CDC هشدار در مورد شش جدید COVID علائم به نگاه کردن به

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری فقط اضافه شده شش نشانه های جدید به لیست خود را از شناخته شده COVID-19 علائم از جمله لرز و تکان دادن مکرر با لرز و درد عضلانی و سردرد و گلو درد.

اصلی لیست شامل شناخته شده علائمی مانند تب و سرفه و تنگی نفس. در اینجا آنهایی که:

  • لرز
  • تکرار تکان دادن با لرز
  • درد عضلانی
  • سردرد
  • گلو درد

با توجه به CDC این علائم “ممکن است به نظر می رسد 2-14 روز پس از قرار گرفتن در معرض ویروس.”

قابل توجه علاوه بر این به فهرست جدید “از دست دادن طعم و مزه و یا بوی” چیزی است که کارشناسان بهداشت و درمان باید مشکوک به علامت اولیه برای برخی از زمان در حال حاضر.

CDC همچنین اشاره کرد که شما فقط باید به دنبال توجه پزشکی اگر شما در حال تجربه “اورژانس علائم هشدار دهنده برای COVID-19” از جمله مشکل در تنفس مداوم درد یا فشار در قفسه سینه جدید سردرگمی و یا عدم توانایی در بیدار کردن و یا مایل به آبی لب یا صورت.

همچنین هشدار داد که این لیست نیست “همه را شامل” و است که شما باید “مشورت ارائه دهنده پزشکی شما برای هر گونه دیگر که علائم شدید هستند و یا مربوط به شما است.”

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که SARS-CoV-2 ویروس می تواند گسترش asymptomatically معنی است که درصد معینی از جمعیت است که حامل ویروس بدون اینکه از آن آگاه است. محققان میخکوب کردن محکم کردن این تعداد به تواند در هر نقطه بین 25 و 50 درصد احتمال زیاد توضیح بسیاری از ویروس سریع جهانی گسترش یافته است.

این خبر پس از تعدادی از پزشکان سلامت متوجه عجیب و غریب در ثبت نام های جدید که بیماران می تواند حمل coronavirus بدون علائم مرموز آبی یا قرمز تغییر رنگ در انگشتان پا و گاهی اوقات ،

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>