می هند صرفه جویی در گرم شدن سیاره ؟

یادداشت سردبیر (2/20/20): در فوریه 19 دموکراتیک بحث سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار گفت: هند است بیشتر کلید برای تغییر آب و هوا از چین است. منحصر به فرد مقاله علمی در آمریکا توضیح می دهد که چرا: انرژی تصمیم گیری است که هند باعث می شود در چند سال آینده را عمیقا تحت تاثیر قرار چگونه داغ این سیاره می شود این قرن است.

سوسو زننده آبشار beckoned بازدید کنندگان به غرفه هند در سال 2015 در پاریس آب و هوا تغییر کنفرانس. داخل چند رسانه ای نمایشگاه و رژه هیئتها اعلام کرد که این کشور انرژی پاک در آینده نزدیک شدن سریع. نخست وزیر نارندرا رفت و حتی بیشتر اعلام کرد که کشورش رهبری جدید بین المللی انرژی خورشیدی داد تا سطح شیب دار به انرژی خورشیدی در 120 کشور جهان است. هندی مسئولان حل و فصل شود رهبران در مبارزه جهانی تغییر آب و هوا.

من تا به حال در پاریس پس از یک سفر پژوهشی که crisscrossed هند و من تلاش به مربع است که با اعتماد به نفس و خوش بینی با واقعیت من تا به حال دیده می شود بر روی زمین: سنگین تکیه بر زغال سنگ نیروگاه شکست شبکه برق است که نمی تواند مسئولیت رسیدگی به بزرگ اضافات از باد یا برق خورشیدی و گسترده نگرش است که هند به عنوان یک کشور در حال توسعه باید برای کاهش انتشار کربن خود را و باید قادر به رشد استفاده از سوخت های فسیلی به عنوان کشورهای دیگر انجام داده اند. هنوز تا پایان این کنفرانس هند و 194 کشورهای دیگر همراه با اتحادیه اروپا اتخاذ کرده بود توافق پاریس که مرتکب جهان برای محدود کردن گرمایش زمین به دو درجه سانتیگراد است. در نوامبر سال 2016 قرارداد رفت و به نیروی قانونی ساخت هر کشور را تعهد الزام آور تحت قوانین بین المللی.

با وجود لفاظی های بلند از هند رهبران چشم انداز خود را از یک انرژی پاک در آینده است که به دور از مطمئن باشند. حتی اگر هند تعهد تعیین اهداف بلند پروازانه برای انرژی خورشیدی و انرژی باد آن تعهد کلی برای محدود کردن تولید گازهای گلخانه ای شد underwhelming. اگر دولت فقط نشسته بر روی دست خود تولید گازهای گلخانه ای خواهد سرعت در حال افزایش و در عین حال ماندن در آسمان بالا محدودیت های کشور مجموعه ای برای خود در پاریس.

که فاجعه بار خواهد بود برای جهان است. هند دارای یکی از سریعترین اقتصادهای در حال رشد در روی سیاره با جمعیت انتظار می رود افزایش به 1.6 میلیارد دلار توسط 2040. در آن زمان تقاضای برق می تواند چهار برابر. اگر ملت به اقدامات شدید را ندارد با midcentury آن به خوبی می تواند بزرگترین گلخانه ای گاز امیتر (سوم آن است که در حال حاضر پس از چین و آمریکا) قفل شده است و به یک سوخت فسیلی زیرساخت است که به احتمال زیاد خراب جهان را به تلاش برای مهار تغییرات آب و هوایی. اگر آن را می افزاید: ذغال سنگ قدرت در سرعت مورد نیاز برای نگه دارید تا با آن شاید تقاضا برای مثال آن انتشار گازهای گلخانه ای می تواند دو برابر با 2040.

