گربه DNA نقشه میریزد نور در نادر سندرم

DNA نقشه گربه داخلی با Chédiak-Higashi سندرم کمک محققان با دقت یک جهش خاص در ژن مسئول ایجاد این بیماری نادر است.

Chédiak-Higashi سندرم تضعیف سیستم ایمنی بدن و برگ بدن بیشتر در معرض عفونت های, محققان می گویند.

“شبیه به پیدا کردن یک آدرس خاص ما می دانستیم که ما تا به حال سمت راست خیابان اما ما نیاز به پیدا کردن دقیق و مدرن توالی DNA به ما کمک کرد تا آن را پیدا کنید.”

“گزینه های مختلف درمان هدف قرار دادن بخش های مختلف از ژن بنابراین ما نیاز به دانستن است که بخشی از ژن messed تا به منظور هدف درمان به محل مناسب می گوید:” لسلی لیون استاد طب تطبیقی در دانشگاه میسوری دانشکده دامپزشکی. “شبیه به پیدا کردن یک آدرس خاص ما می دانستیم که ما تا به حال سمت راست خیابان اما ما نیاز به پیدا کردن دقیق و مدرن توالی DNA به ما کمک کرد تا آن را پیدا کنید.”

همکاری با تولید مثل متخصصان در سینسیناتی باغ وحش و باغ گیاه شناسی, لیون با اسموکی 16-year-old male گربه که در خدمت به عنوان آخرین پزشکی مدل گربه ای برای Chédiak-Higashi سندرم قبل از عبور دور. از طریق لقاح مصنوعی, لیون بود قادر به استفاده از مایع منی از اسموکی برای احیای قبلا گربه سانان منقرض شده مدل بیماری.

یادگیری اگر گربه ها ژنتیکی ناقل یک بیماری خاص می تواند مفید باشد به طوری که پرورش دهندگان آگاه هستند که گربه ها برای جلوگیری از پرورش هم به منظور جلوگیری از فرزندان خود را از تحت تاثیر قرار.

لیون’ تیم تحقیقاتی نیز مطالعه جهش های ژنتیکی است که باعث بیماری های دیگر مانند سندرم بیماری های کلیوی شایع اختلال ارثی است که بر صدها هزار نفر از مردم هر سال و می تواند منجر به نارسایی کلیه. او برجسته ارزش ترجمه پزشکی در تحقیقات است.

“همه پستانداران تمایل دارند که بسیار شبیه ژن بنابراین اگر ما پیدا کردن آنچه باعث می شود یک بیماری در گربه ها پس از آن هر چه درمان می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به گربه به طور بالقوه می تواند ترجمه برای کمک به انسان های مبتلا به همان بیماری” لیون می گوید. “به همین ترتیب انسان تحقیق می تواند به طور بالقوه توان ترجمه برای کمک به حیوانات نیز هست.”

در علاوه بر این به پزشکی ترجمه لیون’ تحقیقات همچنین یک مثال از دقت و پزشکی و یا خیاطی خاص برای درمان یک بیمار با توجه به منحصر به فرد خود را آرایش ژنتیکی.

این تحقیق به نظر می رسد در علمی گزارش.

بودجه برای این کار در آمد از دفتر تحقیقات زیرساخت های برنامه های وین گربه سانان پایه دانشگاه میسوری Gilbreath McLorn وقف و اهدا کنندگان 99 زندگی گربه توالی ژنوم پروژه. این مطالب صرفا به عهده نویسندگان بوده و لزوما نمایندگی رسمی دیدگاه های سازمان های مالی است.

منبع: دانشگاه میسوری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de