گربه ها نمی پرسه زدن دور, اما آنها مقدار زیادی از قتل

خانه گربه’ شکار می تواند اثرات بزرگ در محلی جمعیت حیوانات, گزارش محققان.

چرا که آنها کشتن بیشتر حیات وحش در یک منطقه با توجه به نسبت مشابه به اندازه شکارچیان وحشی, بر اساس یک مطالعه جدید.

این اثر است که عمدتا متمرکز نسبتا نزدیک به یک حیوان خانگی گربه خانه از آنجا که بسیاری از جنبش خود بود 100 متر (328 فوت) شعاع خانه های خود معمولا شامل چند محله خود را متری در دو طرف.

محققان با همکاری دانشمندان و دانشمندان شهروند از شش کشور برای جمع آوری GPS cat-داده های ردیابی و شکار-گرفتن گزارش از 925 حیوان خانگی گربه ها با بسیاری از ایالات متحده, انگلستان, استرالیا و نیوزیلند.

گوش دادن به رولاند Kays توضیح یافته های خود را در این پادکست:


دانلود متن پادکست اینجا.

گربه کشتار حیات وحش محلی

“پس از آنها تغذیه, غذای گربه, حیوانات خانگی کشتن کمتر طعمه هر روز بیش از شکارچیان وحشی اما محدوده خانه خود را آنقدر کوچک بودند که این اثر در محلی طعمه به پایان می رسد تا گرفتن واقعا متمرکز می گوید:” منجر نویسنده رولاند Kays تحقیقات دانشیار و مدیر تنوع زیستی & دیدبانی زمین آزمایشگاه در طبیعت مرکز تحقیقاتی در کارولینای شمالی موزه علوم طبیعی.

“اضافه کردن به این غیر طبیعی چگالی بالا از حیوان خانگی گربه ها در برخی از مناطق و خطر ابتلا به پرنده و پستاندار جمعیت می شود و حتی بدتر. ما در بر داشت که در خانه گربه ها را دو تا 10 بار بزرگتر تاثیر بر حیات وحش از شکارچیان وحشی—به یک اثر قابل توجه” او می گوید.

محققان با تمرکز بر اثرات زیست محیطی از خانه گربه ها—به عنوان گربه وحشی—و داوطلب خدمت سربازی صدها نفر از صاحبان حیوان خانگی برای پیگیری گربه خود را برای دیدن جایی که آنها رفت و گزارش تعداد مرده مخلوقات آنها را به خانه آورد. ارزان GPS ردیابی دستگاه های اندازه گیری فواصل سفر توسط این گربه که صرف روز خود را هر دو در داخل خانه و خارج از منزل.

“ما می دانستیم که گربه شد, کشتن تعداد زیادی از حیوانات—برخی برآوردها نشان می دهد که گربه ها در آمریکای شمالی کشتن از 10 به 30 میلیارد حیات وحش حیوانات در هر سال—اما ما نمی دانیم که این منطقه در آن است که اتفاق می افتد و یا چگونه این در مقایسه با آنچه که در طبیعت” Kays می گوید.

محققان محاسبه مقدار طعمه کشته در هر سال توسط خانه گربه ها و تقسیم عدد های این منطقه است که در آن گربه ها شکار شده است. برخی از تنظیمات ساخته شده بودند به شکار تعداد به عنوان گربه لزوما همه را با خود می کشد به خانه.

این مطالعه نشان داد که گربه کشته شدند به طور متوسط از 14.2 به 38.9 طعمه در هر 100 هکتار و یا در هکتار در سال است.

نزدیک به خانه

این مطالعه همچنین نشان داد که گربه ها تا اندازه بسیار زیادی از آسیب به حیات وحش در زیستگاه های آشفته مانند تحولات مسکن.

“از آنجا که تاثیر منفی از گربه است به طوری محلی ما ایجاد یک وضعیت که در آن جنبه های مثبت از حیات وحش بود آنها آهنگ از پرندگان و یا اثرات مفید مارمولک در آفات هستند حداقل شایع است که در آن ما قدر آنها را بیشتر می گوید:” coauthor راب دان استاد کاربردی محیط زیست در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی.

“انسان پیدا کردن شادی در تنوع زیستی است اما ما با اجازه دادن به گربه ها رفتن خارج از منزل ناخواسته مهندسی جهان است که در آن چنین شادی همیشه سخت تر را تجربه کنید.”

این مطالعه به نظر می رسد در حفاظت از حیوانات. اضافی نویسندگان از کارولینای شمالی موزه علوم طبیعی NC State, دارتموث کالج دانشگاه کارولینای شرق, دانشگاه SciStarter دانشگاه اکستر دانشگاه ویکتوریا ولینگتون و دانشگاه استرالیای جنوبی.

منبع: NC State

اصلی مطالعه DOI: 10.1111/acv.12563

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im