می توانید این نشانگر پرچم اوتیسم در نوزادان ؟

یک نشانگر در نوزادان ممکن است سیگنال اختلال طیف اوتیسم ماه و یا حتی سال قبل از علائم و یا تشخیص بر اساس یک مطالعه جدید.

محققان دریافتند که نوزادان مبتلا به اوتیسم در دوران کودکی تا به حال سطوح بسیار پایین از یک نوروپپتید در ارتباط با اختلال در مایع مغزی نخاعی.

کارشناسان می گویند قبلا یک کودک مبتلا به اختلال طیف اوتیسم هر چه زودتر مداخله می توانید شروع به کمک به جلوگیری از اثرات منفی این اختلال مانند اجتماعی و ارتباطات چالش است.

اما از آن آسان است برای شناسایی اوتیسم قبل از علائم ظاهر می شود زیرا خون یا تست های ژنتیکی است که می تواند پرچم این بیماری وجود ندارد.

“اوتیسم در حال حاضر تشخیص داده behaviorally به طور عمده در کودکان سنین دو تا چهار سال, اما این یافته جدید نشان می دهد که ما ممکن است قادر به بهتر پیش بینی کند که نوزادان را در توسعه این اختلال به عنوان کودکان می گوید:” جان N. Constantino استاد روانپزشکی و اطفال در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس و co-محقق ارشد این مقاله در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

“این نوروپپتید نشانگر طولانی predates علائم بالینی و در صورت تایید آن می تواند به ما اجازه می دهد برای شروع مداخلات بسیار زودتر در کودکان خواهد شد که به توسعه مشکلات بیشتر باز امکان دارویی استراتژی برای افزایش نوروپپتید سطوح و به طور بالقوه برای جلوگیری از برخی از مشکلات مرتبط با آنهاست.”

اوتیسم نشانگر و خطر

برای این مطالعه محققان به بررسی مایع مغزی نخاعی نمونه های جمع آوری شده طی سالهای زیادی گروهی از تب نوزادان برای مراقبت در سنت لوئیس بیمارستان کودکان دو دهه پیش. دانشمندان مشخص شد که نوزادان نمونهها به سطوح بسیار پایین از نوروپپتید تا به حال به طور قابل توجهی احتمال بالاتر برای دریافت اوتیسم تشخیص بعد از آن در دوران کودکی است.

Neuropeptides کوتاه زنجیره ای از اسیدهای آمینه است. محققان در حال حاضر مشکوک به سطوح پایین تر از نوروپپتید شناسایی شده در این مطالعه—آرژینین وازوپرسین در کودکان مبتلا به اوتیسم.

Constantino مدیر بخش روانپزشکی کودک و نوجوان می گوید که تحقیقات در ارتباط تغییرات در آرژینین وازوپرسین و اکسی توسین, هورمون دیگری با اختلال طیف اوتیسم اما مطالعه جدید ارائه می دهد اولین مدرکی است که سطح یکی از هورمون های غیر طبیعی هستند بنابراین در اوایل زندگی است.

اندازه گیری نوروپپتید ممکن است ارائه یک شاخص است که کودکان دارای بالاترین خطر ابتلا به اوتیسم ،

این بررسی شامل 913 نوزادان با تب که مایع مغزی نخاعی محققان مورد بررسی قرار گرفت و هیچ نشانگر مننژيت. محققان ذخیره شده و ذخیره شده مانده مایع نخاعی.

شامل آن دسته از نمونه مایع مغزی نخاعی از نه کودکان که در ادامه برای دریافت اوتیسم تشخیص است. محققان در مقایسه با کسانی که نه نمونه به نمونه از 17 – سن و جنس همسان کودکانی که نمی دریافت اوتیسم تشخیص است.

نه کودکان تشخیص داده شد بعد از آن در دوران کودکی تا به حال سطح قابل توجهی پایین تر از آرژینین وازوپرسین به عنوان نوزادان از 17 که نمی رفتن به دریافت یک تشخیص برای اختلال.

