهش های محیط زیست. بچه ها از NYU Langone ارائه بودجه برای این کار.

منبع: NYU

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>