می تواند سپر ایمنی کمک به بازگرداندن کسب و کار به عنوان معمول ؟

تعدادی از بهبود COVID-19 بيمار ممکن است کلید به هدف به حداقل رساندن بیماری همه گیر است عفونت رای به عنوان پناهگاه در محل سفارشات بلند, محققان می گویند.

فرض ایمنی از کسانی که از بهبود عفونت می تواند به آنها اجازه می دهد با خیال راحت جایگزین برای افراد مستعد در برخی بالا-تماس با مشاغل مانند بهداشت و درمان. لقب “سپر ایمنی” پیش بینی حفاظت در برابر کوتاه مدت عفونت مجدد می تواند اجازه می دهد بهبود بیماران به گسترش تعاملات خود را با آلوده و افراد مستعد به طور بالقوه کاهش کلی نرخ انتقال زمانی که فعل و انفعالات مجاز به گسترش است.

جدید, مدل سازی, ویروس’ رفتار نشان می دهد که مداخله مبتنی بر سپر ایمنی می تواند به کاهش خطر اجازه می دهد سطح بالاتری از تعامل انسانی مورد نیاز برای حمایت از گسترش فعالیت های اقتصادی است. تعدادی از آمریکایی ها آلوده رمان coronavirus است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر از آنچه است که رسما گزارش داده است که می تواند خبر خوبی برای تلاش به استفاده از آنها فرض ایمنی برای محافظت از جامعه بزرگتر.

با این حال و با وجود هشدارهای مهم به استراتژی است. برای اولین بار است که در این مدت از ایمنی نسبت به عفونت مجدد توسط SARS-CoV-2 ناشناخته باقی می ماند; اما افرادی که جان سالم به عفونت های مربوط به عفونت های ویروسی شبیه به سارس بود مداوم آنتی بادی برای حدود دو سال و کسانی که جان سالم به عفونت MERS تا به حال شواهد ایمنی در حدود سه سال است. مسئله دوم این است که تعیین در مقیاس وسیع که دارای آنتی بادی است که ممکن است آنها را از coronavirus نیاز به یک سطح قابل تست سرولوژی هنوز در دسترس در ایالات متحده است.

“مدل ما توصیف راه های که در آن سرولوژی استفاده می شود برای شناسایی افرادی که آلوده شده اند و بهبود از COVID-19 می تواند کمک به هر دو کاهش آینده انتقال و پرورش افزایش تعامل اقتصادی می گوید:” جاشوا Weitz استاد در دانشکده علوم زیستی و مدیر موسس رشته ای دکترا در کمی Biosciences در گرجستان موسسه فن آوری است.

“ایده این است که به فکر می کنم در مورد چگونه شناسایی بهبود افراد می تواند کمک به خدمت جمعی خوب با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده در خنثی سازی آنتی بادی در راه های جدید است.”

سپر ایمنی حالات

شرح مقاله مدل سازی پشت مفهوم سپر ایمنی به نظر می رسد در مجله Nature Medicine. یک تیم از محققان از Georgia Tech, دانشگاه پرینستون و دانشگاه مک مستر مطالعه پتانسیل اثرات احتمالی ایمنی در میان بهبود افراد با استفاده از یک مدل محاسباتی از COVID-19 اپیدمیولوژیک دینامیک ساختمان بر یک SEIR (حساس-exposed-عفونی-بهبود) چارچوب است.

در یک جمعیت 10 میلیون نفر از شهروندان برای مثال در مدل پیش بینی کرد که در بدترین شرایط انتقال سناریوی اجرای متوسط محافظ استراتژی می تواند کمک به کاهش مرگ و میر ناشی از 71,000 به 58,000 در حالی که پیشرفته محافظ طرح می تواند در کاهش مرگ و میر ناشی از 71,000 به 20 ، 000. این مدل همچنین نشان می دهد که محافظ می تواند به افزایش اثرات اجتماعی فاصله استراتژی است که ممکن است در محل باقی می ماند هنگامی که سطوح بالاتری از فعالیت های اقتصادی از سر گرفت.

