CDC: موج دوم COVID-19 می تواند حتی بدتر

در واشنگتن پست مصاحبه مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) مدیر رابرت Redfield گفت که موج دوم coronavirus در طول فصل آنفولانزا می تواند فاجعه بار — حتی به طور بالقوه گرفتی شدت موج اول.

“این امکان وجود دارد که این حمله از این ویروس در کشور ما زمستان آینده واقع خواهد شد حتی سخت تر از یکی از ما فقط از طریق رفت” Redfield گفت: پست. “و هنگامی که من گفته ام این را به دیگران آنها نوع قرار دادن سر خود را به عقب آنها را درک نمی کنند آنچه منظور من است.”

“ما در حال رفتن به این بیماری همه گیر آنفلوآنزا و کروناویروس اپیدمی در همان زمان او گفت:” یک اتفاق در کلمات است که می تواند قرار داده و “غیر قابل تصور گونه” در آمریکا سیستم بهداشت و درمان.

از امروز اولین موج از coronavirus موارد ادعا کرده است زندگی بیش از 45000 نفر در این کشور با مجموع تعداد موارد سرعت نزدیک به یک میلیون تا حد اکثر موارد از هر کشور در جهان است. خوشبختانه این موج اول پس از آخرین فصل آنفولانزا به حال بیشتر پژمرده.

در این مصاحبه Redfield همچنین خواستار اهمیت اجتماعی فاصله و گفت که COVID-19 تست باید در مقیاس انبوه. هر دو اقدامات بوده است تبلیغ توسط کارشناسان به عنوان یک راه موثر برای متوقف کردن گسترش ویروس و نگه داشتن بیمارستان از غرق.

کلمات هشدار دهنده به نظر می رسد کاهش یافته است گوش ناشنوا. تعدادی از ایالات متحده تصمیم گرفته اند به تدریج بازگشایی فقط به عنوان مجموع تعداد موارد و مرگ و میر در کشور در حال نزدیک شدن به اوج خود.

این خبر نیز پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز تشویق برای معترضان افزایش در برابر مستند تویت در روز جمعه که معترضان باید “آزاد” میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا است. تعدادی از تظاهرات نابود و لگدمال شده است در سراسر کشور در سرپیچی از پناهگاه در خانه سفارشات.

Redfield همچنین تصریح کرد: اهمیت گرفتن عکس های آنفولانزا به طوری که بیمارستان نمی توان آمار به عنوان سخت است. چنین واکسیناسیون “ممکن است اجازه می دهد وجود دارد به تخت بیمارستان در دسترس برای خود مادر یا مادر بزرگ است که ممکن است دریافت coronavirus” Redfield گفت: پست.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>