در عین حال هند است که در برخی از راه های شروع با یک تخته سنگ پاک. بر خلاف کشورهای توسعه یافته که در آن چالش است جایگزین کثیف سوخت فسیلی زیرساخت با انرژی پاک بیشتر از هند زیرساخت نشده است ساخته شده است. این کشور دارای یک انتخاب برای سرمایه گذاری در قدرت از باد خورشیدی و گاز طبیعی به جای زغال سنگ. و بیشتر کارآمد لوازم کارخانه ها و وسایل نقلیه می تواند در مهار تقاضای ساخت آن را آسان تر برای رفتن به تمیز کننده منابع. اخیرا دولت اشاره کرده است که آن را ممکن است بهبود آن ناامید کننده پاریس تعهد است. اما در حال حاضر این انرژی نیروی عظیم منهدم کننده است فقط شخم جلوتر است. چه آن را به هند بر روی تمیز کننده مسیر ؟ که تصمیم گیری می تواند رستاخیز سیاره ؟

قدرت بیشتر برای همه

بدوی و منابع تسلط بر هند ترکیب انرژی. دو سوم از خانواده ها همچنان به تکیه بر کود گاو بتس کلش زغال و هیزم برای پخت و پز و گرمایش—نزدیک به یک چهارم از انرژی اولیه کشور از عرضه است. تقریبا تمام بقیه از زغال سنگ و نفت. نیروگاه با سوخت زغال سنگ تولید سه چهارم از هند برق و نیمی از کشور را صنایع سوزاندن زغال سنگ برای تولید حرارت مورد نیاز برای فرآیندهای مانند فولادسازی. نفت درایوهای تقریبا کل بخش حمل و نقل.

این سوخت های فسیلی در حال اسمی ارزان, اما آنها دقیق تلفات سنگین. در علاوه بر این به تغییر آب و هوا, آنها کمک به شهری دود; 10 از 20 شهر آلوده جهان در هند است. نیروگاه های زغال سنگ مصرف حجم زیادی از آب است. و رشد وابستگی خارجی زغال سنگ و نفت-واردات باعث ناامنی اقتصادی; هند ارز دچار سریع کاهش ارزش پول جهانی نفت در طول بحران.

آتش سوزی مشتعل سیگار توسط رعد و برق و یا احتراق خود به خودی بوده است سوختن برای دهه ها در آن بسیار زیاد ژریا زغال سنگ نوار معادن و بی وقفه در انتشار گازهای سمی و دی اکسید کربن. اعتبار: Jonas Gratzer گتی ایماژ

امیدوار کننده ترین مسیر به مدرن و انرژی پاک اجرا می شود از طریق برق قدرت بخش. به عنوان هزینه های پاییز, منابع تجدید پذیر, برق به طور فزاینده ای مقرون به رقابت با زغال سنگ. پایین جاده و برق می تواند قدرت اسکوتر ماشین ها و کامیون ها و شل شدن نفت را کنترل در حمل و نقل.

هیچ یک از این آسان است. این شبکه حتی به بیش از 300 میلیون سرخپوستان. میلیون ها نفر دیگر که در دسترس عدم اعتماد به دلیل قدرت شبکه است در قتلگاه—و قطعا در هیچ شرایط به قبول هجوم از انرژی خورشیدی یا باد فن آوری است. من قبل از پاریس سفر مثلا من به تماشای وحشتناک طوفان ترک هزاران نفر از مردم بدون برق برای هفته ها.

با وجود این واقعیت که مودی دولت گذاشته امیدوار کننده بینایی است. در پاریس آن را متعهد به افزایش سهم nonfossil سوخت و برق به 40 درصد تا سال 2030 از 24 درصد امروز. آن را بیشتر رفت در اواخر سال 2016 افزایش پیش بینی خود را به 60 درصد واقعا هدف بلند پروازانه. آبی حساب برای بسیاری از هند nonfossil سوخت برق امروز اما مشکلات در اخذ مجوز به دست آوردن زمین و مذاکره برای جبران جوامع محلی آواره سد تمایل به عذاب ترین پیشنهاد نیروگاه های برق آبی. مزمن تاخیر در ساخت و ساز نیز حکومت نقش عمده ای برای راکتورهای هسته ای است.

به دیدار آن 60 درصد هدف دولت بزرگترین هدف تا حد زیادی به گسترش انرژی خورشیدی و باد به 350 گیگاوات تا سال 2030. از این 250 GW خواهد آمد از خورشیدی که بیش از 80 درصد از تمام خورشیدی ظرفیت در حال حاضر در وجود سراسر جهان است. هر چند بلند پروازانه این هدف است که به طور فزاینده ای واقع بینانه با تشکر از ياوه هزینه انرژی خورشیدی که در هند کاهش یافته است و دو سوم در پنج سال گذشته. جدید نیروگاه خورشیدی در حال حاضر ارزان تر از یک نیروگاه جدید زغال سنگ است که می سوزد زغال سنگ وارداتی و تا سال 2020 خورشیدی خواهد بود ارزان تر از گیاهان زغال سنگ جدید که با استفاده از زغال سنگ داخلی. در نهایت دولت و کمک کنندگان خارجی در حال سرمایه گذاری در یک شبکه ملی خطوط انتقال به نام دالان سبز است که برای اتصال مناطق آفتابی مانند بیابان در ایالت راجستان به دور شهرهایی مانند بمبئی و دهلی.

دولت همچنین تعیین اهداف بلند پروازانه برای استقرار خورشیدی شهری را در پشت بام و همچنین در پرت و دور افتاده روستاها که شبکه در دسترس نیست. هندی ها علاقه اشاره به این که صنعت ارتباطات از راه دور قادر به “جهش” از بسیار کمی ثابت زیرساخت های گسترده شبکه تلفن همراه. با قیاس آنها استدلال می کنند هند باید قادر به leapfrog عدم به طور کامل مستقر شبکه برق و اتخاذ محلی انرژی خورشیدی که نمی کند نیاز به یک شبکه ملی. در واقع مقدار خورشیدی پشت بام تقریبا دو برابر شده در هر یک از چهار سال گذشته.

که ممکن است اما انرژی خورشیدی بزرگ مزارع بسیار ارزان تر و جامع شبکه می تواند قدرت وسایل مدرن و فراتر از چند lightbulbs و پنکه سقفی که یک نمونه از راه دور خورشیدی نصب و راه اندازی ممکن است پشتیبانی می کند. تمام این نشان می دهد که بهترین استراتژی است که به دنبال هر دو متمرکز و غیر متمرکز قدرت در همان زمان و به گسترش و ارتقاء شبکه. در ضمن توزیع پانل های خورشیدی و باتری به خصوص زمانی که شبکه با هم به عنوان یک microgrid که می تواند در خدمت یک محله در بیمارستان یا مرکز داده می تواند کل سیستم را بیشتر انعطاف پذیر.

گاز طبیعی ثابت

هنوز قدرت تقاضا رشد سریع تر از شرکت های ساخت می تواند انرژی های تجدید پذیر. و بیشتر قابل کنترل منابع قدرت مورد نیاز به بافر غیر قابل پیش بینی خروجی از افزایش باد و انرژی خورشیدی. در حال حاضر باتری ذخیره سازی بیش از حد گران قیمت برای استقرار در مقیاس بزرگ.

گاز سوز گیاهان می تواند به حل هر چالش. در آمریکا انتشار دی اکسید کربن از انرژی کاهش یافته و حدود 15 درصد در دهه گذشته عمدتا به دلیل گاز—نصف کربن فشرده به عنوان زغال سنگ شده است جایگزین ذغال سنگ است. گاز تولید تنها 8 درصد از هند برق به دلیل تولید داخلی است, حداقل, گاز وارداتی شده است گران و قبل از دولت ها ترجیح داده اند به تکیه بر داخل کشور فراوان زغال سنگ. اما جهانی منابع گاز طبیعی مایع در حال افزایش است—از استرالیا و آفریقا و حتی آمریکا و بنابراین قیمت در آسیا به سرعت در حال سقوط.

اعتبار: جن Christiansen; منبع: هند و انرژی چشم انداز: چشم انداز جهانی انرژی گزارش های ویژه. سازمان همکاری اقتصادی و توسعه/آژانس بین المللی انرژی, 2015

گاز گیاهان هستند ارزان تر و سریعتر برای ساخت از زغال سنگ گیاهان هستند و آنها می توانند رمپ خروجی های خود را به بالا و پایین برای جبران متغیر باد و انرژی خورشیدی. گاز طبیعی نیز می تواند جابجایی زغال سنگ و نفت به صورت گرما در صنعت و ساختمان ها و حتی به عنوان سوخت برای حمل و نقل بیشتر کاهش تولید گازهای گلخانه ای. ویکرام سینگ مهتا صندلی بروکینگز هند و رئیس سابق پوسته هند مدعی است که هند در سیاست های انرژی باید بر گاز زیرساخت ها است. هند نیاز به سرمایه گذاری به شدت در داخلی شبکه خط لوله برای حمل و نقل گاز و در regasification پایانه واردات گاز طبیعی مایع.

