می پنوماتیک فشرده سازی به شما کمک کند بازیابی سریع تر است ؟

get fit guy

بازیابی پیچیده است تناسب اندام منطقه به حرکت. به این معنی چیزهای مختلفی را برای ورزشکاران مختلف و هر یک از مورد علاقه خود را بازیابی مراسم. مشکل می شود مرکب هنگامی که شما معرفی چیزی به عنوان پیچیده به عنوان فشرده سازی. می توان آن را اعمال استاتیک و یا به طور متناوب و آن را متفاوت از فشار ملایم تا بسیار شدید پزشکی پشتیبانی می کند. وجود دارد بسیاری از عوامل در نظر گرفتن زمانی که شما این سوال را بپرسید: آیا فشرده سازی واقعا کمک ورزشی بهبود ؟

برای کمک به من از طریق این موضوع و برای کمک به ما را در درک که چگونه یک دستگاه مانند NormaTec خارجی پنوماتیک سیستم های فشرده سازی کار می کند, من در آورده جف مارتین, دستیار, رئیس علوم پايه پزشکی و دانشیار فیزیولوژی در DeBusk College of Osteopathic پزشکی در یادبود لینکلن دانشگاه Knoxville به ما کمک می کند همراه است. به عنوان جف می گوید که او “تا به حال مشخص شده علاقه و درگیر شده است در تحقیقات با خارجی پنوماتیک فشرده سازی برای مدتی در حال حاضر.”

بیایید از اینجا شروع کنید: تکنولوژی فشرده سازی گیج کننده است. به مسائل بدتر پیام پشت آن می تواند گمراه کننده باشد. تقاطع تحقیقات و بازاریابی ایجاد سردرگمی است. حتی ورزش های حرفه ای مربیان—که در تلاش برای نگه داشتن بازیکنان خود را در دادگاه میدان یا یخ نمی توانید نگه دارید تا با علم واقعی. این است که چرا ما هنوز هم منسوخ شده فعالیت هایی مانند کشش استاتیک در حاشیه بازی های فوتبال و شنیدن در مورد یخ حمام اداره در طول چند مرحله triathlons.

اگر چه علم گیج کننده است این حکایات روشن—ورزشکاران مانند خود را بازیابی آداب و رسوم.

چه فشرده سازی?

در یک کلام فشرده سازی است که به سادگی با استفاده پیرامونی فشار به بدن با استفاده از پارچه یا مواد پزشکی (مانند پیچد یا باند).

متناوب پنوماتیک فشرده سازی (IPC) و یا خارجی پنوماتیک فشرده سازی (EPC) است که در اصل همان است اما پیچیده تر است. آن است که نبض و فشار که در اطراف بدن با استفاده از بادی آستین و یا چکمه. در تئوری توالی—یا الگو است که فشار اعمال شده است با—کمک خواهد کرد که با گردش خون و غدد لنفاوی است که چیزی است که ما در سیستم گردش خون می کند بسیار موثر است. حداقل در یک فرد سالم.

وجود دارد شواهد نشان می دهد که این فرآیند در واقع موثر در بیماری مدل های (و یا هنگامی که به کسی که با به خطر بیافتد گردش) اما شواهد پیچیده تر می شود زمانی که سالم و مناسب ورزشکاران با استفاده از این فن آوری های فشرده سازی. فقط به خاطر فشرده سازی کمک می کند و کسی که با پزشکی تشخیص داده می شود گردش مسائل مربوط به آن را نیز کمک به کسی که با گردش خوب مانند یک ورزشکار ؟

ادامه مطلب “می توانید پنوماتیک فشرده سازی به شما کمک کند بازیابی سریع تر است ؟” در QuickAndDirtyTips.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید