می تواند ما را نجات Woodrat بدون کشتار گربه ؟

رالف DeGayner می دانستم که او از دیدن کار یک قاتل زنجیره ای است.

همه قربانیان شده بود کمین و مثله; حال بسیاری از گلوی خود را پاره پاره. هر روز صبح برای چند هفته DeGayner یک دراز و باریک هشتاد ساله, یافت اجساد دفن شده در زیر بستر برگ همراه کلید حرکت ازاد و اهسته مسیر 905 یک جاده شهرستان اجرا می شود که از طریق دریاچه تمساح ملی پناهگاه حیات وحش. بیشتر disemboweled woodrats DeGayner مواجه می شوند بیشتر ناامیدی خود را تبدیل به خشم.

“آن گربه” او می گوید: چشمان آبی در فلوریدا خورشید. “که دقیقا چگونه آنها را بکشند. من نمی نیاز به اثبات بیشتر از آن است.” بازگشت به سایت قتل عام حتی هشت سال بعد پر DeGayner با خشم. او تبدیل شمالی خودنمایی به سمت مجاور اقیانوس, صخره, باشگاه یک جامعه دردار خانه نه فقط به میلیونرهای بلکه به صدها گربه وحشی.

مخمصه در معرض خطر حرکت ازاد و اهسته کلید woodrat شد DeGayner شخصی جنگهای صلیبی در اواخر عمر. به اشغال وقت خود را زمانی که شرایط درست نبود برای ماهیگیری بازنشسته داغ وان فروشنده شروع به کار داوطلبانه در پناهگاه حیات وحش است که باز در اواخر 1990s. او به سرعت گرفته شده توسط دارچین-رنگی جوندگان که بزرگ ساخت دقیق لانه با دقت او در بر داشت یابم. Woodrats طولانی بود eked خارج وجود تحت نازک کشش از شکوه سایبان از حرکت ازاد و اهسته کلید را semitropical, جنگل, جایی که آنها خود را به اشتراک گذاشته محله با تمساح, مار و رپتورز. این جمعیت تا به حال موفق به قطع حتی به عنوان بسیاری از زیستگاه آن نشانید بود به اتاق را برای مزارع آناناس یک موشک سوله, روغن چوبه و آپارتمانهای لوکس. اما گربه ها بودند یک نوع متفاوت از تهدید. برای یک چیز, نیست, همه توافق کردند که گربه شد یک تهدید در همه.

پانزده سال پیش در اخرین تلاش برای نجات woodrat از انقراض حفاظت در پناه همکاری با دیزنی (با آن فلوریدا حضور و جوندگان طلسم) برای شروع یک برنامه پرورش در قلمرو حیوانات در اورلاندو است. بیش از چندین سال به حیات وحش و زیست شناسان با موفقیت تقویت woodrats’ اعداد در اسارت. آزمون واقعی هر چند می تواند زنده ماندن پشت در کی لارگو.

DeGayner بود مطمئن woodrats آن را اگر او می تواند نگه داشتن گربه وحشی بیرون از پناهگاه. او تنها نیست. محلی اياد تا به حال بارها و بارها خواسته Ocean Reef باشگاه که تغذیه و مراقبت گربه ها از طریق یک برنامه به نام ORCAT به شکل از چگونه به نگه داشتن آنها موجود است. اما ORCAT demurred: گربه ها بودند که scapegoated برای یک لیست طولانی از مشکلات و به هر حال این امر می تواند غیر ممکن است برای محدود کردن همه آنها را به از 2500 هکتار ملک.

بیش از چند هفته در سال 2010 و 2011 زیست شناسان منتشر شد 27 برچسب woodrats به پناهگاه. در عرض چند هفته و گربه و کشته شدن هر یک از آنها. “آنها صرف میلیون ها دلار نشان می دهد که گربه ها خوردن موش” DeGayner می گوید. پرورش برنامه scrapped. و تضاد بین گربه طرفداران و حفاظت از شدت یافته است.

رومینگ رایگان گربه بررسی یک woodrat لانه در دریاچه تمساح پناهگاه حیات وحش ملی در فلوریدا. اعتبار: Michael یارو دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی و USFWS

راه حل های جایگزین

انسان نمی رام کردن گربه ها به طور فعال به عنوان آنها سگ است. به عنوان یک نتیجه به مراتب کمتر وجود دارد تفاوت های ژنتیکی بین گربه و wildcats از بین سگ و گرگ. اما گربه ها زندگی در کنار انسان ها برای بیش از 10000 سال است. دانه های ذخیره شده در اوایل کشاورزان جذب جوندگان و جوندگان اغوا شده گربه که پس از آن ماند برای ما تکه های غذا (و شاید یک خراش یا دو پشت گوش). هر جا که انسان در رفت و گربه به دنبال—و ضرب. یک گربه می تواند شروع به تولید مثل در کمتر از یک سال سن دارد و می تواند به عنوان بسیاری از سه لیتر از پنج یا بیشتر از بچه گربه ها در هر سال برای بقیه زندگی خود را. آن را تعجب آور نیست که مردم شکایت شده است در مورد گربه ازدیاد جمعیت برای چند دهه.

بیش از 10 سال گذشته علم روشن ساخته است که گربههای هستند حفاظت کابوس در سراسر جهان است. از آنجا که گربه ها در یافت تراکم جمعیت 10 تا 100 برابر بیشتر از کسانی که از اندازه مشابه شکارچیان خود تاثیر به مراتب عمیق تر از آن است که به طور طبیعی رخ می دهد شکارچیان مانند رپتورز راکون و مارها. آنها دخیل شده اند به عنوان یک نیروی عمده در انقراض 14 درصد از پرنده و پستاندار و گونه های خزندگان در جزایر. در سال 2013 دانشگاه جورج تاون حفاظت زیست شناس Peter P. Marra و همکارانش در اسمیتسونین پرنده مهاجر مرکز و خدمات شیلات و حیات وحش تخمین زده است که وحشی و گربه کشتن حدود 2.4 میلیارد پرندگان هر سال—و این است که در بالای حدود 12.3 میلیارد جوندگان و پستانداران دیگر نیز کشته شده توسط گربه. به عنوان رایگان-اعم گربه ها شده اند به طور فزاینده مستند کشتار حیات وحش در معرض خطر اختلاف مانند در حرکت ازاد و اهسته کلید ظهور کرده اند در سراسر جهان است. بسیار کمتر اما روشن است که چگونه به مقابله با مشکل.

از لحاظ تاریخی “کنترل گربه” به معنای گرد کردن و قتل دستگیر میشوند در هر حال حاضر و پس از آن اغلب به عنوان یک ارتجاعی اندازه گیری زمانی که همه چیز رو از دست. اما با توجه به یک گربه فوق العاده ای نرخ باروری آن را در طولانی برای گربه سانان جمعیت برای گرفتن حق بازگشت به جایی که از آن آغاز شده است. بیش از چند دهه گذشته دولت ها تلاش کرده اند زرادخانه بیشتر عمدی استراتژی از جمله سم سوسیس اکشن مرگبار ویروس ها و سمی ژل اسپری در گربه’ خز. چند از این تاکتیک انجام شد به طور مداوم بیش از یک آستین به اندازه کافی دوره است. تقریبا همه آنها شکست خورده اند emboldening افرادی که در رفاه حیوانات به اصرار دارند که به سادگی کشتن گربه ها نه تنها بی رحمانه اما بی اثر: امروز وجود دارد در هر نقطه از 70 میلیون به 100 میلیون وحشی یا unowned گربه در ایالات متحده به تنهایی.

