درمان سرطان در سال 2020

در سال 2020 anestimated 1.9 میلیون موارد جدید سرطان تشخیص داده خواهد شد در ایالات متحده معادل برخی از 5,190 مورد جدید در هر روز است. بعلاوه حدود 630,000 آمریکایی ها پیش بینی شده به مرگ از سرطان—متناوب 1,720 مرگ و میر در هر روز.

به عنوان دومين علت شايع مرگ در ایالات متحده بیش از حد تنها توسط بیماری های قلبی و سرطان و مکان یک بار فوق العاده ای در افراد خانواده و جامعه به عنوان یک کل. در واقع این سازمان برای تحقیقات بهداشتی و با کیفیت تخمین می زند که مستقیم هزینه های پزشکی برای سرطان در ایالات متحده در سال 2015 شد قریب به اتفاق $80.2 میلیارد دلار است.

بیش از دهه گذشته پیشرفت های قابل توجهی در تحقیقات, آموزش و پرورش, تشخیص زودرس و روش درمان باید افزایش نرخ بقای سرطان در حالی که روش های درمانی جدید همچنان به توسعه می شود. اخیر, معرفی سرطان immunotherapies به ویژه کسانی که بر اساس ایمنی بازرسی بازدارنده شده و با یک تغییر پارادایم در انکولوژی بالینی. این کار مواد مخدر با رها کردن بدن خود پاسخ ایمنی بدن به ترویج بین بردن سلول های سرطانی.

در حالی که سنتی روش های درمانی مانند شیمی درمانی و پرتودرمانی اغلب استفاده می شود به عنوان خط اول درمان برای مبارزه با سرطان و سلول های بنیادی شده است به دست آوردن محبوبیت با حمایت های امیدوار کننده تحقیقات بالینی و جدید بازپرداخت از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات (CMS).در واقع اخیر تجزیه و تحلیل نشان می دهد که بیمارستان ها در حال سرمایه گذاری بیشتر در سرطان immunotherapies با محققان پیدا کردن یک 199 درصد افزایش در هزینه های immunotherapies استفاده می شود به درمان سرطان ریه سلول کوچک در طول سه چهارم از سال 2019 نسبت به مدت مشابه در سال 2018 است. علاوه بر این خط اول سلول های بنیادی یا به تنهایی و یا در ترکیب با شیمی درمانی است که در حال حاضر در نظر گرفته شده استاندارد مراقبت از بیماران انتخاب شده با غیر سلول کوچک, سرطان ریه است.

در حالی که پیشرفت فوق العاده ای ساخته شده با سلول های بنیادی روش امروزه فقط درصد کمی از بیماران هستند که با بهره گیری از چنین روش های درمانی. یک مقاله که اخیرا منتشر شده تخمین زده است که 43.63 درصد از ایالات متحده بیماران مبتلا به سرطان واجد شرایط برای بازرسی بازدارنده سلول های بنیادی و در عین حال به طور متوسط تنها 12.46 درصد برآورد شده برای پاسخ. در همان زمان هزینه های بالا از سلول های بنیادی ($30,000–300,000 هر سال برای یک فرد بیمار) و خطر ابتلا به ایمنی مربوط به عوارض جانبی محل فشار در سیستم بهداشت و درمان به تجویز درمان های چنین تنها به آن دسته از بیماران که به احتمال زیاد به نفع. اما قوی روش برای شناسایی مناسب نامزدها برای سلول های بنیادی هنوز وجود ندارد.

از صنعت داروسازی دیدگاه عدم توانایی در پیش بینی که بیماران را در بهره مندی از سلول های بنیادی منجر اخیر شکست چند عمده بالینی. به این دلایل شناسایی مناسب نامزدها برای سلول های بنیادی بسیار مهم است برای به حداکثر رساندن سود بالینی اجتناب از عوارض غیر ضروری و کاهش هزینه ها.

همانطور که ما وارد دهه جدید از آن زمان به تجدید نظر در راه ما با رویکرد پیوند سلول های بنیادی به منظور سود و حتی بیشتر بیماران و عزیزان خود را در حالی که با توجه به واقعیت های مالی بر روی زمین است. با افزایش اخیر از هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشین ابزار برای تجزیه و تحلیل پیچیده پزشکی داده, ما در حال حاضر فرصت برای مشخصات بیماران در اوایل در سلول های بنیادی درمان فرآیند برای به دست آوردن یک سطح جدیدی از درک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که زمان با ارزش نمی شود از دست رفته بر روی یک روش درمانی است که نمی خواهد تاثیر مثبت.

