بیماران مبتلا به سرطان در صورت درمان تاخیر و عدم قطعیت به عنوان Coronavirus را تحت الشعاع بیمارستان

دولت فدرال است تشویق به مراکز بهداشتی و درمانی به تاخیر در اعمال جراحی غیر ضروری در حالی که وزن به شدت از بيماران شرایط و در دسترس بودن تجهیزات حفاظت شخصی, تخت و نیروی انسانی در بیمارستان ها.

افراد مبتلا به سرطان هستند و در میان کسانی که در معرض خطر عوارض اگر شما با جدید کروناویروس. تخمین زده می شود 1.8 میلیون نفر خواهد بود مبتلا به سرطان در ایالات متحده در این سال است. بیش از 600 ، 000 نفر در حال دریافت شیمی درمانی.

این بدان معناست که میلیون ها نفر از آمریکایی ها ممکن است به مرور چالش های پیش بینی نشده به گرفتن مراقبت از.

کریستین Rayburn در المپیا شد مبتلا به سرطان پستان در اواسط فوریه. جدید کروناویروس در اخبار, اما 48 ساله نیست تصور وقوع خواهد او را تحت تاثیر قرار. دکتر گفت: Rayburn مورد نیاز برای شروع درمان بلافاصله. سرطان در حال حاضر گسترش به گره های لنفاوی.

“سرطان تومور به نظر می رسید که متصل خود را به یک عصب گفت:” Rayburn بود که یک معلم مدرسه برای سال های بسیاری است. “من احساس می کنم درد از آن به طور منظم.”

پس از گرفتن او را تشخیص و طرح درمان از تیم پزشکی Rayburn متمرکز شده بود در عمل به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.

در ضمن شیوع کروناویروس شد بدتر و سیاتل فقط یک ساعت در شمال که در آن Rayburn زندگی ملی تبدیل شده بود نقطه کانونی.

Rayburn شوهر, دیوید Forsberg شروع به دریافت یک کمی عصبی در مورد این که آیا همسرش, روش رفتن به جلو به عنوان برنامه ریزی شده.

“آن عبور ذهن من,” او گفت:. “اما من نمی خواهم به زحمت با این امکان در بالای هر چیز دیگری.”

دو روز قبل از Rayburn را lumpectomy به حذف تومور Forsberg گفت: جراح تلفن, “pretty کبود” با خبر بد. “او گفت:” نگاه آنها به لغو آن به طور نامحدود'” Forsberg یاد می شود.

روش برنامه ریزی شده بود در پراویدنس سنت پیتر بیمارستان در المپیا تسهیلات اجرا شده توسط مشیت بهداشت و خدمات است. در سراسر واشنگتن بیمارستان شد, تماس اعمال جراحی الکتیو به منظور حفظ عرضه محدود از تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE و برای جلوگیری از بيماران و کارکنان غیر ضروری از قرار گرفتن در معرض جدید کروناویروس.

“این فقط احساس مانند یکی از کسانی که واقعا بد است و من بود که قربانی” Rayburn گفت.

“این بود که ما فقط قطع کردم از کارشناسان ما با تکیه بر” شوهرش گفت.

این بیمارستان گفت: این امر بررسی این تصمیم در چند هفته. اما Rayburn به جراح گفت که بیش از حد طولانی صبر کنید و آنها نیاز به حرکت به Plan B که برای شروع شیمی درمانی.

در ابتدا شیمی درمانی قرار بود به اتفاق می افتد پس از Rayburn را تومور عمل جراحی است. و مجددا مرتب و طرح درمان نبود ایده آل به دلیل شیمی درمانی نیست نشان داده شده است به طور قابل توجهی کوچک شدن تومور در Rayburn نوع از سرطان پستان است.

هنوز هم شیمی درمانی می تواند کمک به جلوگیری از سرطان از گسترش بیشتر است. اما به عنوان زن و شوهر نمیفهمد جدید طرح درمان آنها زد به بیش از موانع.

“او نیاز اکوکاردیوگرام جز آنها لغو همه echocardiograms” گفت: Forsberg.

آنها صرف روز در تلفن در تلاش برای گرفتن تمام قطعات در محل به طوری که او می تواند شروع به شیمی درمانی. Rayburn همچنین شروع به نوشتن به قانونگذاران محلی در مورد مخمصه.

بیمارستان و اولویت بندی موارد فوری

در اواسط ماه مارس به واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee ممنوع ترین روش انتخابی اما او حک کردن استثنا برای برخی فوری موقعیت های تهدید کننده زندگی.

“این در واقع گفت که این [تحریم] حذف شدند از بین بردن تومورهای سرطانی,” Rayburn گفت.

مشیت بيمارستان با استفاده از الگوریتم ها و یک تیم از پزشکان برای کشف کردن که عمل جراحی می تواند به تاخیر افتاد گفت: Elaine Couture, مدیر اجرایی مشیت بهداشت در واشنگتن-مونتانا منطقه است.