به جای گربه حمایت طرفداران انسانی برای به دام انداختن گربه و استریل کردن آنها و بازگشت آنها را به مستعمرات خود و یا گروه های اجتماعی در یک فرایند شناخته شده به عنوان دام-خنثی-بازگشت یا TNR. اگر رایگان-اعم گربه ها مانع از بازتولید های وحشی, گربه مستعمرات به طور طبیعی کاهش اندازه در طول زمان به عنوان گربه ها می میرند. در اواسط 1980s جولی لوی بود که در آن یک دامپزشکی دانشجو در دانشگاه کالیفرنیا به رهبری یک کشور را برای اولین بار TNR تلاش. در عرض چند سال تقریبا تمام محوطه دانشگاه را گربه وحشی شده بود به دام افتاده و سترون و در زمان لوی فارغ التحصیل منطقه اطراف مدرسه دامپزشکی تقریبا cat-رایگان. “مردم خیلی هیجان زده به یک راه حل جایگزین” او به یاد می آورد.

در سال 1993 کلمه از لوی کالیفرنیا TNR پروژه رسیده آلن Litman, یک مخترع پرکار و ساکن اقیانوس صخره باشگاه. در آن زمان هزاران گربه وحشی پرسه می زدند ملک که طول می کشد تا یک سوم از کلید حرکت ازاد و اهسته. گاه به گاه دستگیری برای کشتن از سر ترحم که نشسته بود و با بسیاری از مردم محلی کار نمی شد. مدفوع گربه همه جا بودند و صاحبان ظ بی پایان جریان شکایت در مورد سر و صدا از کشتی و بوی خاک نشانه گذاری. Litman لابی Ocean Reef سعی کنید TNR و باشگاه موافقت کرد, تامین مالی دراز مدت برای راه اندازی ORCAT با پول از مالکان’ انجمن و کمک های مالی خصوصی. Litman استخدام سوزان هرشی یک تکنسین در یک محلی دامپزشکی بیمارستان به سر تا برنامه. هنگامی که او وارد در سال 1995 هرشی ظهور باز می تواند از مواد غذایی در خیابان مواجه می شوند و “70 یا 80 گربه ها به راحتی” او به یاد می آورد. “این یک مشکل است.”

هرشی صرف بسیاری از ساعات روز طعمه تله با قوطی Friskies و انتظار برای unsuspecting گربه به داخل. گربه ها به عنوان آموخته معمول خود را و شروع به اجتناب از تله هرشی به طور مداوم تکامل او روش. بسیاری از گربه ها او به دام افتاده بیمار بودند و تا به حال به انسانی معدوم; دیگران دوستانه بود و می تواند به تصویب رسید به خانه. صدها نفر از گربه ها, اما سالم بودند به اندازه کافی به spayed یا عقیم اما بیش از حد ترس از انسان ها برای زندگی در داخل خانه. این گربه بودند بازگشت و به مستعمرات خود با بالای گوش چپ برداشته شده نشان می دهد که آنها ثابت شد. برای پنج سال هرشی و یک تیم در حال رشد به دام افتاده و بی خاصیت عملا در سراسر ساعت. به آرامی اما مطمئنا تعداد گربه ها در اقیانوس صخره شروع به رها کردن.

اعتبار: Amanda Montañez; منبع: “کاهش جمعیت و افزایش رفاه جامعه گربه ها در بیست و سه سال دام-خنثی-بازگشت برنامه در کی لارگو, FL: این ORCAT برنامه” توسط راشل E. Kreisler et al., در مرز در علم دامپزشکی; فوریه 1 2019

مذاکره کننده

اخبار ORCAT موفقیت شروع به گسترش در سراسر حیوان رفاه جامعه است. هرشی شد چیزی از TNR افراد مشهور, فیلدینگ بازدید کننده از سراسر جهان که می خواستم به یاد بگیرند که چگونه به تکرار حرکت ازاد و اهسته کلید برنامه. این منطقه گربه وحشی نیز به خود جلب زیست شناس مایکل یارو سپس یک جوان دانشجوی دکتری در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی که وارد دریاچه تمساح ملی پناهگاه حیات وحش در سال 2012. اگر چه تعداد گربه ها در اقیانوس صخره بود و در واقع کاهش یافته است ، woodrats هنوز مشکل جدی و یارو می خواست به شکل از چگونه به حفاظت بهتر از آنها است. گربه وحشی اغلب سرگردان به پناه اغوا شده توسط کوشا فعالیت های woodrats. یارو می خواست به سند اثرات گربه در woodrat جمعیت و درک کنند که چگونه گربه ها—در میان دیگر عوامل محدود woodrat بازیابی. برای حفاظت از حضور ORCAT چیزی جز یک پیروزی است.