شناسایی افرادی که محافظ آنتی بادی در برابر رمان coronavirus را آغاز کرده است تنها به تازگی است. آنتی بادی آزمایش نیست 100% خاص بنحوی که آزمون می تواند منجر به مثبت کاذب. اما هدف استفاده از آنتی بادی آزمایش در گروه با افزایش قرار گرفتن در معرض منجر به افزایش در ارزش اخباری مثبت حتی با ناقص انجام شد. این سرولوژی آنتی بادی آزمایش متفاوت از گسترده واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) تست انجام می شود برای تعیین اینکه آیا مردم به طور جدی با این ویروس آلوده.

در میان متخصصان مراقبت های بهداشتی سرولوژی تست می تواند بهبود شناسایی افرادی که ممکن است پس از آن قادر به ارتباط برقرار کردن با بیماران با کاهش نگرانی برای عفونت است. دیگر بهبود افراد می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به کاهش خطر انتقال در خانه های سالمندان, مواد غذایی, خدمات, صنعت, اورژانس های پزشکی, خدمات مواد غذایی و فروشگاه های خرده فروشی و دیگر ضروری عملیات. در سراسر جامعه نسبتا کوچک تعدادی از افراد با ایمنی می تواند جایگزین برای افرادی که ایمنی وضعیت شناخته شده نیست; کاهش خطر انتقال هر دو برای بهبود افراد و کسانی که باقی می ماند immunologically ساده و بی تکلف.

“ما می خواهم به فکر می کنم در مورد سرولوژی به عنوان یک مداخله” Weitz می گوید. “پیدا کردن است که سیستم ایمنی به coronavirus می تواند یک تفاوت بزرگ در تلاش برای کاهش این خطر برای افرادی که می تواند آسیب پذیر با تعامل با کسی که می تواند با تصویب این بیماری است.”

تست سرولوژی برای شناسایی کسانی که با ایمنی ممکن است شروع با کارکنان بهداشتی درمانی که ممکن است احتمال بیشتری برای آلوده شده است coronavirus به دلیل قرار گرفتن در معرض آلوده افراد Weitz می گوید. از آنجا که بسیاری از عفونتهای تولید نمی متمایز COVID-19 علائم این احتمال وجود دارد که بسیاری از مردم از بهبود از بیماری بدون دانستن آنها تا به حال آن را به حال به طور بالقوه گسترش استخر از بهبود افراد.

“ممکن است عمیق تر از افرادی که کمک می کند در درون خود زمینه و سایر زمینه های تخصصی به منظور کاهش انتقال” Weitz می گوید. “واقعیت این است که مردم در داخل بالا-تماس با شغل احتمالا به احتمال زیاد به شيوع بيشتر عفونت از گروه های دیگر.”

حریم خصوصی و شخصی در معرض خطر

اما با استفاده از آنتی بادی اطلاعات در مورد افراد را ایجاد پتانسیل مسائل مربوط به حریم خصوصی و نیاز است که آن دسته از افراد تصمیم گیری آگاهانه در مورد پذیرش خطرات اضافی برای خوب بیشتر از جامعه است.

“آنچه در این مدل می گوید که اگر ما می تواند به شناسایی افرادی که سیستم ایمنی هستند این احتمال وجود دارد که برخی از افراد نمی خواهد که به کاهش سطح خود را از تعامل با دیگران چرا که تعامل خواهد بود کمتر مخاطره آمیز است.” “به جای تلاش برای حفظ کاهش تعاملات است که مفید برای کاهش انتقال اما بد برای آنچه در آن می کند برای اقتصاد ما ممکن است قادر به حفظ تعاملات در حالی که کاهش خطر در ترکیب با دیگر روش کاهش.”

در نهایت پرداختن به همه گیر خواهد شد و نیاز به توسعه و تولید انبوه واکسن است که می تواند به افزایش سطح ایمنی فراتر از 60 درصد در جمعیت عمومی است. تا زمانی که در دسترس است Weitz معتقد است که سپر ایمنی می تواند تبدیل به بخشی از این رویکرد را به چالش.

“ما لازم نیست که یک گلوله نقره ای” او می گوید. “تا زمانی که ما یک واکسن ما را مجبور به استفاده از ترکیبی از استراتژی های کنترل COVID-19 و سپر ایمنی است که به طور بالقوه یکی از آنها است.”

برای حمایت از این تحقیقات از سایمونز پایه ارتش پژوهش دفتر موسسه ملی بهداشت و بنیاد ملی علوم. هر یافته ها نتیجه گیری و توصیه ها کسانی هستند که از نویسندگان و نه لزوما از حمایت سازمان.

منبع: Georgia Tech

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>