کربن سطح خروش دوباره به عنوان کشورهای ظهور از مستند

انتشار گازهای گلخانه ای در حال خروش دوباره به عنوان coronavirus مستندات آسانسور با توجه به به روز رسانی پیش بینی ها از بازار جهانی کربن پروژه.

تولید گازهای گلخانه ای در چین بازگشته اند تا سال 2019 سطوح—تیز برگشت از اوایل سال جاری که روزانه سطح دی اکسید کربن در این کشور سقوط یک چهارم. در ایالات متحده روزانه تولید گازهای گلخانه ای شد پایین 7 درصد در اوایل ماه ژوئن در مقایسه با کاهش تقریبا یک سوم در ماه آوریل است.

و تولید گازهای گلخانه ای باید به دنبال الگوهای مشابه. تمام گفته های روزانه انتشار جهانی شد 5 درصد کمتر از سال 2019 سطوح در اوایل ماه ژوئن تا از اوج کاهش 17 ٪ در ماه آوریل است.

“ما انتظار انتشار به افزایش می دهد زمانی که مستندات سهولت و اقتصاد میدارد. آنچه قابل توجه است این است که چگونه سریع آن اتفاق می افتد گفت:” راب جکسون, یک دانشگاه استنفورد استاد که صندلی جهانی کربن پروژه.

تولید گازهای گلخانه ای در حال حاضر کاهش یافته است توسط یک رکورد میزان در سال 2020 به عنوان دولت ها در سراسر جهان تحمیل مستندات در زندگی اقتصادی و اجتماعی به منظور محدود کردن گسترش coronavirus. جهانی کربن پروژه برآورد تجمعی انتشار دی اکسید کربن را حدود 1.5 میلیارد متریک تن تا کنون در این سال است. رکورد قبلی, مقایسه, یک 817 میلیون تن کاهش ثبت شده و در سال 1945 (Climatewireژوئن 5).

چنین کاهش شدید باعث شد که برخی از تحلیلگران پیش بینی که در سال 2019 را به عنوان یک علامت آب برای جهان خروجی دی اکسید کربن (Climatewireژوئن 1).

حتی پس از کاهش نیست به اندازه کافی برای جلوگیری از فراری شدن کره زمین از این سیاره است. CO2 یک عمر طولانی گاز معنای زمین ادامه خواهد داد به حرارت تا زمانی که جهان همچنان برای تولید گازهای گلخانه ای. محققان در مانوالوا رصدخانه گزارش بالاترین ثبت شده با غلظت CO2 در جو ماه گذشته.

جهان خروجی دی اکسید کربن در سال 2020 در نهایت بستگی بهبود اقتصاد از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

در حال حاضر نشانه هایی از زندگی به حالت عادی بازگشت.

بنزین عرضه شده به بازار توسط پالایشگاه در ایالات متحده یک کلید پروکسی برای آمریکا تقاضا افزایش یافته است و یک سوم از ماه آوریل هر چند آن باقی مانده است بیش از 20 ٪ زیر 2019 سطح با توجه به اطلاعات انرژی ایالات متحده ، Rystad انرژی نفت, شرکت مشاوره پروژه های جهان می تواند بازیابی از 15 میلیون بشکه در روز تقاضای نفت در ماه جولای یا تقریبا نیمی از آنچه که از دست داده بود در اوج مستندات در ماه آوریل است.

شیب کاهش در رانندگی را به خود اختصاص مقدار از کاهش انتشار آلاینده ها در ایالات متحده و اروپا است. در چین و هند صنعت و قدرت کمک بسیاری به کاهش می یابد.

“به نظر می رسد مانند تقاضا شروع به بهبود می یابند به قبل از COVID سطح” گفت: Daniel Klein سر از برنامه ریزی سناریو در S&P جهانی Platts. “من فکر می کنم آن است که برای رفتن به واقعا جالب برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد زمانی که آن را داغ است اگر شما دریافت کنید که آب و هوا مربوط به افزایش قدرت تقاضا یا نه.”

قدرت تقاضا در ایالات متحده کاهش یافته است در طول مستندات هر چند نه به همان درجه به عنوان نفت مصرف. تقاضا برای برق به طور کلی افزایش در تابستان هنگام استفاده از تهویه مطبوع افزایش می یابد.

جهانی کربن پروژه در ابتدا برآورد انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش 7 ٪ در سال 2020 اما میپذیرد که این رقم در طیف گسترده ای با توجه به عدم اطمینان بیش از چگونه اقتصاد جهانی خواهد پاسخ به کوروناویروس. تولید گازهای گلخانه ای می تواند کاهش به کمتر از 2% و یا رها کردن به میزان 13 درصد در گروه آب و هوا محققان به این نتیجه رسیدند.

چشم انداز در همه گیر همچنان نامشخص است. چین که تا به حال همه اما snuffed این بیماری در حال حاضر در برخورد با شیوع موارد در پکن. موارد جدید در ایالات متحده کاهش یافته اما چندین ایالت در جنوب و غرب شاهد افزایش انتقال است. و این ویروس در حال حاضر ravaging آمریکای لاتین بود که تا حد زیادی در امان ماند در طول نیمه اول سال است. آیا دولت باید اشتها برای بیشتر مستندات به مبارزه با کسانی که شیوع یک سوال باز است.

اما همه fussing بر روند اقتصادی تحت الشعاع خود یک نقطه گسترده تر در آب و هوا ، در کوتاه مدت روند اقتصادی—حتی یکی از عنوان های دیدنی و جذاب به عنوان یک رکود تاریخی—در نهایت تاثیر کمی در جهان را در دراز مدت تولید گازهای گلخانه ای سیر. مهم تر آنها گفت این است که آیا جهان می تواند تغییرات ساختاری مورد نیاز برای پایدار کاهش انتشار آلاینده ها.

“آنچه که از دست داده می شود در باور نکردنی توجه است که COVID دریافت است و ما هنوز هم ساطع 35 میلیارد تن به جو این سال” جکسون گفت. “آن شده اند که یک رکورد مقدار پنج سال پیش است.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de