گربه های سوخته شده در آتش سوزی کالیفرنیا نیز تا به حال مشکلات قلبی

گربه ای که دچار سوختگی و دود استنشاق در سال های اخیر آتش سوزی کالیفرنیا نیز تا به حال بالا بروز مشکلات قلبی یک مطالعه جدید نشان می دهد.

محققان 51 گربه های مراجعه کننده برای درمان پس از 2017 Tubbs آتش سوزی در سانتا رزا و 2018 اردوگاه آتش در بهشت. Echocardiograms یا قلب فراصوت نشان داد گربه ها معنیداری قلبی و عروقی از جمله اثر بروز بسیار بالاتر از عضله قلب ضخیم شدن و تشکیل لخته خون.

“چیزی که بیش از همه تعجب آور به ما شد و تعداد زیادی از گربه ها که تحت تاثیر قرار گرفتند و به شدت از وضعیت خود می گوید:” منجر نویسنده کاترین گونتر-Harrington استادیار بالینی قلب و عروق در دامپزشکی پزشکی بیمارستان آموزشی در دانشگاه کالیفرنیا ،

بیش از نیمی از این گربه تا به حال عضله قلب ضخیم شدن و نزدیک به 30 درصد از لخته شدن خون و یا در معرض خطر بالای ابتلا به لخته شدن خون. توسعه لخته شدن خون قرار می دهد گربه در معرض خطر مرگ ناگهانی. شش تن از گربه ها در این مطالعه درگذشت و یا معدوم شد با توجه به قلبی مسائل در طول این دوره از, مراقبت از خود, اما 82 درصد جان سالم به در برد و ترخيص شدند.

آنچه در مورد انسان ؟

مردم نیز تجربه های قلبی و عروقی تغییرات پس از سوختگی. با انسان های شدید تر و گسترده سوختگی بالاتر از خطر قلبی عروقی تغییرات. در گربه ها مطالعه محققان دیدم بالاتر بروز تغييرات قلبی از آن گزارش شده در انسان است. تغییرات رخ داده در گربه ها با متوسط و شدید می سوزد.

“بسیاری از این گربه تا به حال در حد متوسط می سوزد اما تا به حال واقعا شدید قلب تغییرات” گونتر-Harrington می گوید.

تحقیقات بیشتر ممکن است به دانشمندان کمک کند درک اگر شدت مشکل خاص به گربه یا اگر این ترجمه را به مردم نیز هست. درک تغییرات مشاهده شده در گربه ها می تواند منجر به درک بهتر از موثر ترین درمان و پیشگیری برای هر دو انسان و گربه سانان بیماران.

“ما همچنین می دانیم که این گربه استنشاق دود سیگار در محیط زیست شهری, افشای آنها به سموم,” گونتر-Harrington می گوید. “این گربه می تواند قناری در معدن زغال سنگ ما اجازه می دانم که چه چیزی ممکن است اتفاق می افتد اگر مردم بیشتر در معرض این نوع از آتش سوزی.”

قلبی و عروقی غربالگری پس از آتش سوزی

این تحقیقات اشاره به نیاز برای دامپزشکان به صفحه نمایش برای قلب و عروق تغییرات در گربه ها به عنوان بخشی از درمان خود را پس از یک آتش سوزی برای کمک به کاهش گربه’ خطر مرگ است.

“بسیاری از این گربه ها قادر به زنده ماندن و بازیابی با وجود شدت بیماری” گونتر-Harrington می گوید. “است که به ما می دهد امیدوارم که چون ما می دانیم که احتمال وجود خواهد داشت بیشتر گربه ها در آینده مجروح در آتش سوزی. بیشتر ما یاد مراقبت بهتر از ما می تواند برای آنها فراهم می کند.”

Coauthor رونالد لی استادیار اورژانس و مراقبت بحرانی پزشکی در ادامه به مطالعه مکانیسم مسئول نسل از لخته شدن خون در این گربه سانان قربانیان آتش سوزی. به عنوان یک نتیجه از این مطالعه Li آزمایشگاهی امید به سند یک مسیر است که اشاره به موثر ترین دارو درمانی برای درمان و جلوگیری از لخته شدن خون در آینده گربه سانان قربانیان آتش سوزی.

این مطالعه به نظر می رسد در علمی گزارش. UC Davis دامپزشکی فاجعه بار نیاز به صندوق حمایت از تشخیص و درمانی مدیریت گربه سانان قربانیان سوختگی گزارش شده در مطالعه است.

منبع: UC Davis

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>