اگر چه تعداد انگشت شماری از مطالعات از رم به Rio de Janeiro در واقع نشان داده شده است مداوم جمعیت کاهش از TNR آن است که آسان نیست برای استریل کردن گربه ها به اندازه کافی برای ایجاد یک ثابت رو به پایین جمعیت در روند توضیح می دهد حفاظت زیست شناس اعطای Sizemore از American Bird Conservancy. مدلسازی مطالعات نشان داده اند که به سمت بالا از 90 درصد از گربه ها نیاز به ثابت برای ایجاد یک جمعیت ثابت کاهش و به دام انداختن که بسیاری از گربه ها تقریبا غیر ممکن است. گربههای تکثیر به طوری موثر است که حتی شکاف های کوچک در گربه مستعمره تعمیر و نگهداری می تواند منجر به تجدید حیات در اعداد—چیزی ORCAT خود داده ها نشان می دهد. علاوه بر این حضور مراقبت برای گربه وحشی یافت شده است برای تشویق مردم به تخلیه خود گربه ناخواسته در همان منطقه—که اغلب یک دلیل این استراتژی با شکست مواجه شد. (همچنین کمک می کند به توضیح موفقیت ORCAT است که در واقع در یک جامعه دردار در یک جزیره کوچک است.) “TNR یک گروه کمک راه حل برای زخم خمیازه,” Sizemore می گوید.

TNR حامیان اذعان کرد که این روش ناقص است. اما لوی و هرشی استدلال می کنند که حتی با تمام معایب TNR تنها روش است که تا کنون نشان داده شده است به کاهش cat جمعیت در طول زمان است. انسان ها شده اند و کشتار گربه ها برای قرن ها, مالیات, می گوید, هنوز میلیون ها نفر از گربه وحشی در حال حاضر زندگی در آمریکا Marra اختلافات این منطق و استدلال می کند که یک تفاوت وجود دارد بین گاه به گاه دستگیری از مشکل گربه ها و تلاش های جدیدتر استراتژیک به پاک کردن گربه از یک اکوسیستم. مدلسازی مطالعات انجام شده توسط دانشگاه آبرن بوم کریستوفر Lepczyk و دیگران به نظر می رسد برای حمایت از Marra نقطه: تحت شرایطی بیشتر TNR است کمتر موثر در کاهش جمعیت گربه از euthanizing گربه ها هنگامی که آنها به دام افتاده است.

هر دو طرف را متهم دیگر از گیلاس چیدن اطلاعات را به حمایت از آن نقاط است. در سال 2018 Marra و دیگر اياد یک مقاله نوشت و خواستار TNR مروج “بازرگانان از شک” همان اصطلاح مورد استفاده برای کسانی که به دفاع از محصولات توتون و تنباکو و انکار تغییرات آب و هوایی برای منافع شخصی. اما مسئله اساسی این است که وجود دارد چند دیتا برای شروع با هر دو حوزه مشکل (گربه وحشی دشوار است به دفعات مشاهده شده با دقت به عنوان مثال) و در بهترین روشها برای کاهش cat اعداد در زمینه تقویت حیات وحش است. در آن حس حفاظت گربه مبارزه با استراحت بیشتر در نظرات از روی شواهد مبتنی بر علم است. در مارس 2019 مقاله ای تحت عنوان “اخلاق و وحشت بیش گربه” در زیست شناسی حفاظت, ethicists, انسان شناسان و حفاظت از زیست شناسان استدلال برای دیدن مناطق خاکستری.

