شما می توانید با استفاده از یوگا به بهبود عملکرد ورزشی خود را?

get fit guy

آیا شما آماده برای چیزی کمی متفاوت است ؟ این مقاله کامل متن یک مکالمه من تا به حال در مورد یوگا و چگونه ما می توانیم آن را در راه های خاص برای کمک به ما و عملکرد ورزشی. برای نسخه صوتی این مصاحبه (که من به شدت شما را تشویق به گوش دادن به) من قفل شده است و نه در گنجه در استودیوی خود را در خانه مانند من معمولا هستم, من در واقع در ویسلر بریتیش کلمبیا “در محل” با من دوست عزیز Abi کارور از Yoga15.

شما زمان خوانندگان بدون شک مواجه لینک در مقالات گذشته و گذشته پادکست جایی که من هایلایت آبی را ویدئوها و پست. اما برای این او است که در اینجا در فرد و نه در سراسر اسکایپ نه در سراسر اینترنت را در سراسر جدول از من. بنابراین در اینجا ما بروید!

براک: آبی, حال شما چطور است ؟

Abi: من بزرگ است. چگونه شما انجام می دهند ؟

براک: من خوب هستم. رفتیم برای یک دختر دوست داشتنی و راه رفتن در اطراف از دست رفته دریاچه و ما نمی گم این زمان.

ابی: نه این زمان!

براک: آن را به نام دریاچه بنابراین شما می خواهم فکر می کنم که خواهد بود اجتناب ناپذیر است اما ما نمی گم. و ما ساخته شده است راه ما در اینجا به بحث در مورد یوگا و یا نه—آنچه که من قصد دارم برای گفتن به هر حال—این است که آیا یوگا است که همه به همان اندازه ایجاد و یا این مارک های مختلف از یوگا که در واقع متفاوت است ؟ و آنها در واقع هدف قرار دادن نوع دیگری از فعالیت ها و بخش های مختلف بدن ما نقاط مختلف سیستم عصبی ، و بزرگترین سوال چون من می دانم که شما انجام بسیاری از یوگا به طور خاص برای دوچرخه سواران می تواند ما را در استفاده از یوگا برای هدف قرار دادن اهداف خاص و واقعا استنباط نتایج خاص از بدن ما و ما از عملکرد ؟ به طوری که بزرگ بپرسید. اما اجازه دهید آن را کمی.

اما قبل از ما شیرجه رفتن به آن را می تواند شما را فقط پر کردن مخاطبان در پس زمینه خود را به عنوان یک … به عنوان یوگا و تاثیر گذار باید ما می گویند ؟

Abi: من می خواهم بگویم من با نفوذ اما من فکر می کنم من فقط می تواند تعداد واقعا به عنوان یک معلم. من یک کسب و کار آنلاین است که به نام yoga15.com است که به طور خاص طراحی شده برای ورزشکاران است. آن را به نام Yoga15 چون تمام فیلم های من 15 دقیقه. بخشی از دلیل این است که من نسبتا بی تاب فرد است. معمولا کلاس ها یک ساعت و 15 دقیقه. اما ما می توانیم دوباره به آن در حالی که کمی.

پس Yoga15 است که شرکت من. من تقریبا به طور انحصاری آنلاین. من انجام برخی از افراد, اما بسیاری از آنچه که من انجام شده است آنلاین. من فیلم را و آنها را هدف قرار داده و در ورزش های مختلف. من کاملا مانند ورزش شدید مانند گشت و گذار, دوچرخه سواری در کوهستان, اسنوبورد, اسکی, بلکه من کاملا یک مخاطب در مسابقات سه گانه و در حال اجرا دوچرخه سواری بیشتر مرسوم ورزشی وزنه بیش از حد.

براک: این که چگونه من شما در واقع. و یا این است که چگونه شما را در بر داشت ؟ هیچ صبر کنید. چگونه ما پیدا کردن هر یک از دیگر ؟

Abi: خوب, من در حال گوش دادن به پادکست های خود را فقط زمانی که من واقعا شروع این کسب و کار بود که در سال 2013 و من فکر می کنم من احتمالا به شما در زمانی که شما می تواند انجام دهد و کسی را در واقع پاسخ دهند.

براک: آره. در آن زمان ما نیست هولناک با دادن درخواست برای همه چیز. من می دانم که حتی مادر من می دادن درخواست از مردم که مایل به کار در “کسب و کار” و او بازنشسته شده است برای چندین سال در حال حاضر.

اما به هر حال من واقعا لذت می برد این ایده از 15 دقیقه تکه های یوگا و اغلب من می خواهم رشته آنها را با هم و بیشتر انجام دهید. اما این ایده در واقع قادر به دریافت از طریق به چیزی معنی دار و مفید در 15 دقیقه واقعا طنین انداز با من و هنوز هم می کند و طنین انداز با من. من قصد دارم به استفاده از این ویدئوها برای همیشه لطفا برای. حتی اگر شما نقل مکان کرد و در ایجاد بسیاری از چیزهای مختلف از آن.

Abi: خوب دیوانه چیزی است که در واقع که یوگا آن تغییر نمی کند.

براک: آن هزاران سال است.

Abi: بله! آن هزاران سال است. و من, یوگا, من در واقع می گویند در انصاف به یوگا, من می خواهم بگویم آنچه که من آموزش یوگا-الهام به دلیل آن است که کل بسته است که شما در یک کلاس یوگا. آن را غیر روحانی. و برای من شخصا, من از طرفداران بزرگ از تمام عناصر از یوگا. اما آنچه که من آموزش بسیار مقایسه نسخه از آن از جمله زمان چون من در تلاش برای آوردن یوگا به مخاطبان جدید, بنابراین من در واقع نمی یاد کسی که در حال حاضر خیلی خوب در یوگا است. من آموزش مبتدیان و من در تلاش برای آن را باز کنید تا به افرادی که احساس نمی کنید که یک کلاس یوگا برای آنها. یا وجود دارد به معنای واقعی کلمه نیست آن را بیش از حد دور یا آن را بیش از حد گران قیمت و یا آنها در حال انجام این کار بسیار آموزش خود را برای مسابقات سه گانه که “چگونه می خواهند به تناسب در یک ساعت و ربع کلاس.”

در حالت ایده آل آن را فوق العاده خواهد بود اگر ما می تواند تمام انجام این کار, اما من متوجه شدم که “و اغلب” بسیار بهتر از هیچ است. یک بار که من می توانید انجام دهید شاید یک بار در ماه. مزایای انجام 15 دقیقه و یا حتی کمتر از 15 دقیقه—در واقع وجود دارد بسیاری از کارآمدی در فقط … من آموخت همه شما به شمار می اید اما در واقع زمانی که شما خارج وجود دارد در دنباله شما فقط انجام یک دوچرخه کوهستان سوار, شما می دانید سه به شمار است که شما می توانید انجام دهید و شما در حال رفتن به انجام این کار است. و شما می توانید انجام دهید که در هر زمان. و شاید شما نمی توانید به رفتن به یک کلاس در هر روز است.

“ادامه مطلب “می توانید با استفاده از یوگا به بهبود عملکرد ورزشی خود را?” در QuickAndDirtyTips.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de