اگر پاسخ بيمار به سلول های بنیادی می توان پیش بینی کرد در آغاز درمان, هزینه های ذخیره خواهد شد و بیماران را می توان در امان ماند از عوارض جانبی غیر ضروری.

میزبان پاسخ

اگر چه بسیاری از درمان سرطان در ابتدا نمایش نتایج مثبت احتمالی مقاومت مشخص شده توسط تومور عود یا گسترش شایع است. به طور سنتی, مطالعات بررسی تومور پرخاشگری و مقاومت به درمان باید متمرکز بر تومور مرتبط با ویژگی های از قبیل ژنتیک و تغییرات اپی ژنتیک است که یا در طول زمان تجمع و یا وجود داشته باشد از یک مرحله اولیه (مقاله 28397828 برای مثال). اما این تنها بخشی از تصویر. به دنبال فراتر از تومور برای دیدن بیمار واقعی یا “میزبان” می افزاید: یک لایه مهم از اطلاعات است. آن را در حال حاضر روشن است که واکنش های فیزیولوژیکی از میزبان به درمان جمعی شناخته شده به عنوان “میزبان پاسخ” در نهایت نفوذ تومور رفتار اغلب در حمایت از رشد تومور و گسترش یافته است.

برای چندین سال محققان بررسی شده است که چگونه یک فرد منحصر به فرد میزبان پاسخ به انواع سرطان درمان ممکن است ترویج درمانی مقاومت و در نهایت بدتر از این نتیجه به عنوان خلاصه در سال های اخیر علمی نظرات (مقاله 27118493,31645711).

در یک معنای عملی میزبان پاسخ به هر درمان سرطان را می توان تحت نظارت در زمان واقعی تجزیه و تحلیل طیف گسترده ای از انتخاب پروتئین در یک سری از نمونه خون; اولین نمونه های جمع آوری شده قبل از شروع درمان و بعد نمونه های جمع آوری شده در طول مراحل اولیه درمان است.

این proteomic تغییرات پس از آن می تواند توسط تجزیه و تحلیل ماشین-یادگیری مبتنی بر الگوریتم های تشخیص نشانه های اولیه از مقاومت به درمان است. بنابراین “پاسخ مجری برنامه پروفایل” به عنوان یک پیش بینی ابزار است که تعیین احتمال درمان موفقیت و راهنمای پزشک در خیاطی طرح درمان برای بیماران منحصر به فرد.

آوردن این برای زندگی در نظر بگیرید یک گروه از مبتلايان به سرطان کولورکتال دریافت استاندارد از مراقبت های شیمی درمانی. میزبان پاسخ پروفایل بیماران منحصر به فرد تعیین می شود در اولین هفته پس از شروع درمان. این پروفایل منعکس کننده فعالیت فرآیندهای بیولوژیکی که سوخت پيشرفت تومور و بر این اساس بسیار پیش بینی از نتیجه درمان. در واقع تحقیقات اخیر در این مسیر نشان داده است ارتباط بین یک specifc میزبان پاسخ مشخصات و کاهش بقا در شیمی درمانی-درمان مبتلايان به سرطان کولورکتال (منتشر نشده). با تشخیص این فعل و انفعالات در طول اولین مرحله از درمان به جای بعد از آن در چرخه پزشکان و انکولوژیست بهتر می تواند برنامه ریزی و تنظیم درمان موثر خواهد بود که در سطح فردی.

با ابزار ما در آینده از سلول های بنیادی سرطان روشن است. آمریکا انجمن انکولوژی بالینی (ASCO) به رسمیت شناخته شده نیاز به شناسایی استراتژی است که بهتر از پیش بینی پاسخ به درمان سلول های بنیادی به عنوان یکی از بالا و نه اولویت های پژوهشی برای سرعت بخشیدن به پیشرفت در برابر سرطان است. میزبان تجزیه و تحلیل پاسخ به ما طول می کشد یک گام مهم رو به جلو در دستیابی به این هدف است.

به عنوان ما بیشتر به 2020 میزبان پاسخ پروفایل برای درمان سرطان بازی خواهد کرد در حال رشد نقش مهمی در دقت دارو برای سرطان. این کمک خواهد کرد به کشف جدید رمان درمانهای ترکیبی برای ارائه درمان شخصی برای بیماران مبتلا به سرطان و بهبود سلول های بنیادی نتایج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su