پله به باتلاق, یارو می دانستند که اخراج گربه ها از پناه خواهد نیاز به خرید از ORCAT. او نیاز به نشان می دهد هرشی شواهدی وجود دارد که گربه هایش شد, متهم به گناه. هیچ کس تا به حال انجام داده fine-grained مطالعات نشان می دهد دقیقا چگونه گربه را تحت تاثیر قرار هر گونه در معرض خطر جوندگان به طوری که که در آن او آغاز شده است. یارو اول نتایج بعد از آن منتشر شده خود را به عنوان دکتری بودند محکم: woodrat تراکم جمعیت بود و معکوس متناسب با تعداد گربه وحشی در چشم انداز. اگر گربه در اطراف بودند woodrats به طور کلی نمی شد و هر گونه که رفتار متفاوت تر از معمولی است.

در بررسی نتایج هرشی bristled در ضمنی که او بخشی از مشکل است. پس از همه, او تا به حال صرف دو دهه کار خستگی ناپذیر برای کاهش cat اعداد در حالی که هیچ کس در دریاچه تمساح ارائه شده کمک کند. “من صادقانه نمی دانم چه بیشتر ما می تواند انجام دهد” او می گوید. یارو تغییر تاکتیک. او می خواست برای نشان می دهد که کاهش جمعیت می آید که با TNR است که هنوز هم بیش از حد آهسته به نجات گونه های آسیب پذیر مانند woodrat. به عنوان Marra توضیح می دهد: “اگر شما با قرار دادن گربه در محیط آن را به قتل نگه دارید.” وقتی یارو تحليل گربه خز موجود در پناهگاه حیات وحش او آموخته است که گربه ها تقریبا به طور انحصاری از خوردن مواد غذایی ارائه شده توسط انسان از جمله تجاری مواد غذایی حیوان خانگی و زباله تکه—تنها درصد کمی مصرف حیات وحش است. اما آنها را متوقف کند از شکار و کشتن woodrats.

یارو پیدا شد کار از دانشگاه گرجستان بوم سونیا هرناندز که دنبال شکار عادات گربه های محلی در گرجستان جزیره جکیل در سال 2014 و 2015. هرناندز قرار داده شده یقه نصب شده KittyCams در 31 گربه وحشی که مانند ORCAT را شد تغذیه روزانه. شواهد از KittyCams نشان داد که 18 از گربه ها موفق شدند شکارچیان با میانگین 6.15 کشته در یک روز. گربه, اما, نمی, خوردن شکار خود را. گربه ها شکار نمی کند چرا که آنها بی رحمانه و یا تشنه به خون Marra, توضیح می دهد, اما به سادگی زیرا آنها گربه.

در نهایت یارو به دادگاه تجدید نظر به احساسات. در طول پژوهش خود او تا به حال اغلب تنظیم حرکت دوربین باعث نزدیکی woodrat لانه برای نظارت بر گربه ها در عمل است. یارو دستگیر موارد مختلفی از گربه صخره نوردی در لانه اثبات این که ORCAT حیوانات فعال بودند در پناه. در سال 2014 او پول شات: یک عکس از یک گربه با یک لنگی woodrat در دهان خود.

تعاونی تلاش

یارو فیلم کمک کرد تا از طریق شکستن هرشی انکار است. حتی اگر اياد نظر او کار ارزشمند او تا به حال به اعتراف تصویر نگران کننده است. بسیاری از دوستداران گربه مشابه پاسخ توضیح می دهد بروک Deak یک socioecology دانشجوی دکتری در دانشگاه آدلاید در استرالیا. او با اشاره به 2013 مطالعه نشان می دهد که Audubon Society اعضای تمایل به مشاهده گربه ها در فضای باز به عنوان مهاجم قاتلان در حالی که TNR پزشکان همان حیوانات به عنوان دوستان کرکی که سهم خانه های خود.

