می remdesivir درمان COVID-19 موثر است ؟

در هفته آینده ما باید به دیدن نتایج از یک کارآزمایی بالینی یک دارو به نام remdesivir.

محققان در تگزاس A&M دانشگاه آزمایشگاه Wenshe ری لیو برای اولین بار به شناسایی داروی ضد ویروسی remdesivir به عنوان یک ماندگار پزشکی برای درمان COVID-19 در تحقیقات از اواخر ماه ژانویه است. این دارو در اصل در پاسخ به 2014 ابولا بیماری همه گیر.

در پی این رمان coronavirus همه گیر لیو و تحقیقات خود را در تیم باید تمرکز خود را در آزمایشگاه تنها در جستجوی مواد مخدر برای درمان COVID-19.

به عنوان یک ماده شیمیایی زیست شناس و متخصص در شیمی دارویی لیو اولیه هدف تحقیقاتی سرطان است. اما مستند ووهان و دو موارد تشخیص داده شده در ایالات متحده او را وادار به تمرکز آزمایشگاه خود را در coronavirus.

“انگیزه که ما سوار شد و با عجله در برابر زمان برای پیدا کردن داروهای جایگزین که ممکن است قرار داده می شود استفاده کنید برای مبارزه با ویروس زمانی که گسترش آن به آمریکا” لیو می گوید.

محققان در حال کار برای توسعه مواد مخدر است که می تواند به جلوگیری از SARS-CoV-2—ویروس است که باعث COVID-19—و دیگر coronaviruses از تکرار هنگامی که در داخل سلول های انسان است. آنها همچنین به بررسی نحوه مقابله با اثر ویروس ها در پلاسمای انسانی.

لیو می گوید گروه او ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی در یک زمان بسیار کوتاه به سمت هدف نهایی خود را: به فشار یک COVID-19 نامزد مواد مخدر به بالینی و بالینی تست قبل از همه گیر فروکش.

“به اندازه کافی وجود دارد دانش علمی برای این گروه از ویروس ها و ما قادر خواهد بود برای پیدا کردن درمان,” او می گوید.

Remdesivir در حال آزمایش حداقل پنج آزمایشات بالینی در مقیاس بزرگ در سراسر جهان و نیز تحویل داده شده است به برخی از بیماران از جمله اولین و شناخته شده ما مورد تایید 21 ژانویه در واشنگتن است. که بیمار بهبود پس از استفاده مهربان از remdesivir.

در حالی که لیو می گوید او همچنان متقاعد شده آن درمان مناسب او اخطار می دهد که موفقیت نباید به عنوان یک شات رویکرد با توجه به چنین swift-هدف در حال حرکت به عنوان COVID-19.

“Remdesivir است که هنوز هم بهترین و احتمالا تنها گزینه برای هدف قرار دادن ویروس به طور مستقیم در بیماران,” او می گوید.

با ما کارآزمایی بالینی مجموعه تا پایان این هفته لیو خوشبین است که نتایج نهایی منتشر شد در هفته آینده را برای خود صحبت می کنند. اما با remdesivir آماده می شود تنها مورد تایید دارو برای درمان COVID-19 آن در مقیاس بزرگ استفاده خواهد شد رخ می دهد و برخی مواد مخدر-مقاوم در برابر ویروس گونه خواهد شد.

“در این مرحله جامعه علمی نیاز به آماده شدن برای بدترین و کار را به دیگر گزینه های درمان به مقدم” او می گوید:, و اضافه کرد که در حالی که وجود داشته اند نتایج مثبت از آزمونهای hydroxychloroquinine اضافی و گزینه های مورد نیاز هستند.

وقتی که می آید به ویروسی جهش و گزارش ها که چندین گونه از این ویروس وجود دارد لیو deferrs به پزشکان اما اذعان کرد که آن را تبدیل به بیشتر بكوبد.

“این عفونت از گونه اصلی نشان داده شده در ووهان بود به عنوان بالا به عنوان آنچه که ما مشاهده کردیم که برای زمان کرنش در ما,” او می گوید.

حمایت از تحقیق و پژوهش می آید از Texas A&M کشف مواد مخدر در آزمایشگاه و همچنین موسسه ملی سلامت پیشگیری از سرطان و موسسه تحقیقات تگزاس و ولش کمک های مالی بنیاد در ابتدا برای ارائه لیو گروه زمینه ای مرتبط با سرطان پژوهش است.

منبع: Texas A&M University

اصلی مطالعه DOI: 10.1002/cbic.202000047

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>