می تواند ما را واقعا توسعه امن و موثر Coronavirus واکسن?

در صورت هر گونه بیماری عفونی شیوع ذهن ما تبدیل به واکسن—و آنها این کار را به دلیل خوب است. آنها امن و نسبتا گران قیمت است و باید به خوبی کار می کرد برای بیماری ها از جمله آبله فلج اطفال و تب زرد و اخیرا ابولا.

خواهد واکسن آمده به راحتی برای رمان coronavirus? پاسخ این است که شاید بله شاید نه. “شاید بله” می آید از این مشاهده است که در مطالعات حیوانی coronaviruses تحریک پاسخ ایمنی قوی است که به نظر می رسد قادر به ضربه زدن به ویروس. بازیابی از COVID-19 ممکن است در بخش های بزرگ به دلیل موثر پاسخ ایمنی است. این “شاید” می آید از شواهد فقط به عنوان قوی حداقل با زودتر سارس و ویروس MERS که ایمنی طبیعی به این ویروس ها کوتاه مدت است. در واقع برخی از حیوانات می تواند reinfected با همان فشار است که باعث عفونت در وهله اول.

این افزایش بیشتر سوالات مهم با به همان اندازه مبهم پاسخ. اگر یک واکسن می کند و ثابت می شود موثر خواهد بود موثر برای زمانی است ؟ در این نقطه ما نمی تواند مطمئن باشد. چه مدت طول خواهد آن را برای توسعه در وهله اول ؟ ما می تواند امید, اما ما نمی تواند مطمئن باشد که از آن خواهد شد به سرعت در حال توسعه.

برای درک بهتر این مهم است به درک که چگونه بدن محافظت از خود را از حمله به موجودات زنده.

چگونه بدن خود را از شما محافظت از بیماری

خاص فیزیکی و شیمیایی موانع—پوست و مخاط معده اسید—محافظت از بدن در برابر عفونت در سراسر ساعت. اولین خط دفاع ذاتی ایمنی فوری و غیر اختصاصی سیستم ایمنی بدن در پاسخ به انبوه خارجی ویروس ها و باکتری ها و یا پاتوژن ما روبرو می شوند هر ساعت از هر روز. این شامل defensins باستان ضد میکروبی پروتئین است که بسیج سلولی مسیر در مبارزه با عوامل بیماری زا و ماکروفاژها سلول های سفید خون که تمیز کردن و بلعیدن همه چیز خارجی است. هدف نهایی ذاتی واکنش سیستم ایمنی بدن است که به طور گسترده موثر است. در این راستا معمولا موفق اما نه همیشه.

دومین خط دفاع تطبیقی ایمنی موجب آن بدن توسعه طولانی مدت پاسخ های محافظ خاص به آنچه که آن را قبل از دیده می شود. آن weaponizes دو شاخه از سیستم ایمنی بدن: بادی-تولید سلولهای B و سلولهای T که حمله و کشتن تهاجم میکروارگانیسم ها یا سلول های آسیب دیده توسط این میکروارگانیسم ها. در بسیاری از موارد تطبیقی ایمنی به یک بیماری طولانی-زندگی—گاهی اوقات به مدت یک عمر اغلب ماندگار 10 سال یا بیشتر. بار دیگر پاسخ ایمنی کوتاه مدت است که به نظر می رسد این مورد در آزمایش های اولیه با رمان coronavirus.

هر کسی نمی تواند تحمل به سوار کردن دو تا هشت هفته طول می کشد برای ایمنی تطبیقی به فاز به اتمام—که جایی است که واکسیناسیون در می آید. واکسن پیشگیری از بیماری با شبیه سازی عفونت, آموزش, سیستم ایمنی بدن, به رسمیت شناختن, به یاد داشته باشید و مبارزه داده شده پاتوژن واقعی قبل از عفونت رخ می دهد. به جای رها کردن بدخیم موجودات زنده به بدن یک واکسن ایجاد ایمنی با استفاده از آنتی ژن های تقریبا بی ضرر مولکول که ساکن در بیماری زا سطوح. آنتی ژن های خارجی به اندازه کافی باعث تولید آنتی بادی اما نه به اندازه کافی خطرناک است به علت بیماری. با تشکر از واکسیناسیون آنچه که بدن به طور معمول یادگیری راه سخت—به طور غیر منتظره به شدت در هزینه آن را می تواند جذب تحت شرایط کنترل شده با سهولت نسبی.

انواع واکسن

وجود دارد راه های بسیاری برای توسعه یک واکسن است که با موفقیت مانع بیماری های عفونی. اولین بار بود که اختراع آبله واکسن استفاده می شود زندگی می کنند vaccinia ویروس—یکی به اندازه کافی شبیه به اصلی عامل عفونی, اما نه کاملا. بر خلاف آن بیماری زا آمریکا که به کشته شدن حدود 300 میلیون نفر در آن اوج که vaccinia ویروس ایجاد می شود فقط علائم خفیف در افراد سالم. این روش می تواند تکرار با شناسایی یک “lookalike” ویروس که باعث مورد نظر پاسخ ایمنی در واقع بدون تحمیل بیماری است.

یک حدت سویه از ویروس استفاده می شود برای توسعه واکسن تب زرد است یکی دیگر از گزینه است. از آنجا که این ویروس هنوز زنده است, البته تضعیف آن می دهد بدن ماندگار آموزش و پرورش در مورد نحوه خنثی کردن آن است. محافظ ایمنی است که در نتیجه می تواند در دهه گذشته. مشکل اصلی با این نوع از واکسن است که هر کس دارای یک سیستم ایمنی سالم به اندازه کافی برای رسیدگی به این ویروس زنده, مهم نیست چقدر ضعیف آن تبدیل شده است.