هرشی تا به حال انگیزه های دیگر به تجدید نظر TNR به عنوان نوش دارو. مدت کوتاهی پس از شکست woodrat-برنامه پرورش مقامات در دریاچه تمساح اعلام کرد یک مهاجم گونه مدیریت طرح که برای اولین بار توانمند سازی آنها برای به دام انداختن و حذف هر گونه گربه بر روی پناه. برخی از خواهد بود بازگشت به اقیانوس صخره و دیگران خواهد بود تحویل به حیوانات, کنترل, که در آن آنها می تواند پیوست با صاحبان به تصویب رسید و یا انسانی معدوم. این برنامه فقط با هدف cats: آن را نیز در نظر گرفته شده برای مدیریت تهاجمی برمه pythons که تا به حال گرفته شده بیش از زمین های باتلاقی و شکار woodrats و گربه ها به طور یکسان. مناسب به عنوان آن ممکن است صدای دوستداران گربه’ به مدت طولانی بی اعتمادی نسبت به حفاظت از آنها منجر به نگرانی که این طرح به مبلغ یک چراغ سبز برای کشتار بی رویه از گربه ها.

ترس برای گربه ها’ ایمنی اقیانوس صخره های مقیم اهدا $15,000 طوری که ORCAT می تواند ساخت 500 فوت مربع داخلی-فضای باز محوطه برای حفاظت از افراد مسن و بیمار و در غیر این صورت آسیب پذیر ferals. در سال 2016 ORCAT تیم شروع به تنظیم تله نه فقط برای استریل کردن گربه ها در اقیانوس, صخره, اما همچنین به نگه داشتن آنها موجود است. انتقادی هرشی acquiesced به یارو درخواست که هر کدام از گربه خود را در بر داشت در پناهگاه حیات وحش نگهداری می شود به طور دائم در محوطه جدید در بازگشت به جای منتشر شده را بر روی اموال.

یارو که در حال حاضر یک متصدی در کارولینای شمالی موزه علوم طبیعی مواردی که TNR است که هنوز هم مورد استفاده در اقیانوس ریف: حدود 220 گربه وجود دارد پرسه زدن رایگان. “گربه وحشی نباید اجازه داد ظرف سه مایل از هر منطقه طبیعی” او می گوید. اما یارو بی میلی می پذیرد که هرشی تلاش های اخیر آیا کاهش تعداد گربه وحشی, حتی اگر آنها نمی, آنها را از بین بردن. در کار منتشر شده در سال 2019 در Biological Conservation, یارو گزارش داد که گربه ها به طور دائم حذف شده از تمساح دریاچه از طریق یک multipronged رویکرد woodrats’ توزیع افزایش یافته است. درصد woodrat لانه سایت با فعال کارکنان در پناه از افزایش 37 تا 54 درصد در فقط دو سال.

یارو مطالعه کوچک بود اما این اولین مستند علمی دقیق تلاش برای کنترل یک گربه وحشی جمعیت از یک گونه در معرض خطر. آن را فراهم می کند شواهدی وجود دارد که لازم است برای خلاص شدن از گربه برای همیشه اما که با انجمن همکاری می توان آن را انجام بدون فروشی کشتار گربه ها. در حال حاضر گروه های دیگر مصرف داده-محور رویکرد است. پروژه های در واشنگتن و پورتلند, ساعت., به دنبال ارائه تعداد دقیق از گربه ها و همکاری بین پورتلند Audubon و وحشی گربه ائتلاف اورگان ردیابی اثربخشی cat-روش های کنترل بر هیدن جزیره است. دقیق روش کنترل گربه همیشه سفارشی برای هر منطقه Deak می گوید اما یارو کار در حرکت ازاد و اهسته کلید فراهم می کند یک طرح.

