می توانید پیوند مدفوع ویروس ها در درمان چاقی و دیابت ؟

مدفوع پیوند با تنها ویروس ها نشان می دهد وعده برای درمان چاقی و دیابت نوع 2 است.

در حال حاضر مدفوع پیوند یک گزینه برای درمان انواع خاصی از آنتی بیوتیک مقاوم در برابر اسهال شده اند و تلاش برای درمان بیماری التهابی روده است.

در این مطالعه موش چاق با شیوه زندگی ناسالم به دست آورد به طور قابل توجهی کمتر وزن و اجتناب از بیماری دیابت نوع 2 زمانی که آنها دریافت ویروس از پیوند مدفوع از تکیه موش.

در سال های اخیر پیوند مدفوع از اهداکنندگان سالم برای بیماران مبتلا به بیمار باید تبدیل به یک روش محبوب برای درمان یک نوع جدی از اسهال ناشی از باکتری Clostridioides difficile در انسان است. اخیر محاکمه در موش نشان می دهد که درمان مشابه که پیوند تنها ویروس در مدفوع ممکن است کمک به افراد مبتلا به چاقی و دیابت نوع 2 است. اکثر ذرات ویروس منتقل می باکتریوفاژها—ویروس است که به طور خاص حمله باکتری و نه انسان.

“هنگامی که ما در انتقال ذرات ویروس از مدفوع تکیه به موش چاق و آنهایی که این موش چاق قرار داده و به طور قابل توجهی وزن کمتر در مقایسه با کسانی که نمی دریافت پیوند مدفوع می گوید:” نویسنده ارشد این مطالعه دنیس Sandris نیلسن استاد در دانشگاه کپنهاگ مواد غذایی وزارت علوم.

این روش همچنین به نظر می رسد برای محافظت موش ها در برابر ابتلا به عدم تحمل گلوکز (یک مشخصه دیابت نوع 2) یک بیماری است که مانع از درستی جذب قند. این آزمایش نشان داد که این موش چاق که دریافت روده ویروس پیوند از تکیه موش در واکنش به یک شات از گلوکز هیچ متفاوت از ناب هستند.

“در موش چاق در چربی بالا, رژیم غذایی که دریافت نمی virus پیوند ما مشاهده کاهش تحمل گلوکز است که پیشرو از دیابت است. بنابراین ما باید تحت تاثیر میکروبیوم روده در چنین راهی است که موش ها با شیوه زندگی ناسالم توسعه نیست برخی از بیماری های رایج باعث شده رژیم غذایی فقیر” توضیح می دهد که دانشجوی دکترا Torben Sølbeck راسموسن نویسنده اول این مطالعه.

او تاکید می کند که این روش به تنهایی راه حل است و تغییر در رژیم غذایی باید همراه با آن. بعلاوه درمان احتمالا نمی تواند هدفمند در چاقی, اما بیشتر نسبت به جدی ترین موارد است.

این قابل درک است که چاقی و دیابت نوع 2 مرتبط با عدم تعادل در میکروبیوم دستگاه گوارش, همچنین شناخته شده به عنوان فلور روده. در سال های اخیر تحقیقات نشان داده است که ترکیب ویروس در روده نقش حیاتی در تعادل این میکروبیوم.

“در اینجا ما یک وسیله recuperating تعادل با تیراندازی از دست رفته ذرات ویروس به سیستم می گوید:” Nielsen.

محققان استخراج مدفوع از موش های تغذیه استاندارد کم چربی رژیم غذایی بیش از یک دوره از زمان. مدفوع فیلتر شد به طوری که تمام باکتری زنده شد طبقه بندی شده اند در حالی که این ویروس ذرات—عمدتا باکتریوفاژها—متمرکز بودند. ویروس ها پیوند شد از طریق یک لوله به موش هایی که تا به حال شده است در رژیم غذایی با چربی بالا به مدت شش هفته. موش ها ادامه چرب رژیم غذایی برای شش هفته. سپس محققان موش ها پس از یک آزمایش قند خون و اندازه گیری وزن به دست آورید.

مطالعه آدرس یکی از مشکلات فعلی با مدفوع پیوند. امروز مدفوع پیوند در یک فیلتر نشده, فرم در اعتقاد به این که این باکتری های روده هستند که بیشتر موثر است. اما در موارد نادر, روش تولید عوارض جانبی که روش سهوا پیوند بیماری از طریق پیوند مدفوع باکتری است. یک بیمار در ایالات متحده درگذشت از چنین رخداد سال گذشته است.

“مطالعه ما نشان می دهد که وجود دارد این است که یک اثر پس از باکتری زنده شده اند فیلتر شده از مدفوع. بنابراین در درجه اول ویروس ذرات منتقل می شوند. این روش امن تر می گوید:” Nielsen.

او انتظار دارد که آن را چند سال قبل از این روش می توان به طور گسترده مستقر شده اند. آزمایش های بیشتر نیاز دارد و بدیهی است که آزمایش های انسانی نیز هست.

“موش ها گام اول است. اما از آنجا که یافته ها نشان می دهد که آن را در انسان است که در آینده. امید ما این است که در دراز مدت به خوبی تعریف شده کوکتل باکتریوفاژ را می توان توسعه یافته است که حداقل خطر عوارض جانبی” نتیجه گیری Nielsen.

اضافی محققان دانشگاه کپنهاگ و امپریال کالج لندن کمک به این کار که به نظر می رسد در مجله Gut.

دانمارکی شورای پژوهش مستقل کار پشتیبانی می کند.

منبع: دانشگاه کپنهاگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>