سرطان سلول رفتگران صدای بوقلمون در اوردن تا سلول های مرده برای سوخت

یک ساز را قادر می سازد که سلول های سرطانی به تمیز کردن سلول های مرده باقی مانده برای تغذیه ممکن است منجر به راه های جدید برای غلبه بر مقاومت دارویی یک مطالعه جدید نشان می دهد.

مواد مخدر مقاومت همچنان یک چالش عمده در مبارزه با سرطان است.

“سلول های سرطانی نیاز به مقدار زیادی از مواد مغذی می گوید:” Aimee Porch, استاد تکاملی و زیست شناسی سلولی در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین.

“شیمی درمانی و درمان های دیگر است که آسیب DNA نیروی سلول های تومور به برگرد تا سوخت و ساز بدن خود را به تعمیرات لازم برای زنده ماندن و رشد است. هدف قرار دادن DNA سوخت و ساز بدن در این راه اغلب کار می کند اما تقریبا در تمام بیماران مبتلا به تومور سلول های مقاوم در برابر تبدیل و درمان بی اثر می شود,” Porch می گوید.

در کاوش مشکل Porch و محقق Vaishali Jayashankar بررسی یک فرآیند به نام micropinocytosis. آن را قادر می سازد یک سلول سرطانی از جان گذشته برای تغذیه به حرکت شبیه چمچه زنی تا سلول های مرده و مواد در داخل تومور و خوراک در آن است.

“تومورهای حاوی مقدار زیادی از سلول های مرده چون خون غیر طبیعی است و باعث بسیاری از سلول های سرطانی به گرسنگی مردن به مرگ” Porch می گوید. “با استفاده از این روش از مهار سلول های سرطانی می تواند به دست آوردن اسیدهای آمینه و قندها و اسیدهای چرب و نوکلئوتید آنها نیاز به نگه داشتن در حال رشد است.”

تحقیقات جدید نشان می دهد که macropinocytosis باعث می شود که قبلا unappreciated سهم به سرطان پستان مواد مخدر و مقاومت است. Porch و Jayashankar همچنین نشان داده است که همین روند می تواند در خنثی کردن درمان برای لوزالمعده و سرطان پروستات است.

“آنچه ما می بینیم این است که مسدود کردن macropinocytosis می تواند کمک به ما برای درمان بسیاری از سرطانهای مختلف به طور موثر” Porch می گوید.

“این دانش می تواند فعال بهتر نشانگر انتخاب بالینی دارو و آزمایش های در حال انجام و منجر به بهبود پاسخ به ترکیبات دارویی. آن را نیز فراهم می کند یک منطق قوی برای توسعه مواد مخدر است که هدف و بلوک macropinocytosis.”

این مطالعه به نظر می رسد در طبیعت ارتباطات. Congressionally کارگردانی تحقیقات پزشکی برنامه (CDMRP) دانشگاه کالیفرنیا در تحقیقات سرطان هماهنگی کمیته های چائو خانواده مرکز جامع سرطان ضد سرطان چالش و UCI اعمال نوآوری بودجه کار می کنند.

منبع: UC Irvine,

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>