Celestron Astro Fi 130 تلسکوپ: نقد و بررسی کامل


این Celestron Astro Fi سری از تلسکوپهای نسبتا جدید در حوزه بازار است. مناسب برای مبتدیان مشتاق تور شب, آسمان, اما مطمئن نیستید که در آن برای شروع این تلسکوپ ترکیب آخرین تکنولوژی Wi-Fi را قادر می سازد که کاربران را به کنترل های ساخته شده در کامپیوتر خود را با گوشی های هوشمند و یا قرص خود را با استفاده از رایگان Celestron SkyPortal.

Astro Fi استخدام یک کاملا “دست آزاد” تجربه بدون نیاز به یک دست کنترل — چیزی است که مطمئن شوید که برای لذت کاربران و ناوبری بیشتر از همه سرگرم کننده است. برخی ممکن است از دست ندهید صفحه لمسی است که با عرضه کامپیوتری ترین تلسکوپ اما باید گفت که Astro Fi نمی کند رنج می برند بدون آن.

مرتبط: بهترین تلسکوپ برای پول – 2020 بررسی و راهنمای

Celestron Astro Fi 130 کلیدی مشخصات

طراحی نوری: نیوتنی بازتابنده
دیافراگم: 130 میلی متر (5.19″)
فاصله کانونی: 650 میلی متر (25.59″)
کانونی نسبت: f/5
چشمی 1 کانونی: 25 mm (26x)
چشمی 2 فاصله کانونی: 10 میلی متر (65x)
کل کیت وزن: 18 پوند است. (8.16 کیلوگرم)
نوع کوه: کامپیوتری ارتفاع-azimuth تک چنگال

Astro Fi 130: طراحی

  • بسیار محکم ساخت با خوبی ساخته لوله و سه پایه
  • قابل حمل و بسیار سبک وزن و به صورت on-the-go مشاهدات
  • “ارزان تر” کروی آینه اصلی به جای سهموی

Astro Fi 130 ساخته شده است با کودکان از 13 سال سن داشته باشید و ما خوشحال به کشف کنند که یک بار به طور کامل مونتاژ — آن را فراهم می کند یک مقدار عادلانه از قابل حمل است. به طور کلی ساخت منصفانه است که برای قیمت و برای یک تلسکوپ از نوع آن: لوله های خوب ساخت در حالی که آلومینیوم سه پایه محکم است و آیا این کار حمایت کل راه اندازی زحمت به عنوان یک کل. این نیوتنی بازتابنده شبیه به سایر مدل ها در این سری عرضه شده است با Kellner 10 میلی متر و 25 میلی متر eyepieces ارائه magnifications از 65x و 26x بود — و یک نقطه قرمز یاب.

این eyepieces هستند به اندازه کافی برای یک مبتدی آغاز شده در نجوم اما با Astro Fi 130 بودن “سریع” تلسکوپ, توصیه ما به خرید برخی از اواسط محدوده Plössl eyepieces به اطمینان حاصل شود که دستگاه به طور کامل مجهز به انواع اهداف — این که آیا شما ترجیح می دهید رعایت خورشیدی سیستم اشیاء و یا عمیق-آسمان سنگهای قیمتی از جمله nebulas و کهکشان ها. سریع تلسکوپ مثل این یکی باید فاصله کانونی کوتاه است که با ارائه گسترده تر نمایش ها از آسمان شب, فراهم کردن شما با کاهش بزرگنمایی برای هر چشمی بیش از “کندتر” ابزار. نوری سیستم استخدام کروی آینه اصلی به جای یکی با یک سهموی شکل اما در مقایسه با مشابه حوزه ما کشف کرد که آن را نیست مانع مشاهدات ما.

تصویر 1 از 5

(اعتبار تصویر: آینده plc/همه چیز در مورد فضا)
تصویر 2 از 5

(اعتبار تصویر: آینده plc/همه چیز در مورد فضا)
تصویر 3 از 5

(اعتبار تصویر: آینده plc/همه چیز در مورد فضا)
تصویر 4 از 5

(اعتبار تصویر: آینده plc/همه چیز در مورد فضا)
تصویر 5 از 5

Celestron SkyPortal app for Celestron Astro Fi 130

(اعتبار تصویر: آینده plc/همه چیز در مورد فضا)

Astro Fi 130: نور اول و قابلیت

  • با استفاده از SkyAlign تکنولوژی برای آسان تراز
  • بزرگ برای lunar and planetary مشاهده است اما برخی از دیدگاه های فازی
  • باتری به سرعت تخلیه در شرایط سرد

بسیار روشن و تیره آسمان از ماه نوامبر ارائه یک انتخاب عالی از night-sky اهداف برای تست Astro Fi 130 فطرت. دومین سیاره از خورشید, زهره درخشید در درخشان قدر -5.1 و رسیده بود بیشترین کشیدگی شرقی آن را خیره کننده هدف کنار مریخ بود که آسان به نقطه با بازتابنده را 5.19-اینچ دیافراگم در یک زیرکانه +0.5 قدر.

Astro Fi با استفاده از SkyAlign تکنولوژی برای ساده تراز. هماهنگی با دستگاه خود را قبل از اینکه شما شروع مشاهدات ضروری است پس از آن خود را نشان می دهد جهت گیری نسبت به آسمان شب به تلسکوپ نرم افزار. با این اطلاعات Astro Fi و سپس قادر به کشت مورد نظر خود را به آسمان شب هدف است.

ازدواج کردن گوشی های هوشمند ما با تلسکوپ Wi-Fi به عنوان انتظار می رود کاملا بصری است. این Celestron SkyAlign تکنولوژی ساخته شده و هماهنگی با تلسکوپ بدون درد که ما را انتخاب کرد و سه ستاره درخشان برای کمک به با این روش. زیبایی از راه اندازی است که شما لازم نیست به دانستن هر چیزی در مورد آسمان شب برای لذت بردن از آن, اما آن را نیز در خدمت به عنوان یک ابزار در یادگیری راه خود را در اطراف آسمانها — ما توصیه می کنیم که شما را در به عنوان اطلاعات زیادی در مورد اشیاء شما در حال مشاهده به عنوان امکان پذیر است به خصوص اگر شما یا خانواده شما مشتاق جدی خیال پرستی سرگرمی. اگر شما مطمئن نیستید از آنچه برای مشاهده در شب اول خود و سپس Celestron SkyPortal برنامه توصیه می کند اشیاء برای شما — از ویژگی های است که خواهد بود مفید برای تازه کار ستاره شناسان. اما شایان ذکر است که در حالی که SkyPortal دارای یک کاتالوگ از صدها نفر از هزاران نفر از اهداف Astro Fi 130 ندارد نوری قابلیت انتخاب کردن همه آنها را.

در شب هستند که به خصوص سرد قدرت باتری می تواند به سرعت خشک و “موتوری” تلسکوپ می تواند مبارزه — که چیزی است که ما کشف با Astro Fi 130 به خصوص تحت شرایط سرد. ما توصیه می کنیم خرید یک 12 ولت قابل شارژ, باتری, به خصوص پس واقعا وجود دارد نه هر گزینه دیگر: Astro Fi است قادر به عملکرد بدون برنامه ؛ دستی دشت تلسکوپ امکان پذیر نیست و باید آن را به یک منبع قدرت به منظور عمل به طور کامل. متاسفانه این کدها تلسکوپ بی فایده باید Wi-Fi تسهیلات بس به کار در هر زمان داده شده. اما با وجود این نقص ما را خوشحال و برای کشف که در این رابطه به خودی خود می تواند اضافه شده به یکی دیگر از کوه های ارائه شده آن را با استفاده از یک جفت کردن زن جنگره دلبستگی و برای کسانی که به سوئیچ بین دستی و کامپیوتری دشت از ابزار.

نمایش از ماه خوب هستند از طریق Astro Fi اما نمی شد بسیار واضح است. برای یک مبتدی تلسکوپ هر چند این نیست بیش از حد از یک موضوع است اپتیک ارائه شده کافی بزرگنمایی از حفره حفره زمین. ما از مشاهده طبیعی ما ماهواره در آن c ؛ فاز که در آن نابودگر به مناظر پر زرق و برق از یک انتخاب از چاله و rilles, بازی های برگزار شده توسط برخورد نور خورشید ناهموار سطح ماه.

با وجود آلودگی نوری از ماه Astro Fi هنوز قادر به انتخاب کردن در نزدیکی زهره و مریخ را با سهولت. نمایش سیارات بودند به عنوان انتظار می رود با توجه به نوری محدوده کوچک اما کمی تار در میدان دید. به آرامی تبدیل focuser ما قادر به لمس وضوح به نظر ما; مریخ’ ماهی قزل آلا صورتی دیسک به طور خاص نشان داد تا به خوبی با یک مریخی قطب درپوش قابل تشخیص در این زمینه ما را از مشاهده.

از eyepieces به قرمز مشعل و شارژر به آسمان شب راهنماهای مطمئن شوید که شما در حال مجهز برای تورهای خود را از آسمان شب با Celestron معاملات در تمام لوازم جانبی.مشاهده معامله

این focuser نیست ساخته شده برای ریز تنظیم و ما مانده بودند با نمایش که شروع به پریدن کرد بین رعایت افراط — چیزی برای نگه داشتن در ذهن در هنگام گرفتن بهترین مناظر خود را انتخاب هدف است. هنگامی که دستور Astro Fi در زمان ما به صورت فلکی آندرومدا که در آن ما از مشاهده آن کهکشان مسیه 31 شناخته شده خیلی بیشتر به سادگی به عنوان کهکشان آندرومدا — دلپذیر دید که فقط بهتر و بهتر و قابل مشاهده به عنوان یک ضعف و لک با درخشان برآمدگی در مرکز.

Astro Fi 130: حکم

در فوق العاده کم قیمت Astro Fi یک تلسکوپ خوب است که دارای تکنولوژی برش لبه و یک مقدار مناسب و معقول از پشتیبانی برای کسانی که تنها با شروع کردن در سرگرمی ستاره شناسی. تلسکوپ قابل حمل است که باعث می شود آن مناسب به عنوان یک “گرفتن و رفتن” محدوده اما توصیه می کنیم از مصرف برق 12V بسته با شما با توجه به باتری تمایل به از دست دادن شارژ در شرایط سرد است.

مجهز به eyepieces یک نقطه قرمز یاب و یک سه پایه محکم همه چیز شما نیاز به خود را رعایت جلسات در بسته گنجانده شده اما ما توصیه می کنیم به روز رسانی تعدادی از لوازم جانبی برای دریافت نتایج مطلوب از تلسکوپ نوری سیستم. خورشیدی سیستم نمایش ها می توان کمی تار به دلیل استفاده از یک آینه کروی بیش از یک سهموی-parabolic-اما — به طور کلی — ما تحت تاثیر قرار گرفته با رعایت دلاوری از Astro Fi 130.

(اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا مجله)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>