این مودی دولت ممکن است گوش دادن. آن را به تازگی وعده داده است که نه دولت و نه بخش خصوصی خواهد ساخت هر نیروگاه های زغال سنگ پس از سال 2022. مودی همچنین متعهد به استفاده بیشتر از گاز طبیعی است. نگه داشتن دومی وعده می تواند اطمینان سابق درست می آید و همچنین.

از آن استفاده کنید و آن را از دست بدهند

حتی با یک حرکت به سمت انرژیهای تجدید پذیر و گاز زغال سنگ و نفت را تسلط بر هند ترکیب انرژی در کوتاه مدت. است که چرا Navroz Dubash از مرکز تحقیقات سیاست در دهلی نو معتقد است که بیشتر سرمایه گذاری در انرژی-کارآمد اقتصاد حیاتی است. اگر هند می شود به عنوان کارآمد به عنوان برخی از مانند آن می تواند یک مثال درخشان از یک کشور در حال توسعه که رسیدن به رشد اقتصادی بدون افزایش متناسب در انرژی تقاضای توقف افزایش تولید گازهای گلخانه ای.

اگر چه آژانس بین المللی انرژی پیش بینی که توسط 2040 هند, اگر چپ بدون کنترل نیاز به تحویل چهار برابر مقدار برق آن را به عنوان در حال حاضر تهاجمی بهره وری فشار می تواند محدود کردن افزایش فقط به دو برابر سطح فعلی. ساخت و تولید تجهیزات کارآمد تر می تواند یک اثر عمیق. صنعت در حال حاضر مصرف بیش از 40 درصد از هند به انرژی است. تبدیل به تجهیزات کارآمد و سوئیچینگ از زغال سنگ به گاز و یا برق برای تولید فولاد آجر و کود به تنهایی می تواند صرفه جویی در مقدار زیادی از انرژی و تولید گازهای گلخانه ای.

این کشور از ساختمان در حال حاضر یکی دیگر از فرصت های بزرگ است. متناوب سه چهارم از سازه خواهد شد که در 2040 شده اند ساخته نشده است. برق برای خانه و کسب و کار می تواند سنبله به خصوص به عنوان تهویه هوا گسترش می یابد بنابراین ضروری است که هند ساختمان های جدید استفاده از برق از لحاظ اقتصادی.

هند در حال حاضر یک رهبر در استفاده از سیاست های عمومی برای رانندگی کردن هزینه انرژی کارآمد محصولات. اخیر ابتکار—بهره وری انرژی خدمات محدود که procures تجهیزات به صورت عمده و توزیع آن در قیمت های پایین—موفق شدید. ابتکار عمل را فروخته است بیش از 200 میلیون بسیار کارآمد لامپ های LED در مقایسه با هزینه به لامپ های رشته ای معمولی lightbulbs و آن را محور LED قیمت پایین آن در غرب است. این طرح که ابتدا به محل سفارشات به صورت کارآمد سیستم های تهویه مطبوع برای تشویق تولید کنندگان به نوآوری. اگر این مکانیزم در ادامه به موفقیت در بازار خواهد شد درایو سرمایه گذاری بهتر در لوازم خانگی که میلیون ها نفر از میانه جدید کلاس سرخپوستان تقاضا خدمات نوین است.

هند نیز می تواند مقابله با افزایش انتشار گازهای گلخانه ای از حمل و نقل. در حال حاضر حمل و نقل مصرف تنها 14 درصد از انرژی کشور به دلیل تعداد بسیار کمی از سرخپوستان خود را یک ماشین. تقاضای سوخت می تواند بیش از سه برابر با 2040 اما موجب افزایش درآمد و بیشتر تمایل برای وسایل نقلیه. سیاست گذاران به تازگی موظف است که وسایل نقلیه جدید به طور فزاینده ای سوخت. اما این کشور می تواند به شدت سرمایه گذاری در شارژ زیرساخت به وسایل نقلیه الکتریکی جذاب تر کمک های تجدید پذیر برق به منظور کاهش تولید گازهای گلخانه ای خودرو. با توجه به اینکه دو و سه چرخ را تا بیش از 80 درصد از هند فروش خودرو امروز, دولت می تواند سریع تاخت و تاز به سمت برق با ترویج اسکوتر برقی و rickshaws در کوتاه مدت. و اگر برنامه ریزان شهری می توانند با استقرار موثر حمل و نقل عمومی آنها می تواند به کاهش تمایل مردم به اتومبیل خود.

