گربه ها می توانید Coronavirus مطالعه نشان می دهد–اما صاحبان حیوان خانگی نیاز نیست وحشت

گربه می تواند با آلوده کروناویروس که باعث COVID-19 و گسترش آن به دیگر گربه ها اما سگ نه واقعا مستعد ابتلا به عفونت به گفته محققان در چین است. این تیم در هاربین دامپزشکی موسسه تحقیقاتی در چین نیز آمده است که جوجه ها و خوک و اردک هستند به احتمال زیاد برای گرفتن ویروس.

دانشمندان می گویند این یافته ها جالب هستند اما cat-صاحبان باید نگران نباشید فقط رتبهدهی نشده است. نتایج بر اساس آزمایش آزمایشگاه است که در آن تعداد کمی از حیوانات بودند به عمد آلوده با دوز بالا به ویروس SARS-CoV-2 و واقعی را نشان نمی-زندگی و تعاملات بین مردم و حیوانات خانگی خود را می گوید virologist لیندا سیف در دانشگاه ایالتی اوهایو در کلمبوس. هیچ مدرک مستقیمی وجود دارد که گربه آلوده ترشح کافی coronavirus را آلوده مردم ،

حیوان خانگی گشت

با کروناویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان برخی از نگرانی در مورد اینکه آیا ویروس منتقل می کند بین حیوانات و مردم است. تا کنون شده اند وجود دارد چند گزارش از حیوانات آلوده: یک گربه در بلژیک و دو سگ ها در هنگ کنگ. “گربه ها و سگ ها در تماس نزدیک با انسان و بنابراین مهم است که به درک حساسیت خود را به SARS-CoV-2 برای COVID-19 کنترل” نوشتن نویسندگان آخرین مطالعه preprint ارسال شده در bioRxiv در 31 مارس.

این تیم به رهبری توسط virologist Bu Zhigao آلوده پنج گربههای با SARS-CoV-2 از طریق بینی. هنگامی که دو تا از گربه ها بودند معدوم شش روز بعد محققان دریافتند viral RNA و همچنین عفونی ویروس ذرات در دستگاه تنفسی فوقانی دستگاه.

سه تن دیگر از گربه آلوده قرار داده بودند در قفس بعدی به سه مثلا felines. این تیم بعد از شناسایی RNA ویروسی در یکی از غیر آلوده گربه که نشان می دهد که آنها قرارداد این ویروس از گربه آلوده از طریق قطرات تنفسی. تمام چهار گربه نیز تولید آنتی بادی علیه SARS-CoV-2. نظارت برای SARS-CoV-2 در گربه ها باید در نظر گرفته به عنوان بخشی از تلاش ها برای از بین بردن COVID-19 در انسان نویسندگان توجه داشته باشید در preprint که بوده است نه کارشناسی.

هیچ علائم

اما سیف می گوید که هیچ یک از گربه آلوده نشان داد علائم بیماری است و تنها یکی از سه felines در معرض تماس با حیوانات آلوده و گرفتار این ویروس. “این نشان می دهد این ویروس ممکن است به شدت انتقال در گربه,” او می گوید. بعلاوه نحوه انتقال نامشخص است چرا که مطالعه نمی کند چگونه, چگونه قفس راه اندازی شد و مثلا گربه می تواند قرارداد از ویروسی آلوده به مدفوع یا ادرار.

بیشتر آزمون های مورد نیاز هستند که در آن گربه ها آلوده با دوزهای مختلف از این ویروس برای دیدن, برای مثال اینکه آیا آنها می توانند آن را به تصویب گربه های دیگر او می گوید.

نتایج نشان می دهد که گربه ها باید در نظر گرفته شود یک عنصر در تلاش برای کنترل COVID-19 اما که آنها عامل اصلی در گسترش این بیماری می گوید: خنجر فایفر, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه شهر هنگ کنگ است. “تمرکز در کنترل COVID-19 بنابراین بدون شک نیاز به باقی می ماند بصورتی پایدار و محکم در کاهش خطر از انسان به انسان انتقال است.”

مطالعات قبلی از این ویروس که ناشی از سندرم حاد تنفسی سارس نشان داده اند که گربه ها می تواند مبتلا به SARS-CoV و تصویب آن را به گربه های دیگر. اما “وجود دارد هیچ نشانه ای است که در طول سارس بیماری همه گیر است که SARS-CoV شد گسترده در خانه گربه ها و یا انتقال از گربه به انسان” می گوید: سیف.

ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که افراد آلوده به COVID-19 محدود کردن تماس با حیوانات خانگی خود را از جمله اجتناب از نوازش بودن و به اشتراک گذاری مواد غذایی و ظروف.

“این پیشگیرانه به عنوان خواهد بود توصیه می شود برای هر گونه جدید در حال ظهور بیماری که در آن تنها اطلاعات محدودی در دسترس است می گوید:” سیف.

حیوانات دیگر

این پژوهشگران همچنین دریافتند که موش خرماها نیز بسیار مستعد ابتلا به کروناویروس SARS-CoV-2 عفونت است که آنها نشان می دهد باعث می شود آنها را یک مدل مناسب برای تست بالقوه واکسن و مواد مخدر. چندین آزمایشگاه در حال حاضر آغاز شده COVID-19 تحقیقات بر روی آنها.

سگ اما کمتر مستعد ابتلا به این ویروس. محققان آلوده پنج سگ جوان و متوجه شد که دو دفع RNA ویروسی در مدفوع اما هیچ کدام موجود عفونی ویروس.

مشابه تحقیقات در خوک جوجه و اردک شناسایی هیچ RNA ویروسی در حیوانات به عمد آلوده به ویروس و یا کسانی که در معرض تماس با حیوانات آلوده.

این یافته ها نشان می دهد که هیچ یک از این گونه ها نقش مهمی در اپيدميولوژی COVID-19 عفونت می گوید فایفر.

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>