صفحه اصلی بهبود (Persian)

اگر چه کاهش گربه وحشی’ تهاجم در دریاچه تمساح پناهگاه حیات وحش ملی شد اولین گام مهم در این woodrat جمعیت است که هنوز هم به دور از امن است. در ماه نوامبر گذشته یارو پرواز را از کارولینای شمالی به شروع prepping برای یک سری جدید از مطالعات. با هیچ راهی برای حذف تمام رومینگ رایگان گربه ها بدون در نظر گرفتن این رویکرد صورت گرفته یارو حال بررسی است که آیا روش های اضافی از دخالت انسان می تواند کمک به حفاظت از محاصره جوندگان از گربه ها و دیگر گونه های مهاجم.

دو woodrats مطرح ورودی خارج از لانه خود را. آنها در ساخت این سازه به عنوان حفاظت از شکارچیان. اعتبار: Michael یارو دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی و USFWS

Woodrats ساخت غول لانه با کشیدن هزاران نفر از چوب در سراسر متری از متراکم رست. این سازه ها—که می تواند ایستادن به چهار پا بالا و کشش به بیش از هشت پا در سراسر خدمت به عنوان مهد کودک, توالت, شربت خانه و پناهگاه. اما راکت به woodrats ایجاد در ساخت و ساز می تواند به عنوان یک فانوس دریایی خانگی برای نزدیکی گربه. در اواسط 2000s DeGayner و برادر خود سعی در حل این مشکل با ارائه woodrats مصنوعی در لانه. اگر برادران نمی تواند از بین بردن گربه تهدید آنها حداقل می تواند کمک به کاهش برخی از تاثیر آن. آنها حذف قسمتهای داخلی از یک دور انداخته جت اسکی repurposing بدنه به عنوان یک زیستگاه. Woodrats نقل مکان کرد و در تقریبا بلافاصله افزایش ساختار با چوب در طول زمان است. برادران مشتاقانه به جمع آوری بیشتر از شناور.

کمک های بشر به گونه های در خطر انقراض است که در حفاظت از محیط زیست. یارو می خواهد برای دیدن چگونه این faux châteaus تحت تاثیر قرار woodrats’ شانس تبدیل شدن به یک گربه شام. این مطالعه می تواند اطلاعات ارزشمندی را به دیگر اياد که با هدف محافظت از آسیب پذیر جمعیت حیوانات از گربه وحشی.

در یک سرد صبح یارو و DeGayner cruised دو خط بزرگراه که bisects دریاچه تمساح مسلح با یک لیست از لانه سایت را بررسی کنید. برای اولین بار بود که لانه 427. این multigeneration woodrat خانه است و فقط چند صد متری از یک جاده شلوغ است اما این سایت در نزدیک به یک دیوار غیر قابل نفوذ سبز که چلچله هر گونه ترافیک برای تلفن های موبایل. این خانواده از woodrats ساخته شده است خانه خود در اطراف بدنه بی سرپرست دریا-دوو که DeGayner برادران کشیده بود در بیش از یک دهه قبل است. این woodrats تزئین آن را با پوسته حلزون, Sharpie کلاه و ناف طناب از ارتفاع.

وقتی یارو دیدم که ورود به لانه 427 جاروب شده بود روشن از برگ و گرفتاری—یک نشانه روشن است که وجود دارد woodrats داخل—او به DeGayner یک thumbs-up. “این یکی خوب,” او گفت:. بعد از چند ساعت این دو تکرار این روند رو به بالا از 20 بار گاهی اوقات جشن نشانه هایی از زندگی و گاهی تاسف خالی پوسته. خیزان در سایه فقط چند پا از ترافیک عجله گذشته در بزرگراه یارو با اشاره به چندپاره و فاقد تأثیرگذاری پشته میله های—جدید لانه او تا به حال دیده اند ، “این بسیار نیست,” او گفت: “اما آن وجود دارد.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort mobil ödeme bozdursu tesisatçısıbuy verified stripe accounthtml nullednulled themesCialisFiyatlarısportsurgeseks filmi izlegreat rhino oynabuy wise accountAviator Sinyal HilesiElexbettulipbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmetesisatçıpoultry processingpoultry processingMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmabomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma Beylikdüzü Evden Eve Nakliyattropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynaaviator oynatombala oyna doğal taş kolye