بهتر حمل و نقل در شهرها می تواند در نجات جان میلیون ها نفر ، در هند دود و ذرات آلودگی هوا—تا حد زیادی spewed توسط وسایل نقلیه دیزلی—چوک شهرستانها عمده مانند دهلی هزینه 18 میلیارد دلار سالانه در کاهش بهره وری اقتصادی و کمک به بیش از یک میلیون مرگ و میر زودرس در هر سال است.

بهره برداری از انرژی خورشیدی می تواند کمک به از بین بردن تیره و تار غذایی و سیستم های آب نیز هست. یک پروژه آزمایشی در جنوب هند استفاده خواهد شد تمرکز آینه خورشیدی برای تولید بخار که درایو توربین و تقطیر آب و اجرای سردخانه مواد غذایی. دولت نیز به شدت استقرار پانل های خورشیدی به قدرت 200,000 پمپ آبیاری توسط 2019 مسیر در نهایت تبدیل تمام 26 میلیون پمپ—که به اجرا در سوخت دیزل و یا برق شبکه به برق خورشیدی.

بررسی واقعیت

در گفتگو با شرکت های داخلی و خارجی به خصوص در خورشیدی بخش من زده شده است توسط یک تضاد. شرکت های خارج از هند دیدن یک بازار پرسود است که رشد خواهد کرد در شکستن رکورد سرعت. اما رهبران شرکت ها در داخل هند خصوصی مسخره. بدبینی خود ناشی از تجربه خود با هند را ناکارآمد قدرت بخش کمبود بودجه برای پروژه های زیربنایی و ستیز و در زمان فاسد سیاسی چشم انداز است. اصل هندی موانع بلوک اجرای آسان از انرژی پاک استراتژی است.

اول همانطور که اشاره شد مخروبه قدرت شبکه است محزون می خوانی آماده مسئولیت رسیدگی به حتی یک افزایش کوچک در منابع تجدید پذیر و فشار را فقط بدتر خواهد شد. برای مثال تغییر آب و هوا و افزایش خشکسالی کشاورزان در حال تبدیل شدن بیشتر پمپ آبیاری که شیرجه رفتن عمیق تر belowground و در انجام این کار با استفاده از برق بیشتر. در سال 2012 یک افزایش عظیم در پمپاژ باعث بزرگترین خاموشی در تاریخ بشر است. در حال حاضر ورشکسته آب و برق نمی توانیم به ارتقاء بیمار, شبکه گیر کرده در یک چرخه معیوب از undercharging مشتریان برای برق رفتن به بدهی و عدم حفظ شبکه و یا به مبارزه با شایع قدرت سرقت.

ریزشبکه ها می تواند قدرت روستاها که برق انتقال خطوط انجام برسد. پانل های خورشیدی خوراک محلی microgrid در یک روستا (1). باتری ذخیره انرژی خورشیدی برای یکی دیگر از microgrid (2). اعتبار: Prashanth Vishwanathan گتی ایماژ

دوم احداث زیرساخت های معروف مشکل به دلیل کمیاب خصوصی تامین مالی و قوانین و مقررات دست و پا گیر. این مشکل به دلیل جلسه هند به انرژی های تجدید پذیر اهداف به تنهایی نیاز به 150 میلیارد دلار سرمایه گذاری تا سال 2020—به مراتب بیشتر از دولت می تواند در بسیج. دوباره یک چرخه معیوب پدید آمده که در آن بانک ها وام به شدت به پروژه هایی که متوقف شده (به خصوص در بخش برق) و بنابراین در شکل خوب برای سرمایه گذاری بیشتر است. آنها اغلب به اتهام نرخ بهره گزاف. و گریزان دولت مجوزها و موانع به خرید زمین می تواند تاخیر و یا عذاب پروژه های انرژی پاک.

