جشن هابل 30th anniversary با فضانوردان اخترفیزیکدانان & پارسه با ‘مجازی نجوم زنده’

نیویورک — به مناسبت 30 سالگرد راه اندازی ناسا تلسکوپ فضایی هابل از بی باک, دریا, هوا و فضا موزه گرد هم آوردن یک گروه از فضانوردان و اخترفیزیکدانان به بحث در مورد یاد رصدخانه در اولین “مجازی نجوم زنده” پخش امروز (آوریل 24). رایگان 90 دقیقه پخش آغاز می شود در 2 p. m. EDT (1800 GMT)و شما می توانید آن را در اینجا زندگی می کنند.

سه بازنشسته فضانوردان ناسا و شاتل فضایی جانبازان را به شرکت در بحث و گفتگو از جمله سابق مدیر ناسا چارلز بولدن فضانورد-تبدیل-هنرمند نیکول Stott و هابل تعمیرکار مایک Massimino که پرواز در دو هابل نگهداری ماموریت در سال های 2002 و 2009.

همچنین پیوستن به این گروه خواهد بود سه اخترفیزیکدانان و علم ارتباط برقرار میکنند از جمله فرانک تابستان یک تجسم دانشمند در موسسه علوم تلسکوپ فضایی (STScI). تابستان خاکستر یک دانشمند موشک, رادیو ستاره شناس و مستقل علم نویسنده خواهد وزش بحث و جان “داس” Galloway, خالق, Kerbal Space آکادمی بازی پلت فرم میزبان این رویداد است.

مربوط به: بهترین تصاویر تلسکوپ فضایی هابل از همه زمان!

در طول پخش این دانشمندان و فضانوردان را به عقب نگاه در برخی از بزرگترین لحظات هابل از 30 سال در مدار و بحث در مورد ناسا گل سرسبد بعدی فضا رصدخانه, the James Webb Space Telescope.

فضانوردان نیز ارائه دیدگاه های خود را در “تشابه بین انزوا در فضا و شرایط بسیاری در حال تجربه در طول زمان همه گیر” بی باک موزه در بیانیه ای گفت.

در برخی از نقطه در طول این رویداد سخنرانان خواهد بود پاسخ دادن به سوالات از طریق زندگی می کنند تعاملی Q&A. بینندگان می توانید با ارسال سوالات از طریق, حرکت یا کشش ناگهانی.

ایمیل Hanneke Weitering در [email protected] یا او را دنبال کنید @hannekescience. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de