“این بیولوژیکی جدید سرنخی از نادر و بی سابقه ای مجموعه ای از نوزاد انسان مایع نخاعی نمونه باید به دنبال اعداد بزرگتر از کودکان می گوید:” co-محقق ارشد Karen J. Parker, دانشیار و دانشیار صندلی روانپزشکی و علوم رفتاری در دانشگاه استنفورد.

“با توجه به هم ترازی از این یافته ها با مطالعات انجام شده در کودکان بزرگتر و در پستانداران غیرانسان ما می خواهیم به درک که چرا این نوروپپتید ممکن است چنین مشخص شده پيش بينی کننده ارتباط با توسعه اختلال طیف اوتیسم به دلیل آن به نظر می رسد می شود بسیار پیش بینی از آینده خطر است.”

آنچه در مورد ‘زن اثر حفاظتی’?

پارکر و Constantino طرح یک مطالعه بزرگتر برای جمع آوری مایع مغزی نخاعی از نوزادان و اندازه گیری سطح خود را neuropeptides به ببینید که آیا آنها می توانند تکثیر یافته از این کوچکتر مطالعه است.

اندازه گیری این اوتیسم بيومارکرهای در حالی که ردیابی یک کودک حرکات چشم, موتور, اختلال بیش فعالی علائم و عوامل خطر دیگر می تواند به پزشکان در یک تصویر واضح تر از آن کودکان را بالاترین خطر برای رفتن به توسعه اوتیسم و اجازه می دهد مداخلات بسیار پیش از آن در زندگی است.

در ضمن در یک مطالعه جداگانه Constantino نیز یافت می شود که برخی از آنها دست بالا یک ترسید شاخص خطر ابتلا به اوتیسم به نوزادان.

تعدادی از خانواده و مطالعات ژنتیکی بیش از یک دهه گذشته تولید شده اند یک نظریه است که یک “زن محافظ اثر” توضیح می دهد که تلفظ 3:1 مرد به زن نسبت جنسی در اوتیسم. به عبارت دیگر زنان ممکن است نسبی حفاظت از اوتیسم در مقایسه با مردان حتی اگر هر دو مردان و زنان مشابه استعداد ژنتیکی.

نظریه تولید شده نگرانی گسترده که بی ریا خواهران از افراد مبتلا به اوتیسم ممکن است احتمال انتقال ژنتیکی خطر ابتلا به اوتیسم را به فرزندان خود.

همراه با محققان موسسه کارولینسکا در سوئد دانشکده پزشکی Icahn در Mt. سینا در نیویورک و چینی دانشگاه هنگ کنگ Constantino تجزیه و تحلیل داده ها از دو نسل رجیستری جمعیت در سوئد به ارائه اولین-گزارش برآورد خطر در میان فرزندان از بزرگسالانی که خواهران و برادران فرد مبتلا به اوتیسم.

محققان دریافتند که کودکان از خواهران از افراد مبتلا به اوتیسم ندارد و به میزان قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به این اختلال مبتلا از فرزندان برادران از افراد مبتلا به اوتیسم. خطر ابتلا به هر دو است و 2 درصد به 3 درصد و یا حدود 10 برابر کمتر از آنچه قبلا می ترسید می ترسید برای خواهران.

سوئد مطالعه منتشر شده در مجله Biological Psychiatry, درگیر حدود 850,000 کودکان متولد شده از سال 2003 از طریق 2012.

“این یافته ها نشان می دهد که اوتیسم نسبت جنسی است و بیشتر تابعی از مرد بودن و حساس تر به استعداد ژنتیکی عوامل اوتیسم به جای زنان در حال محافظت” Constantino می گوید.

“است که معانی مهمی برای طراحی از مطالعات که به دنبال عواملی که در نتیجه نامتناسب خطر ابتلا به اوتیسم و اختلالات تکاملی در پسران است.”

این یونیس کندی شرایور موسسه ملی بهداشت کودکان و توسعه انسانی از موسسه ملی بهداشت روان از موسسه ملی بهداشت و دانشگاه استنفورد بخش روانپزشکی بودجه کار می کنند.

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>