شاهدانه قانونی ممکن است در حال حرکت با سرعتی بیش از حد

نه همه شاهدانه برابر خلق شده است; نه افرادی که از آن استفاده کنید. به عنوان یک اپیدمیولوژی من را مطالعه کرده اند شاهدانه به عنوان یک گیاه درمانی بالقوه و عامل بالقوه خطر سلامت بیش از دهه گذشته است. تحقیقات من نشان داد که مربوط به روند سردرگمی و وعده های دروغین وقتی که می آید به این ادعا اثرات بهداشتی از این به طور فزاینده ای محبوب ماده است.

به طور معمول جدید, شاهدانه حاوی محصول ادعا می کند برای از بین بردن بسیاری از بیماری ها است. اما نگران کننده ترین از این محصولات غیر قابل تنظیم چنین ادعا می کند با نه شواهد علمی به آنها را به عقب و نه توجه به پتانسیل سلامت طولانی مدت عواقب. وقتی که می آید به حشیش سرعت که در آن دانشمندان در حال آمدن به درک اثرات بهداشتی از این ماده محدودتر در مقایسه با سرعت که در آن در حال تبدیل شدن به در دسترس بیماران و عموم مردم.

که وضعیت نشده کاهش فشار به قانونی شاهدانه ، ماه گذشته ایالت نیویورک اندرو کومو فرماندار قول داد به قانونی کردن ماری جوانا در این ایالت برای بزرگسالان استفاده کنید. در این تلاش نیویورک می پیوندد نیوجرسی و داکوتای جنوبی که باید رای گیری اقدامات تفریحی شاهدانه قانونی در نوامبر است. و چند ایالت دیگر به صدرنشینی خود چنین قانونی نیز هست. اگر قانونی دارای جوانب مثبت و منفی آن افزایش شاهدانه در دسترس به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است. به همین دلیل در سراسر کشور تصمیم گیرندگان باید با مشورت با دقت طراحی چند رشته ای مطالعات آینده نگر به منظور ایجاد شواهد مبتنی بر سیاست های شاهدانه استفاده کنید. حداقل باید به درک که نه همه شاهدانه است.

پس از 2017 ملی آکادمی علوم مهندسی و پزشکی گزارش تحت عنوان سلامت اثرات حشیش و کانابینوئیدهای به عنوان یک هشدار و حتی به عنوان حشیش تبدیل شده است در دسترس تر و قانونی است. این سیستماتیک بررسی جامع اشاره می کند که کمبود تحقیقات دقیق بر سلامت, اثرات حشیش به شمار خطر بهداشت عمومی. به عبارت دیگر تحقیقات تا به امروز نامشخص است در تعیین اگر شاهدانه است که امن و یا نا امن با توجه به دراز مدت اثرات بهداشتی در زمینه هایی مانند بیماری های قلبی عروقی و خطر است. عدم وجود شواهد مختلف سلامت برای کاربران حشیش منجر به اشتباه در بیماران, مراقبت از سلامت متخصصان و سیاست گذاران.

در حالی که تحقیقات در شاهدانه ساخته شده است که قابل توجه گام در پنج سال گذشته در طول راه ترجمه از مدارک و شواهد به بالین گاهی اوقات صرفنظر از مراحل بسیار مهم. در تحقیقات خود در جنوب فلوریدا بسیاری از ما نمونه ای از کاربران جدید نمی دانم که وجود دارد بسیاری از قطعات در داخل به طور کلی دسته بندی شاهدانه هر یک با خود اثرات بهداشتی. در طول یک مصاحبه یکی از شرکت کنندگان اشاره کرد که شنیدن شاهدانه پماد تسکین درد باعث شده بود که فرد شروع به سیگار کشیدن حشیش. این نمونه منحصر به فرد نیست.

این نیست که قرار است فواید و خطرات ناشی از حشیش در حال نکردن از آمریکا. Cannabidiol (CBD) و تتراهیدروکانابینول (THC) در خصوص برانگیخته اند مقدار زیادی از بحث در میان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بیماران و مردم است. اما من به طور مستقیم مشاهده چگونه چند شاهدانه کاربران درک آنچه آنها در حال استفاده است. در نمونه ما تنها 4 درصد می دانستند ترکیب cannabis محصول یا گل آنها با استفاده از نظر هر دو کانابینوئیدهای و پرکننده. نتایج حاصل از مطالعات ما و دیگران نشان می دهد قطع ارتباط بین همکار-بررسی اطلاعات دانشمندان در حال ارائه و دانش عموم مردم است جذب.

که عدم آگاهی شامل آگاهی در مورد خطرات و مزایای شاهدانه استفاده کنید. از بهداشت عمومی نظر پارامونت است که آموزش و پرورش باید بر اساس یافته های علمی و نه شایعات. متاسفانه مردم اشتیاق به تلاش شاهدانه است outweighing اشتیاق خود به درک آن در دراز مدت اثرات بهداشتی. به همین دلیل تصمیم گیرندگان باید استراتژیک اولویت بندی شاهدانه-بهداشتی مرتبط با نظارت و تحقیق بر روی اثرات بهداشتی به صورت موازی با ایجاد سیاست ها و قوانین و مقررات.

کلرادو یک مثال از یک دولت است که فعالانه ترجمه تحقیقات بهداشت عمومی به قوانین و مقررات. با توجه به مقاله منتشر شده در سال گذشته در کشور سلامت an American Public Health Association, انتشار قانون در کلرادو نیاز به دولت در بخش بهداشت عمومی و محیط زیست به طور منظم بررسی علم بر سلامت, اثرات حشیش در علاوه بر این به یک نیاز شاهدانه-استفاده از نظارت-و-سیستم گزارش دهی. متحده است که در حال حاضر حاوی این استراتژی به دولت گسترده ای از سیاست ها و اقدامات باید ادامه این روند است. برای آن است که انجام نداده اند بنابراین, مانند, ایلینوی, مراحل باید انجام شود به استراتژیک اطمینان از بودجه اختصاص داده شده برای نظارت بر بهداشت عمومی از شاهدانه و پژوهش در آن بالقوه در دراز مدت اثرات بهداشتی.

هدف جمعی باید برای اطمینان از بهبود و نگهداری سالم و عاری از بیماری جمعیت. برای به انجام رساندن آن را اولین گام این است که به درک که نه همه شاهدانه برابر خلق شده است—و نه کاربران آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im