CDC انتظار جامعه گسترش کروناویروس در آمریکا هشدار اختلالات می تواند “شدید”

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در روز سه شنبه هشدار داد که از آن انتظار رمان coronavirus است که موجب شیوع بیماری در سراسر جهان شروع به گسترش در سطح جامعه در ایالات متحده به عنوان یک مقام رسمی گفت که اختلال در زندگی روزمره می تواند “شدید.”

“همانطور که ما دیده ایم از کشورهای اخیر با جامعه گسترش یافته که این آمار این کشورها آن را نقل مکان کرد به سرعت. ما می خواهیم به مطمئن شوید که آمریکا آماده است” نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی به خبرنگاران گفت.

“همانطور که بیشتر و بیشتر کشورها تجربه جامعه گسترش, موفق, مهار در مرزهای ما سخت تر و سخت تر,” او گفت:.

شده اند وجود دارد 14 مورد از این ویروس در ایالات متحده تشخیص داده همه در افرادی که سفر به تازگی به چین و یا نزدیک خود را تماس با ما. یکی دیگر از 39 ساکنان ایالات متحده آلوده شده اند در دیگر نقاط جهان قبل از عودت و قرنطینه. اما CDC مقامات می گویند که این کشور می تواند به زودی مشاهده بیشتر موارد به عنوان ویروس شروع به گسترش از طریق جوامع در مناطق خارج از چین از جمله ایران کره جنوبی و ایتالیا.

CDC خواست آمریکا کسب و کار و خانواده به شروع به آماده سازی برای امکان بزرگتر شیوع. R. schultze ، گفت که والدین باید از فرزندان خود را در مدارس مورد برنامه ریزی برای تعطیلی. کسب و کار باید در نظر بگیرید که آیا آنها می تواند ارائه دهد از راه دور گزینه های به کارکنان خود را, در حالی که بیمارستان ها ممکن است نیاز به نگاه به گسترش خدمات پزشکی از راه دور, او گفت:.

“اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید” r. schultze،, گفت:, و اضافه کرد که او به او صحبت کرد کودکان در مورد موضوع پنج شنبه صبح. “در حالی که من فکر نمی کنم آنها در معرض خطر در حال حاضر ما به عنوان یک خانواده باید به آماده شدن برای مهم اختلال در زندگی ما است.”

CDC این پیام به نظر می رسید در تقابل با موقعیت سازمان بهداشت جهانی که شنبه تصریح کرد که کشور می تواند به توقف انتقال زنجیر اگر آنها سرعت عمل و شدت.

بروس Aylward ارشد که رسمی که چراغ های اخیر ماموریت بین المللی به چین به ببینید که چگونه است که کشور با آن برخورد کرده Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس گفت: این درس از چین بود که تاثیر این ویروس جدید می تواند به طور چشمگیری محدود. اما کشورها باید آماده به دستمزد کامل در حمله به او اصرار داشت.

“فکر می کنم آن را به فردا وجود” Aylward گفت: در یک جلسه مطبوعاتی برای روزنامه نگاران در, که دفتر مرکزی آن در ژنو است. “چیزی که شما رو به فکر می کنم این است که: اگر از آن بازدید ما در حال رفتن به آن را متوقف کند. شما باید به فکر می کنم که در راه است. من می شنوم ” من اگر از آن بازدید ما فقط باید آن را قبول و آن را به گسترش است.’ چرا ؟ از دست داده اید قبل از شما آغاز شده است.”

R. schultze ، گفت: CDC داده است ارزیابی اقدامات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله تعطیلی مدارس و اجتماعی دیگر فاصله استراتژی های داوطلبانه خانه قرنطينه و سطح روش تمیز کردن. CDC است با استفاده از داده های گذشته شیوع بیماری آنفلوآنزای به مطالعه استراتژی آن را به خیاط توصیه های خود را برای این ویروس جدید است.

R. schultze ، گفت: CDC نیز در گفتگو در مورد اینکه آیا برای تغییر مورد تعریف است که باعث یک بیمار آزمایش می شود برای ویروس. در حال حاضر مقامات بهداشتی توصیه آزمایش تنها برای افرادی که دارای علائم تنفسی و اخیرا به چین سفر کرده و یا کسانی که در تماس نزدیک با کسی که آلوده شد. اما به عنوان جامعه گسترش میدارد تا در کشورهای دیگر مورد تعریف می تواند تغییر کند.

چاپ با اجازه از آمار. این مقاله در ابتدا در ظاهر در فوریه 25 سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im