در کشته واکسن مانند واکسن فلج اطفال ویروس شده است ، و در نتیجه نمی تواند خود را تکثیر معنی چند دوز معمولا باید اداره در طول زمان است.

زير واکسن مانند کسانی که در دسترس برای هپاتیت B و ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) تزریق قطعات خاص از ویروس به عضلات است. آنها معمولا اداره کمکی به تقویت کننده عکس های استراتژیک که سیل محل تزریق با سلول های ایمنی با ایجاد التهاب است. بر خلاف دیگر انواع واکسن که می تواند باعث عوارض و یا حتی مرگ در افراد مبتلا به مزمن immunodeficiencies یا دیگر بیماریهای همراه تقریبا هر کس می تواند پاسخ ایمنی باعث واکسن زير.

به ایمن ارائه ویروسی قطعه است که تشکیل یک واکسن زير دانشمندان تصفیه پروتئین ترکیبات و قرار دادن آنها را به یک ویروس بی ضرر یک به مقصد نه برای زنده ماندن یک سفر خطرناک از طریق بدن انسان است. شناخته شده به عنوان ناقل های ویروسی, این استفاده می شود برای ایجاد ابولا واکسن. در مورد رمان coronavirus مثلا آدنوويروس بردار را به یک انتخاب مناسب.

برای سال های بسیاری از شرکت های زیست فناوری باید تلاش ناموفق برای تولید واکسن ژنتیکی است که با استفاده از کد ژنتیکی در ازای ویروس واقعی و یا قطعات آن فرد.

یکی از برجسته COVID-19 کانديد واکسن مبتنی بر RNA که این ویروس با استفاده از آن به عنوان کد ژنتیکی ((باشه؟)); این اثبات نشده هنوز. چون ما در منطقه از, ناشناخته, ما نمی دانیم که واکسن نوع کار خواهد کرد و بهترین استراتژی این است که سعی کنید همه آنها را نصب و استقرار یک تلاش عظیم است که خوشبختانه در حال حاضر در جریان است.

چرا واکسن توسعه طول می کشد تا زمانی

چرا Anthony Fauci می گویند که آن را می تواند 18 ماه به تولید امن و به طور کامل عملکرد واکسن? مشکل این است که پیدا کردن یک واکسن است که با این نسخهها کار در برابر یک بیماری خاص در یک طرف و برای همه بشریت ، این است که چرا واکسن توسعه به طور معمول درآمد حاصل در سرعت خنک نسبت به دیگر محصولات دارویی—نه برای عدم تلاش یا نوآوری اما به دلیل ایمنی باید ثابت فراتر از سایه شک است.

داروهای درمانی به طور کلی تجویز شده برای افراد بیمار به عنوان مورد نیاز; واکسن به طور کلی با توجه به افراد سالم یکهو. در آن طول می کشد یک زن و شوهر روز برای دانشمندان تجویز درمان های تجربی به بستری coronavirus بیماران برای تعیین ایمنی و اثر بخشی آنان تزریق واکسن به عنوان و در عین حال تاثیر پذیری از افراد مورد آزمایش را می توان سال است. اضافه کردن multipronged چالش تولید و توزیع یک بسته بندی خوب در یک نوسان بازار جهانی عامل در حدود صدها میلیون دلار در هزینه و voila—شما ببینید که چرا بسیاری از کارشناسان شک ما باید یک COVID-19 واکسن در اوایل پاییز امسال.

ما می دانیم که برخی از پاسخ آنتی بادی را در واقع می تواند یک بیماری بدتر است. این ثابت می تواند در این مورد اخیرا برای ویروس دانگ در فیلیپین وجود دارد و برخی از اشاره است که مسائل از این نوع خواهد بوجود می آیند با رمان coronavirus. اگر یک واکسن است که به اداره به بخش قابل ملاحظه ای از جمعیت انسانی آن می افتد و ما را به ادامه با نهایت احتیاط. ما هنوز هم باید حرکت به همان سرعتی که ما می توانیم با به عنوان بسیاری از منابع به عنوان ما می توانیم اما ما باید در انجام این کار دقت و یا خطر تشدید گسترش از زمان همه گیر.

ما نیاز به دقت تست ده ها تن از واکسن نامزدها در حال اجرا برای پیدا کردن یکی که کار می کند و آن را جدی بودجه. به طور متوسط ممکن است هزینه 25.000 دلار یا بیشتر در هر شرکت کننده به قرار دادن یک واکسن از طریق آزمایش های بالینی. آن را نیز ممکن است به ده ها هزار نفر از شرکت کنندگان به اطمینان حاصل شود که کانديد واکسن موثر و امن است. که به معنی آن را هزینه بیش از 250 میلیون دلار فقط برای جذب مردم برای یک واکسن نامزد شده است. ضرب که 250 میلیون دلار 10—حداقل تعداد واکسن نظر من که باید در رسیدن به این مرحله علاوه بر هزینه های تحقیق و توسعه فرآیند تولید و در مجموع می تواند جایی در محله 10 میلیارد.

حتی 10 میلیارد دلار خواهد بود قیمت پایین به پرداخت هزینه برای توسعه یک وسیله برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر است که فلج اقتصاد در سراسر جهان است. مهم نیست که چقدر پول در حال توسعه قابل دوام واکسن طول می کشد به ارزش آن خواهد شد. ما نمی توانیم به.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>