سوم حکومت و آن خار سیاست می تواند مانع سیاست های معقول. برای مثال حتی اگر مودی دولت مجموعه ای بلند پروازانه باد و انرژی خورشیدی اهداف اجرای استوار عمدتا با کشورهای بسیاری از آن شده اند و تمایلی به عمل می کنند. یکی دیگر از مودی ابتکار به لغو بی فایده یارانه برای مصرف کننده سوخت—موفق به بالا بردن قیمت بنزین و دیزل اما متوقف شده در بالا بردن پخت و پز در گاز و نفت سفید قیمت به دلیل سیاسی میکند. و تا زمانی که گاز به فروش می رسد زیر قیمت بازار شرکت های کوچک انگیزه ای برای سرمایه گذاری در حفاری چاه جدید برای افزایش تولید داخلی است.

در نهایت دولت مودی مالیات بر زغال سنگ شرکت های استخراج معدن مطرح است خشم نه تنها از زغال سنگ شرکت بلکه از مشتریان خود مانند فولاد شرکت ها و دولت ها از عمده زغال سنگ-تولید متحده است. این قدرتمند نیروهای سیاسی می تواند مانع از افزایش بیشتر به مالیات است که در حال حاضر بسیار پایین تر از هزینه های آلودگی ناشی از سوختن زغال سنگ.

قوی تغییر سیاست مورد نیاز است. یک اولویت است که برای نجات آب و برق, از خود کمرشکن بدهی به طوری که آنها می تواند به تقویت شبکه و پرداخت هزینه برای انرژی های تجدید پذیر. این مودی دولت ساخته شده برخی از پیشرفت های امیدوار کننده به پرداخت بدهی در عوض بهتر ابزار عملکرد مانند کاهش قدرت تلفات در شبکه است که می تواند بیش از یک چهارم از قدرت است که می رود به آنها. دولت می تواند بیشتر با کاهش دولت نفوذ بیش از نرم افزار به طوری که شرکت ها تحت فشار برای کاهش نرخ سیاستمداران’ دستاوردهای. یکی دیگر از اولویت برای تشدید بهره وری مقررات برای صنعت. و سیاست گذاران می تواند سریع مجوز برای خطوط لوله گاز طبیعی و نیروگاه ها و همچنین امکانات است که واردات گاز طبیعی مایع. آنها همچنین می تواند گام تا انگیزه برای گرفتن کربن از سوختن زغال سنگ به عنوان یک کارخانه تولید مواد شیمیایی در جنوب هند به تازگی انجام شده. بهتر است آنها می تواند حرکت کند تا از تاریخ فراتر از آن هیچ جدید نیروگاه های زغال سنگ ساخته خواهد شد تا زودتر از سال 2022. همه از این نیاز به همکاری بین دولت فدرال و دولت های ایالتی و همچنین سیاسی و شجاعت در برابر صنعت لابی. موثر ترین راه برای ساخت یک سیاسی است که به انرژی پاک زیرساخت های مالی و جذاب که طرح هایی به عنوان انرژی بهره وری خدمات محدود انجام داده اند تشویق تولید محلی.

کمک از خارج از کشور

هند نمی خواهد رسیدن به یک کم کربن انتقال به تنهایی. از آن خواهد شد نیاز به کمک در حال توسعه فن آوری های جدید و تامین مالی خود را گسترش. برخی از نشانه های دلگرم کننده است: هند مشارکت با آمریکا در انرژی پاک تحقیق و توسعه با آلمان در تامین مالی شبکه زیرساخت و با بانک های توسعه چند جانبه در گسترش انرژی های تجدید پذیر.

مقیاس کمک خواهد نیاز به افزایش حداقل منظور از قدر. در غیر این صورت هند به احتمال زیاد به ادامه نصب ناکارآمد زغال سنگ گیاهان حریصانه نفت خارجی و مبارزه با شبکه های زهوار در رفته. به جای امیدوار است که هند می سازد یک کم کربن آینده رهبران خارجی نیاز به گام تا به کمک هند را که انتخاب شده است. قوی وجود دارد انگیزه های مالی برای انجام این کار: با شتاب هند انرژی انتقال کشورها می تواند باز کردن یک پر سود بازار صادرات خود را برای انرژی پاک در صنایع. و وجود یک بزرگتر ضروری: سرنوشت این سیاره آویزان در تعادل می باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im