“وجود دارد هیچ کامل تصمیم گیری در هر یک از این زمینه گفت:” دوخته شده است. “هیچ.”

Couture نمی خواهد صحبت در مورد بیماران خاص اما گفت که او فرض دیگر موارد ضروری تر از Rayburn است.

“وجود دارد بیماران دیگر که حتی تا به حال تهاجمی تر از انواع سرطان است که [جراحی] به پایان رسید؟” طراحی لباس گفت. “به عنوان بیمار به عنوان شما وجود دارد می تواند افراد دیگر که نیاز به چیزی حتی زودتر از شما انجام دهد.”

طراحی لباس گفت: بیمارستان های در حال سوختن از طریق منابع از ماسک و روپوش و دستکش و نیاز به رابطه جنسی خشن در مورد روش انتخابی.

“من نمی خواهم که هر دو و آن را در راه است که ما می خواهیم سیستم مراقبت های بهداشتی به کار” Couture گفت.

در سراسر مشیت بیمارستان, سیستم, شخصی, تجهیزات حفاظتی است استفاده می شود بسیار سریع تر از آن را می توان پر, او گفت:.

هیچ استاندارد

در انجمن سرطان آمریکا معاون افسر ارشد پزشکی دکتر لن Lichtenfeld است و شنیدن از بیماران در سراسر کشور است که با داشتن آنها شیمی درمانی با تاخیر و یا عمل جراحی لغو شده است.

“وجود دارد کسی که یک تومور مغزی که گفته شد آنها نمی قادر خواهد بود به عمل جراحی شد که اساسا و به نظر می رسد حکم اعدام برای این بیمار گفت:” Lichtenfeld.

این قلمرو ناشناخته برای مراقبت از سرطان, او گفت:. بیمارستان در حال ساخت این “تصمیم گیری در پرواز” در پاسخ به اینکه چگونه این بیماری همه گیر به نظر می رسد در یک جامعه خاص است. “وجود دارد هیچ یک از استاندارد ملی است که می تواند اعمال می شود. من می ترسم این است که برای تبدیل شدن به بسیار شایع تر در هفته های آینده.”

سرطان جامعه توصیه می کند که مردم به تعویق انداختن آنها روال قراضه سرطان — در حال حاضر است.

کالج آمریکایی جراحان منتشر کرده است, راهنمایی در مورد نحوه تریاژ فولاد برای مراقبت از بیماران مبتلا به سرطان. اما Lichtenfeld گفت: هر تصمیم در نهایت بستگی به در دسترس بودن منابع در بیمارستان ها و فشارهای COVID-19. در ایالت واشنگتن است که ضربه سخت و بیمارستان در حال تغییر فولاد فضا و تخت و دور از انواع دیگر درمان است.

“ما نیاز به هوا دو تا سه هفته پایین خط هنگامی که وجود دارد بیشتر بیماران که بیمار هستند,” دکتر گفت: Steven Pergam مدیر پزشکی پیشگیری از عفونت در سیاتل مراقبت از سرطان داد. “ما نیاز به مطمئن شوید که وجود دارد کافی ظرفیت تخت.”

Pergam گفت: مراقبت از اتحاد تنظیم طرح درمان و در زمان اجتناب از روش های است که بیماران مبتلا به سرطان در بیمارستان برای یک دوره طولانی مدت.

“این واقعا بستگی به سرطان و ماهیت تهاجمی از آن,” او گفت:. “ما باید نگاه به شیمی درمانی در بخش سرپایی و تغییر رژیم های خاص مردم را به آنها کمتر سمی است.”

اما Pergam گفت: آنها انتظار دارند برای حفظ و انجام فوری عمل جراحی برای بیماران مبتلا به سرطان حتی به عنوان همه گیر بدتر می.

کریستین Rayburn در المپیا شد steeling خودش را برای ماه شیمی درمانی آمده است: ماندن در داخل خانه اش و حتی اجتناب از تماس با بالغ, دختران, برای جلوگیری از هر گونه امکان قرار گرفتن در معرض coronavirus.

سپس دو هفته پیش جراح به نام دوباره. او را متقاعد کرده بود به بیمارستان اجازه می دهد تا عمل جراحی پس از 10 روز بعد از ابتدا برنامه ریزی شده است.

Rayburn و تعجب می کنم چه اتفاقی می افتاد اگر آنها تا به حال صحبت کردن یا تحت فشار قرار دادند به او lumpectomy پشت در بیمارستان فولاد برنامه. Forsberg گفت: این امکان وجود دارد که می تواند آنها به پایان رسید تا بدون مراقبت Rayburn مورد نیاز است.

“اگر ما نمی گویند هر چیزی که در ذهن من است که ممکن است که در آن ما خواهد بود و در” او گفت:. “اما در ذهن ما بود که یک گزینه نیست.”

این داستان بخشی از یک همکاری بین NPR و قیصر سلامت نیوز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>