CDC: آماده به ماندن در خانه در حالی که برای

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) است که مردم را به آماده شدن برای یک استراحت از زندگی به طور منظم.

در طول یک شنبه جلسه CDC مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی نانسی r. schultze ، هشدار داد که خودخواسته قرنطينه می تواند آخر هفته.

“شما ممکن است نیاز به یک استراحت از زندگی روزمره عادی برای دو هفته” گفت: به نقل از واشنگتن پست.

“ماندن در خانه هنگامی که شما مریض هستند واقعا مهم است,” او اضافه شده است. “اجازه ندهید که بیماری گسترش فراتر از شما. ماندن تا آنجا که شما می توانید از سایر افراد است.”

R. schultze ، همچنین اشاره کرد که “شما ممکن است برخی از جوامع محلی در نظر گرفتن اقدامات خاص برای کاهش بیماری” با اشاره به مکان های عمومی مانند مدارس و یا سایر اجتماعات بزرگ می تواند تا پایان بسته شدن برای کمک به مهار شیوع.

این بدان معنا نیست که CDC یا دولت ایالات متحده را به اعمال هر نوع محدودیت در زندگی عمومی است.

در روز سه شنبه, به روز رسانی, سازمان بهداشت جهانی مطرح شده خود را برآورد مرگ و میر به میزان 3.4 درصد از 2.1. که رای داده بود بسیار بالاتر برای گروه های سنی.

و یک واکسن است که به احتمال زیاد هنوز 18 ماه و یا بیشتر دور با توجه به کارشناسان. تا آن زمان coronavirus شیوع بالا بردن مراتب بیشتر سوالات از اپيدميولوژيستها قادر به پاسخ. کارشناسان با استفاده از مدل با استفاده از داده های جمع آوری شده در گذشته شیوع — اما هیچ تضمینی وجود ندارد که شیوع فعلی را دنبال همان مسیر است.

“من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به قادر به کنترل آن همان است که ما قادر به کنترل آنفولانزا” جفری شمن یک دانشگاه کلمبیا اپیدمیولوژی گفت: پست. “مشکل این است که این 10 بار یا شاید 20 بار بار از یک نمونه آنفولانزای فصلی. شاید 40 بار. که دلهره آور است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>